Zápasy mužů "A" - 10. léta

Pátek 8. ledna 2010 - přátelský zápas ve sportovní hale SK Jihlava

SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec 31 : 20  ( 16 : 11 )

Sobota 27. února 2010 - turnaj v Jihlavě (hala)

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 8 : 14  ( 4 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 6 : 12  ( 2 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Šroubárna Žatec 9 : 13  ( 5 : 6 )

Sobota 6. března 2010 - turnaj v Humpolci (hala)

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Bakov nad Jizerou 7 : 12  ( 4 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 5 : 8  ( 3 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 4 : 10  ( 2 : 5 ) 

Sobota 6. března 2010 - přátelský zápas v Humpolci (hala)

TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 9 : 6  ( 4 : 2 )

Sobota 10. dubna 2010 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" 10 : 42  ( 4 : 25 )

Neděle 11. dubna 2010 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava "B" 20 : 13  ( 12 : 8 )

Neděle 18. dubna 2010 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec 26 : 23  ( 13 : 12 )

Sobota 8. května 2010 - jihomoravský oblastní přebor

1. NH BRNO "B" - TJ Jiskra Humpolec 22 : 15  ( 9 : 5 )

Neděle 9. května 2010 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno "B" 16 : 12  ( 9 : 8 )

Neděle 16. května 2010 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice "B" 20 : 17  ( 11 : 11 )

Neděle 30. května 2010 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "B" 14 : 22  ( 7 : 7 )

Sobota 14. srpna 2010 - 62. ročník turnaje o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 7 : 23  ( 1 : 10 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Avia Čakovice 12 : 19  ( 3 : 9 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 12 : 15  ( 5 : 7 )

Neděle 5. září 2010 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 20 : 15  ( 12 : 7 )

Neděle 12. září 2010 - jihomoravský oblastní přebor

SK Autonot Jihlava "B" - TJ Jiskra Humpolec 18 : 22  ( 10 : 16 )

Úterý 14. září 2010 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 45 : 10  ( 25 : 8 )

Neděle 19. září 2010 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "B" 20 : 17  ( 11 : 8 )

Neděle 19. září 2010 - jihomoravský oblastní přebor (MIMO SOUTĚŽ)

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "C" 15 : 19  ( 9 : 9 )

Úterý 28. září 2010 - Základní kolo Českého poháru v Humpolci 

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 13 : 8  ( 4 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Dobruška "B" 7 : 6  ( 1 : 1 )

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 15 : 4  ( 10 : 2 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 16 : 8  ( 10 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 5 : 15  ( 2 : 10 )

Neděle 10. října 2010 - jihomoravský oblastní přebor

KNH Moravská Slavia Brno "B" - TJ Jiskra Humpolec 15 : 15  ( 8 : 10 )

Sobota 23. října 2010 - Osmifinále Českého poháru ve Veselí nad Moravou 

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 6 : 9  ( 5 : 5 ) 

TJ Jiskra Humpolec – KNH Moravská Slavia Brno 5 : 8  ( 1 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec – SK NH Veselí nad Moravou 8 : 3  ( 5 : 1 ) 

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 10 : 8  ( 8 : 5 )

Neděle 24. října 2010 - jihomoravský oblastní přebor

1. NH BRNO "B" - TJ Jiskra Humpolec 13 : 15  ( 9 : 10 )

Sobota 22. ledna 2011 - turnaj v Nezvěsticích (hala)

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Nezvěstice "A" 12 : 16  ( 6 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Blovice 11 : 9  ( 7 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Nezvěstice "B" 11 : 12  ( 5 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - Ferry Team (hráči Tymákova , Ejpovic a Plzně-Újezda) 8 : 13  ( 2 : 9 )

Sobota 5. února 2011 - turnaj v Humpolci (hala)

TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 14 : 6  ( 8 : 3 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Spoje Praha 12 : 7  ( 6 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 6 : 7  ( 3 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 12 : 9  ( 6 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 7 : 8  ( 3 : 5 )

