Čestné tituly a vyznamenání oddílu a jeho členů

ČESTNÉ TITULY UDĚLENÉ SVAZEM NÁRODNÍ HÁZENÉ ČLENŮM HUMPOLECKÉHO ODDÍLU PO ROCE 1989:

    

Zasloužilý funkcionář Svazu národní házené:

1992 – Váňa Jiří

1992 – Strádal Miroslav

1993 – Herinek Stanislav

1994 – Urban Stanislav

1994 – Outrata František

1996 – Krška Josef

1997 – Toman Karel

1997 – Janák František

1997 – Horák Petr

1999 – Šerák Josef

2001 – Rozkovec Vladimír

2016 – Vošický Stanislav

2018 – Fučík Jiří

  

Zasloužilý rozhodčí Svazu národní házené:

1995 – Šerák Josef

 

Zasloužilý trenér Svazu národní házené:

1999 – Rozkovec Vladimír

2018 – Mgr. Fiala Jiří

   

Mistr (mistryně) národní házené:

1995 – Ing.Havlíčková Veronika

1997 – Jůzlová Ludmila

2000 – Kučerová Hana

2000 – Vlasáková Andrea

  

Čestné uznání za významný přínos pro rozvoj národní házené udělené při příležitosti oslav 110 let národní házené:

2015 – Vošický Stanislav

 

     

TĚLOVÝCHOVNÁ A STÁTNÍ VYZNAMENÁNÍ ODDÍLU NÁRODNÍ HÁZENÉ TJ JISKRA HUMPOLEC A JEHO ČLENŮ K 31.12.1989:

     

Oddíl národní házené TJ Jiskra Humpolec:

Vzorný oddíl III. , II. a I. stupně

Držitel bronzové a stříbrné plakety

 

Strádal Miroslav:

1985 – státní vyznamenání: Za obětavou práci pro socialismus

 

Outrata František:

1985 – medaile za budování okresu Pelhřimov

1989 – nejlepší pracovník dopravy

 

Herinek Stanislav:

1989 – medaile za budování jihočeského kraje

 

Čestný odznak ČSTV:

1965 – Strádal Miroslav, Čermák Jan , Drvota Jan , Fiala Miroslav

1970 – Váňa Jiří

1974 – Limburský Bohumil, Vondrák Jan

1975 – Jenč Vilém, Hlavnička Bohumil, Outrata František, Urban Stanislav

1978 – Brůna Miroslav, Duben Jan, Eremka Jan, Janák Alois, Toman Karel, Šerák Josef

1980 – Kostřížová Zdena, Eremka Jiří, Rozkovec Vladimír

1984 – Horák Petr

 

Veřejné uznání III.stupně za rozvoj československé tělovýchovy:

1965 – Fučík Jiří

1968 – Fiala Miroslav, Krška Josef

1970 – Strádal Miroslav

1971 – Čermák Jan, Váňa Jiří

1975 – Karez Miroslav

1980 – Herinek Stanislav, Jenč Vilém, Outrata František, Urban Stanislav, Vondrák Jan

1981 – Šerák Josef

1984 – Brůna Miroslav, Eremka Jan, Janák Alois, Toman Karel

   

Veřejné uznání II. stupně za rozvoj československé tělovýchovy:

1975 – Čermák Jan, Fiala Miroslav, Krška Josef, Váňa Jiří, Strádal Miroslav

1983 – Fučík Jiří

1985 – Herinek Stanislav, Outrata František, Urban Stanislav, Vondrák Jan

1989 – Toman Karel, Janák Alois

  

Veřejné uznání I.stupně za rozvoj československé tělovýchovy:

1980 – Krška Josef

1981 – Čermák Jan

1985 – Strádal Miroslav, Váňa Jiří

1989 – Herinek Stanislav

 

Medaile Dra. Miroslava Tyrše:

1984 – Krška Josef

  

Pamětní medaile k 20. výročí ČSTV:

1965 – Krška Josef                            

 

Pamětní medaile k 30. výročí ČSTV:

1975 – Krška Josef

 

Vzorný trenér:

1958 – Krška Josef

1988 – Jenč Vilém

  

Mistr sportu:

1970 – Karez Miroslav