Zimní halový pohár - mladší žákyně

Zimní halový turnaj v kategorii mladších žákyň se uskuteční ve dvou turnajích.

 

1. turnaj:

Pořadatel: TJ Sokol Vracov (sportovní hala ve Vracově)

Termín: sobota 16. prosince 2017

 

2. turnaj:

Pořadatel: TJ Sokol Ostopovice (sportovní hala TJ Tatranu Bohunice)

Termín: neděle 25. února 2018

 

Mladší žákyně – 1. turnaj:

Sobota 16. prosince 2017 – pořadatel: TJ Sokol Vracov (hala ve Vracově)

    

Výsledky utkáních skupiny „A“:

TJ Sokol Vracov – TJ Chropyně 5 : 2

Draken Brno – SK Studénka „A“ 1 : 6

TJ Pustějov – TJ Sokol Vracov 4 : 4

TJ Chropyně – Draken Brno 6 : 5

SK Studénka „A“ – TJ Pustějov 3 : 5

Draken Brno – TJ Sokol Vracov 1 : 3

TJ Chropyně – TJ Pustějov  3 : 4

TJ Sokol Vracov – SK Studénka „A“ 2 : 3

TJ Pustějov – Draken Brno 6 : 2

SK Studénka „A“ – TJ Chropyně 6 : 1

     

Konečná tabulka skupiny „A“:   

1.   TJ Pustějov 4 3 1 0 19 : 12      7
2. SK Studénka "A"           4      3    0    1      18 :  9 6
3. TJ Sokol Vracov 4 2 1 1 14 : 10 5
4. TJ Chropyně 4 1 0 3 12 : 20 2
5. Draken Brno 4 0 0 4  9  : 21 0

     

Výsledky utkáních skupiny „B“:

SK Studénka „B“ – TJ Olbramovice 6 : 4

Sokol Svinov – TJ Jiskra Humpolec 2 : 5

TJ Olbramovice – TJ Jiskra Humpolec 1 : 6

Sokol Svinov – SK Studénka „B“ 6 : 2

TJ Jiskra Humpolec – SK Studénka „B“ 13 : 1

TJ Olbramovice – Sokol Svinov 6 : 9

    

Konečná tabulka skupiny „B“:

1.   TJ Jiskra Humpolec         3 3 0 0 24 :  4      6
2. Sokol Svinov           3      2    0    1      17 : 13 4
3. SK Studénka "B" 3 1 0 2  9  : 23 2
4. TJ Olbramovice 3 0 0 3 11 : 21 0

      

Výsledky utkáních o konečné pořadí v turnaji:

1. SEMIFINÁLE ..... TJ Pustějov – Sokol Svinov 3 : 8 

2. SEMIFINÁLE ..... TJ Jiskra Humpolec – SK Studénka „A“ 3 : 1 

O 7. MÍSTO ..... TJ Chropyně – TJ Olbramovice 4 : 0

O 5. MÍSTO ..... TJ Sokol Vracov – SK Studénka „B“ 9 : 2

O 3. MÍSTO ..... TJ Pustějov – SK Studénka „A“ 3 : 2

FINÁLE ..... Sokol Svinov – TJ Jiskra Humpolec 4 : 8

     

Konečná pořadí turnaje:

  1. TJ Jiskra Humpolec                            
  2. Sokol Svinov                                      
  3. TJ Pustějov                                        
  4. SK Studénka „A“                               
  5. TJ Sokol Vracov                                
  6. SK Studénka „B“                               
  7. TJ Chropyně                                      
  8. TJ Olbramovice                                  
  9. Draken Brno

   

Konečné pořadí turnaje (bez družstev MIMO SOUTĚŽ):

  1. TJ Jiskra Humpolec                            
  2. TJ Sokol Vracov                                
  3. TJ Olbramovice                                  
  4. Draken Brno