Sobota 26. února 2011 - turnaj v Jihlavě (hala)

TJ  Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 9 : 12  ( 4 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Nezvěstice 7 : 14  ( 4 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO 10 : 12  (5 : 6 )

Sobota 12. března 2011 - turnaj v Humpolci (hala)

TJ  Jiskra Humpolec - TJ Spartak Modřany 8 : 7  ( 6 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 11 : 7  ( 5 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - KNH Chomutov 9 : 10  ( 3 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 5 : 5  ( 3 : 2 ) ..... na pokutové hody 4 : 5

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 5 : 7  ( 3 : 5 )

Pátek 1. dubna 2011 - přátelské utkání v Humpolci

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 12 : 27  ( 6 : 12 )

Pátek 29. dubna 2011 -jihomoravský oblastní přebor 

TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Jiskra Humpolec "A"  6 : 46  ( 4 : 26 )

Neděle 1. května 2011 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec - SK Autontot Jihlava "B" 25 : 13  ( 11 : 7 )

Neděle 8. května 2011 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO "B" 24 : 15  ( 10 : 9 )

Neděle 15. května 2011 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno "B" 29 : 14  ( 15 : 6 )

Neděle 22. května 2011 - jihomoravský oblastní přebor

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 23 : 16  ( 14 : 7 )

Neděle 29. května 2011 - jihomoravský oblastní přebor

Draken Brno "B" - TJ Jiskra Humpolec 9 : 16  ( 3 : 11 )    

Neděle 29. května 2011 - jihomoravský oblastní přebor (MIMO SOUTĚŽ)

Draken Brno "C" - TJ Jiskra Humpolec 16 : 12  ( 8 : 6 )    

Sobota 25. června 2011 - přípravné utkání v Humpolci  

TJ Jiskra Humpolec - REPREZENTAČNÍ DRUŽSTVO ČECH 13 : 28  ( 6 : 16 )    

Sobota 13. srpna 2011 - 63. ročník turnaje o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 8 : 14  ( 1 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec - KNH Chomutov 18 : 15  ( 11 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 11 : 14  ( 3 : 7 )

Sobota 20. srpna 2011 - 26. ročník Memoriálu Miloše Linharta v Dobrušce

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška "B" 7 : 13  ( 3 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Spoje Praha 10 : 10  ( 5 : 5 )  

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška "A" 6 : 11  ( 4 : 6 )

Neděle 28. srpna 2011 - 2. liga mužů - skupina B

SK NH Veselí nad Moravou - TJ Jiskra Humpolec 23 : 13  ( 12 : 8 )   

Neděle 4. září 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 15 : 15  ( 10 : 9 )

Sobota 10. září 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Sokol Albrechtičky - TJ Jiskra Humpolec 16 : 11  ( 10 : 6 ) 

(hráno ve Studénce - na hřišti v Albrechtičkách probíhala oslava obce)

Neděle 11. září 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Sokol Osek nad Bečvou - TJ Jiskra Humpolec 20 : 14  ( 7 : 6 )       

Neděle 18. září 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 11 : 14  ( 6 : 5 )     

Neděle 25. září 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Sokol Podhorní Újezd - TJ Jiskra Humpolec 20 : 20  ( 9 : 11 )       

Středa 28. září 2011 - ZÁKLADNÍ KOLO ČESKÉHO POHÁRU V OSTOPOVICÍCH

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 15 : 18  ( 7 : 10 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "B" 13 : 19  ( 8 : 10 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov 13 : 12  ( 8 :  8 )    

Sobota 1. října 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Pustějov 13 : 15  ( 5 : 8 )    

Neděle 2. října 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice 11 : 12  ( 6 : 6 )     

Neděle 9. října 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec 24 : 21  ( 12 : 10 )   

Sobota 15. října 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Rokytnice 16 : 19  ( 6 : 7 )     

Neděle 16. října 2011 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 17 : 16  ( 8 : 9 )  

Sobota 3. března 2012 - turnaj v Jihlavě (hala)

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou 7 : 8  ( 3 : 3 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava "B" 10 : 7  ( 4 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava "A" 7 : 11  ( 2 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 9 : 12  ( 6 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 12 : 14  ( 7 : 10 )

Sobota 10. března 2012 - turnaj v Humpolci (hala)   

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 10 : 7

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 7 : 14

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "A" 8 : 7

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 7 : 12

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "B" 8 : 7

Neděle 15. dubna 2012 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SK NH Veselí nad Moravou 21 : 15  ( 12 : 8 )

Neděle 22. dubna 2012 - 2. liga mužů - skupina B

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Jiskra Humpolec 23 : 11  ( 9 : 3 )

Sobota 28. dubna 2012 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Albrechtičky 18 : 13  ( 9 : 7 )

Neděle 29. dubna 2012 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou 15 : 15  ( 8 : 10 ) 

Neděle 6. května 2012 - 2. liga mužů - skupina B

SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec 13 : 10  ( 8 : 5 ) 

Neděle 13. května 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 14 : 15  ( 5 : 8 ) 

Sobota 19. května 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Pustějov - TJ Jiskra Humpolec 17 : 15  ( 9 : 7 )  

Neděle 20. května 2012 - 2 liga mužů - skupina B

SSK Vítkovice - TJ Jiskra Humpolec 21 : 11  ( 11 : 5 )  

Neděle 27. května 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov 16 : 16  ( 8 : 8 )  

Sobota 2. června 2012 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Rokytnice - TJ Jiskra Humpolec 23 : 15  ( 12 : 6 )  

Neděle 3. června 2012 - 2 liga mužů - skupina B

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 24 : 14  ( 10 : 9 )  

Sobota 11. srpna 2012 - 64. ročník turnaje o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 21 : 15

TJ Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice 11 : 18

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 12 : 13

Neděle 2. září 2012 - 2. liga mužů - skupina B

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Jiskra Humpolec 17 : 14  ( 9 : 4 )  

Neděle 9. září 2012 - 2. liga mužů - skupina B

SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec 10 : 9  ( 7 : 3 )  

Sobota 15. září 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Rokytnice 14 : 14  ( 9 : 9 )

Neděle 16. září 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Albrechtičky 11 : 18  ( 6 : 10 )  

Neděle 23. září 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Podhorní Újezd - TJ Jiskra Humpolec 23 : 23  ( 9 : 9 )  

Pátek 28. září 2012 - ZÁKLADNÍ KOLO ČESKÉHO POHÁRU V HUMPOLCI

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 13 : 11  ( 7 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 14 : 8  ( 8 : 3 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "B" 13 : 11  ( 6 : 6 ) 

Neděle 30. září 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 16 : 16  ( 8 : 7 )  

Sobota 6. října 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Osek nad Bečvou - TJ Jiskra Humpolec 19 : 13  ( 8 : 6 )   

Neděle 7. října 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Pustějov - TJ Jiskra Humpolec 20 : 5  ( 7 : 3 )   

Neděle 14. října 2012 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Dobruška - TJ Jiskra Humpolec 17 : 15  ( 11 : 7 )     

Sobota 20. října 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SK NH Veselí nad Moravou 16 : 13  ( 7 : 7 )     

Neděle 21. října 2012 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kokory 14 : 13  ( 7 : 7 )  

Sobota 5. ledna 2013 - OSMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU MUŽŮ V HUMPOLCI (hala)

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 7 : 12  ( 4 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 16 : 18  ( 10 : 9 )

TJ Jiskra Humpolec - SK NH Veselí nad Moravou 5 : 10  ( 3 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 7 : 19  ( 2 : 8 )

Sobota 16. února 2013 - turnaj v Jihlavě (hala) 

TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO 8 : 8  ( 4 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava "A" 8 : 16  ( 4 : 10 )  

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava "B" 13 : 4  ( 8 : 1 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 9 : 13  ( 5 : 5 )

Sobota 9. března 2013 - turnaj v Humpolci (hala) 

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 14 : 5  ( 8 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO 9 : 5  ( 4 : 2 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Bakov nad Jizerou 13 : 10  ( 6 : 2 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 7 : 9  ( 4 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Bakov nad Jizerou 10 : 8  ( 5 : 2 )

Sobota 13. dubna 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 11 : 12  ( 6 : 8 )  

Neděle 14. dubna 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 19 : 16  ( 8 : 5 )  

Neděle 21. dubna 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 10 : 8  ( 4 : 5 ) 

Sobota 27. dubna 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Rokytnice - TJ Jiskra Humpolec 19 : 8  ( 10 : 5 ) 

Neděle 28. dubna 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Albrechtičky - TJ Jiskra Humpolec 17 : 11  ( 5 : 5 ) 

Neděle 5. května 2013 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhroní Újezd 16 : 20  ( 6 : 7 ) 

Neděle 12. května 2013 - 2. liga mužů - skupina B

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 26 : 12  ( 13 : 7 ) 

Sobota 18. května 2013 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou 19 : 13  ( 11 : 5 )  

Neděle 19. května 2013- 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Pustějov 19 : 13  ( 8 : 6 ) 

Sobota 1. června 2013 - 2.liga mužů - skupina B

SK NH Veselí nad Moravou - TJ Jiskra Humpolec 22 : 21  ( 12 : 10 ) 

Neděle 2. června 2013 - 2.liga mužů - skupina B

TJ Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 13 : 10  ( 7 : 4 )  

Sobota 10. srpna 2013 - 65. ročník turnaje o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 11 : 8

TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 19 : 8

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 6 : 9

TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 14 : 10

Sobota 24. srpna 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 13 : 9  ( 6 : 5 )  

Neděle 25. srpna 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 20 : 17  ( 9 : 8 )  

Sobota 7. září 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice 16 : 16  ( 9 : 9 )  

Neděle 8. září 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Albrechtičky 17 : 16  ( 9 : 6 )

Sobota 21. září 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 22 : 15  ( 12 : 5 )

Neděle 29. září 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 5 : 10  ( 2 : 4 )

Neděle 6. října 2013 -2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Chropyně 23 : 14  ( 10 : 7 )

Neděle 13. října 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou 11 : 6  ( 8 : 3 )

Neděle 20. října 2013 - 2 liga mužů - skupina B

SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec 10 : 7  ( 4 : 3 )

Sobota 26. října 2013 - 2 liga mužů - skupina B

SK NH Veselí nad Moravou - TJ Jiskra Humpolec 19 : 9  ( 10 : 7 )

Neděle 27. října 2013 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec 20 : 16  ( 11 : 11 )

Sobota 18. ledna 2014 - OSMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU MUŽŮ V BRNĚ (hala)

TJ Jiskra Humpolec – SK Autonot Jihlava 10:12  ( 4 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 10 : 6  ( 4 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravká Slavia Brno 8 : 11  ( 3 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 5 : 12  ( 1 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno „A“ 6 : 10  ( 2 : 6 )

Sobota 8. února 2014 - turnaj v Jihlavě (hala) 

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 17 : 13  ( 8 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 24 : 15  ( 11 : 7 )

Sobota 1. března 2014 - turnaj v Humpolci (hala)

TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO 9 : 4  ( 3 : 3 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 8 : 8  ( 3 : 3 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Bakov nad Jizerou 9 : 6  ( 5 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 8 : 8  ( 5 : 5 ) ..... na pokutové hody 0 : 2

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Bakov nad Jizerou 9 : 6  ( 5 : 3 )

Pátek 4. dubna 2014 - přátelské utkání

TJ Jiskra Humpolec – SK Autonot Jihlava 14 : 18  ( 7 : 9 )

Neděle 13. dubna 2014 - 2. liga mužů - skupina B

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Jiskra Humpolec 19 : 18  ( 11 : 10 )

Neděle 20. dubna 2014 - 2 liga mužů - skupina B:

Sokol Dobruška - TJ Jiskra Humpolec 17 : 17  ( 11 : 12 )  

Sobota 26. dubna 2014 - 2 liga mužů - skupina B

SSK Vítkovice - TJ Jiskra Humpolec 17 : 11  ( 11 : 5 )  

Neděle 27. dubna 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Albrechtičky - TJ Jiskra Humpolec 15 : 7  ( 8 : 5 )  

Neděle 11. května 2014 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Sokol Podhorní Újezd - TJ Jiskra Humpolec 19 : 18  ( 10 : 8 )  

Neděle 18. května 2014 - 2 liga mužů - skupina B

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 12 : 6  ( 3 : 2 )  

Neděle 25. května 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Chropyně - TJ Jiskra Humpolec 12 : 16  ( 7 : 10 )  

Neděle 1. června 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Osek nad Bečvou - TJ Jiskra Humpolec  17 : 17  ( 10 : 9 ) 

Neděle 8 června 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec  - SK Autonot Jihlava 22 : 17  ( 12 : 10 ) 

Sobota 14 června 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec  - SK NH Veselí nad Moravou 15 : 19  ( 9 : 11 ) 

Neděle 15. června 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec  - TJ Sokol Vracov 17 : 16  ( 9 : 5 )

Sobota 9. srpna 2014 - 66. ročník turnaje o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 18 : 9  ( 10 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice 17 : 19  ( 6 : 9 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Opatovice nad Labem 18 : 16  ( 8 : 7 )

Neděle 31. srpna 2014 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Dobruška - TJ Jiskra Humpolec 15 : 17  ( 8 : 9 )  

Neděle 7. září 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice  23 : 15  ( 9 : 7 )

Sobota 13. září 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou 18 : 5  ( 12 : 3 )

Neděle 14. září 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kokory 13 : 10  ( 7 : 5 )

Neděle 21. září 2014 - 2 liga mužů - skupina B

SK NH Veselí nad Moravou - TJ Jiskra Humpolec 23 : 17  ( 12 : 8 )

Neděle 28. září 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 17 : 16  ( 10 : 7 )

Sobota 4. řjna 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Jiskra Humpolec  19 : 16  ( 10 : 12 )

Neděle 5. října 2014 - 2 liga mužů -skupina B

TJ Sokol Albrechtičky - TJ Jiskra Humpolec 11 : 11  ( 7 : 6 )  

Neděle 11. října 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Podhorní Újezd - TJ Jiskra Humpolec 25 : 23  ( 13 : 13 )

Sobota 18. října 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice 22 : 16  ( 7 : 10 )  

Neděle 19. října 2014 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Svinov 18 : 16  ( 9 : 7 )  

Sobota 17 ledna 2015- OSMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU MUŽŮ VE VESELÍ NAD MORAVOU (hala)

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 9 : 10  ( 3 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 16 : 15  ( 8 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Ujezd 12 : 14  ( 6 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec - SK NH Veselí nad Moravu 7 : 12  ( 4 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 9 : 8  ( 4 : 4 )  

Sobota 14. února 2015 - turnaj v Jihlavě (hala)

TJ Jiskra Humpolec - SK Autontot Jihlava 7 : 10  ( 5 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kyšice 15 : 12  ( 8 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Vřeskovice NH 8 : 7  ( 2 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Autontot Jihlava 9 : 10  ( 6 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kyšice 9 : 10  ( 4 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Vřeskovice NH 10 : 12  ( 4 : 9 )

Neděle 1. března 2015 - turnaj v Humpolci (hala)

TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO 13 : 15  ( 4 : 9 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Pohoří 10 : 13  ( 3 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Bakov nad Jizerou 21 : 15  ( 11 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 14 : 14  ( 8 : 7 ) 

Neděle 29. března 2015 - turnaj na hřišti KNH Spoje Praha

TJ Jiskra Humpolec - TJ Avia Čakovice 10 : 12  ( 5 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - KNH Spoje Praha "A" 10 : 17  ( 4 : 11 )

TJ Jiskra Humpolec - KNH Spoje Praha "B" 14 : 11  ( 5 : 3 )

Pátek 17. dubna 2015 - přátelské utkání mužů na hřišti v Jihlavě

SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec 21 : 15  ( 12 : 6 )

Neděle 19. dubna 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 17 : 11  ( 11 : 7 )

Neděle 26. dubna 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 16 : 19  ( 7 : 11 )

Sobota 2. května 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Osek nad Bečvou  - TJ Jiskra Humpolec 12 : 16  ( 7 : 8 )

Neděle 3. května 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Kokory  - TJ Jiskra Humpolec 15 : 14  ( 4 : 8 ) 

Neděle 17. května 2015 - 2.liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpole - SK NH Veselí nad Moravou 12 : 11  ( 4 : 6 )

Neděle 24. května 2015 - 2 liga mužů - skupina B

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Jiskra Humpolec 17 : 12  ( 7 : 5 )

Sobota 30. května 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí  12 : 13  ( 4 : 7 )

Neděle 31. května 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Albrechtičky 13 : 12  ( 5 : 3 )

Neděle 7. června 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 21 : 16  ( 9 : 9 )

Sobota 13. června 2015 - 2 liga mužů - skupina B

SSK Vítkovice - TJ Jiskra Humpolec 16 : 5  ( 8 : 5 )

Neděle 14. června 2015 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Svinov - TJ Jiskra Humpolec 17 : 10  ( 8 : 4 )

Sobota 15. srpna 2015 a neděle 16. srpna 2015 - 67. ročník turnaje o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Opatovice nad Labem 8 : 13  ( 5 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice 9 : 9  ( 3 : 2 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Tymákov 9 : 14  ( 3 : 9 )

TJ Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice 13 : 10  ( 6 : 4 )

Sobota 22. srpna 2015 - turnaj  v Opatovicích nad Labem

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Opatovice nad Labem 18 : 19  ( 9 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podlázky-Dalovice 11 : 12  ( 5 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 16 : 18  ( 8 : 12 )

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Krčín 8 : 21  ( 3 : 12 )

Neděle 30. srpna 2015 -2 liga mužů - skupina B

SK NH Veselí nad Moravou - TJ Jiskra Humpolec 16 : 10  ( 9 : 7 )   

Neděle 6. září 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 12 : 17  ( 8 : 8 ) 

Sobota 12. září 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Jiskra Humpolec 20 : 13  ( 13 : 8 )

Neděle 13. září 2015 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Svinov - TJ Jiskra Humpolec 21 : 15  ( 11 : 8 ) 

Neděle 20. září 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Opatovice nad Labem 14 : 21  ( 5 : 13 )

Neděle 27. září 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice 22 : 13  ( 9 : 7 )

Sobota 3. října 2015 - 2 liga mužů - skupina B

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Jiskra Humpolec 15 : 16  ( 8 : 9 )

Neděle 4. řííjna 2015 - 2 liga mužů - skupina B

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 18 : 13  ( 8 : 7 ) 

Neděle 11. října 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 19 : 16  ( 9 : 9 )

Sobota 17. října 2015 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou 23 : 18  ( 12 : 10 )

Neděle 18. října 2015 - 2 liga mužů - skupina  B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kokory 9 : 9  ( 6 : 6 )

Sobota 9.  ledna 2016- OSMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU MUŽŮ V HUMPOLCI (hala)

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Opatovice nad Labem 7 : 15  ( 3 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Podhorní Újezd 9 : 12  ( 6 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Dobruška „A“ 10 : 16  ( 4 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec – KNH Moravská Slavia Brno 12 : 9  ( 4 : 5 )

Neděle 14. února 2016 - turnaj v Jihlavě (hala)

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 13 : 8  ( 7 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 9 : 10  ( 6 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Avia Čakovice 10 : 14  ( 5 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kyšice 13 : 11  ( 7 : 6 )

Neděle 6. března 2016 - turnaj v Humpolci (hala)

TJ Jiskra Humpolec – KNH Moravská Slavia Brno 3 : 7  ( 0 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 7 : 8  ( 3 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 4 : 6  ( 2 : 2 )

TJ Jiskra Humpolec – SK Pohoří 4 : 5  ( 2 : 2 )   

Neděle 24. dubna 2016 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SK NH Veselí nad Moravou 20 : 14  ( 14 : 7 ) 

Neděle 1. května 2016 - 2. liga mužů - skupina B

Sokol Dobruška - TJ Jiskra Humpolec 22 : 18  ( 14 : 11 ) 

Sobota 14. května 2016 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 25 : 17  ( 11 : 9 ) 

Neděle 15. května 2016 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Svinov 12 : 12  ( 6 : 6 ) 

Neděle 22. května 2016 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Sokol Opatovice nad Labem - TJ Jiskra Humpolec 25 : 16  ( 12 : 6 ) 

Neděle 29. května 2016 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 16 : 16  ( 9 : 10 )  

Sobota 4. června 2016 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno  13 : 13  ( 6 : 8 )

Neděle 5. června 2016 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 14 : 13  ( 5 : 3 ) 

Neděle 12. června 2016 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Sokol Podhorní  Újezd - TJ Jiskra Humpolec 20 : 16  ( 10 : 6 )

Sobota 18. června 2016 - 2. liga mužů - skupina B

TJ Sokol Osek nad Bečvou - TJ Jiskra Humpolec 24 : 12  ( 11 : 3 ) 

Neděle 19. června 2016 - 2.liga mužů - skupina B

TJ Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 16 : 14  ( 3 : 8 )

Sobota 13. srpna 2016 a neděle 14. srpna 2016 - 68. ročník turnaje o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Sokol Opatovice nad Labem 14 : 18 

TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 14 : 3        

TJ Jiskra Humpolec "A" - 1. NH BRNO 12 : 11

TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Sokol Opatovice nad Labem 14 : 19

Sobota 20. srpna 2016 - turnaj  v Opatovicích nad Labem

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Opatovice nad Labem 8 : 19 

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podlázky-Dalovice 7 : 11

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 12 : 11

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Krčín 9 : 14

Neděle 28. srpna 2016 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Kokory 13 : 19  ( 7 : 10 )   

Neděle 4. září 2016 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 17 : 16  ( 10 : 10 )  

Sobota 10. září 2016 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Svinov - TJ Jiskra Humpolec 19 : 14  ( 9 : 8 )   

Neděle 11. září 2016 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Jiskra Humpolec 26 : 15  ( 11 : 3 )   

Neděle 18. září 2016 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 18 : 14  ( 8 : 6 )   

Neděle 25. září 2016 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SK NH Veselí nad Moravou 21 : 10  ( 10 : 4 )   

Sobota 1. října 2016 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou 19 : 15  ( 9 : 7 )      

Neděle 2. října 2016 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - SK Studénka  15 : 9  ( 5 : 4 )   

Neděle 9. října 2016 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 20 : 15  ( 12 : 8 )   

Sobota 15. října 2016 - 2 liga mužů - skupina B

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 23 : 9  ( 10 : 3 ) 

Neděle 16. října 2016 - 2 liga mužů - skupina B  

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Jiskra Humpolec 24 : 9  ( 12 : 5 )  

Sobota 7. ledna 2017- OSMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU MUŽŮ V HUMPOLCI (hala)

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Ostopovice 9 : 11  ( 3 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - SK NH Veselí nad Moravou 9 : 9  ( 4 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec – KNH Moravská Slavia Brno 5 : 12  ( 2 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 10 : 10  ( 5 : 6 ) 

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Podhorní Újezd 11 : 16  ( 4 : 8 )

Sobota 25. února 2017 - turnaj v Jihlavě (hala)

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 7 : 9

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice 8 : 9

TJ Jiskra Humpolec - TJ Přeštice 5 : 13

TJ Jiskra Humpolec - TJ Avia Čakovice 8 : 7 

Sobota 11. března 2017 - turnaj v Humpoleci (hala)

TJ Jiskra Humpolec – 1.NH BRNO 10 : 11  ( 6 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec – KNH Chomutov 10 : 10  ( 6 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec – 1.NH BRNO 7 : 12  ( 1 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec – KNH Chomutov 12 : 7  ( 6 : 5 )

Neděle 23. dubna 2017 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 19 : 17  ( 11 : 9 )  

Neděle 30. dubna 2017 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Dobruška - TJ Jiskra Humpolec 19 : 11  ( 9 : 6 )  

Sobota 13. května 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Svinov 14 : 16  ( 9 : 9 )

Neděle 14. května 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 11 : 10  ( 5 : 6 ) 

Neděle 21. května 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Podhorní Újezd - TJ Jiskra Humpolec 22 : 20  ( 12 : 12 )

Neděle 28. května 2017 - 2 liga mužů - skupina B

SK NH Veselí nad Moravou - TJ Jiskra Humpolec 17 : 6  ( 10 : 2 ) 

Sobota 3. června 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Sokol Osek nad Bečvou - TJ Jiskra Humpolec 16 : 19  ( 10 : 8 )  

Neděle 4. června 2017 - 2 liga mužů – skupina B

SK Studénka - TJ Jiskra Humpolec 19 : 12  ( 8 : 6 )  

Neděle 11. června 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice 21 : 16  ( 10 : 5 ) 

Sobota 17. června 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 17 : 11  ( 9 : 7 )

Neděle 18. června 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 17 : 21  ( 9 : 8 )

Sobota 13. srpna 2017 a neděle 14. srpna 2017 - 68. ročník turnaje o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

TJ Jiskra Humpolec - KNH Chomutov 16 : 11  ( 9 : 7 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Nezvěstice 11 : 13  ( 4 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Opatovice nad Labem 11 : 14  ( 2 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec - KNH Chomutov 17 : 13  ( 11 : 4 )

Sobota 19. srpna 2017 - turnaj v Opatovicích nad Labem

TJ Jiskra Humpolec - TJ Jiskra Raspenava 8 : 7

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Podhorní Újezd 8 : 7

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Opatovice nad Labem 9 : 13 

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 7 : 12

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podlázky 6 : 8 

Neděle 27. srpna 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 15 : 11  ( 9 : 6 )

Neděle 3. září 2017 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 12 : 11  ( 8 : 8 )    

Sobota 9. září 2017 - 2 liga mužů - skupina B

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 20 : 14  ( 11 : 6 ) 

Neděle 10. září 2017 - 2 liga mužů - skupina B

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Jiskra Humpolec 27 : 17  ( 13 : 8 )  

Neděle 17. září 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO 18 : 12  ( 11 : 7 )  

Neděle 24. září 2017 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 17 : 13  ( 7 : 8 )  

Sobota 30. září 2017  - 2 liga mužů - skupina B

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Jiskra Humpolec 23 : 15  ( 11 : 11 )     

Neděle 1. října 2017 - 2 liga mužů - skupina B

Sokol Svinov - TJ Jiskra Humpolec 26 : 20  ( 13 : 11 )  

Neděle 8. října 2017 - 2 liga mužů - skupina B

TJ Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 11 : 17  ( 6 : 10 )