Zimní halový pohár - mladší žáci

     Konečné pořadí v kategorii mladších žáků: 

     1. TJ Jiskra Humpolec "A"

     2. 1. NH BRNO

     3. Draken Brno

     4. TJ Sokol Vracov

     5. Sokol Ostopovice

     6. SK Autonot Jihlava

     (družstvo TJ Jiskra Humpolec "B" odehrálo pouze jeden turnaj)

     Na Zimní halové Mistrovství České republiky mladších žáků postupuje družstvo TJ Jiskra Humpolec "A".

  

Neděle 6. listopadu 2022 

1. turnaj oblastního kola Zimního halového poháru v kategorii mladších žáků ve sportovní nafukovací hale 1. NH BRNO

 

Výsledky jednotlivých utkáních:

1. NH BRNO – Sokol Ostopovice 16 : 8  ( 8 : 3 )

SK Autonot Jihlava – Draken Brno 2 : 14  ( 0 : 7 )

1. NH BRNO – TJ Sokol Vracov 7 : 4  ( 5 : 0 )

Sokol Ostopovice – Draken Brno 8 : 14  ( 2 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec – 1. NH BRNO 8 : 2  ( 5 : 1 )

TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 10 : 3  ( 5 : 0 )

Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 2 : 14  ( 1 : 9 ) 

Draken Brno – TJ Sokol Vracov 12 : 9  ( 6 : 3 ) 

1. NH Brno – SK Autonot Jihlava 12 : 6  ( 10 : 0 )

TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice 10 : 10  ( 5 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec – SK Autonot Jihlava 10 : 2  ( 4 : 0 )

Draken Brno – 1. NH BRNO 10 : 9  ( 8 : 6 )

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 15 : 1  ( 8 : 1 )

SK Autonot Jihlava – Sokol Ostopovice 3 : 11  ( 1 : 7 ) 

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 6 : 13  ( 3 : 7 )

     

Konečná tabulka turnaje:

  1. TJ Jiskra Humpolec  5  5   0   0  60:13  10 
  2. Draken Brno  5       4     0     1      56:41         8 
  3. 1. NH BRNO  5  3   0  2 46:36   6
  4. TJ Sokol Vracov  4  1   1  3 34:47   3
  5. Sokol Ostopovice  5  1   1  3 39:57   3
  6. SK Autonot Jihlava         5  0   0  5 16:57   0

      

Sobota 14. ledna 2023 

2. turnaj oblastního kola Zimního halového poháru v kategorii mladších žáků ve sportovní hale SK Jihlava 

Výsledky jednotlivých utkáních:

SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec „A“ 3 : 10

1. NH BRNO - Sokol Ostopovice 7 : 5

TJ Jiskra Humpolec „B“ - TJ Sokol Vracov 0 : 10

Draken Brno - SK Autonot Jihlava 8 : 3

1. NH BRNO - TJ Jiskra Humpolec „B“ 7 : 0

Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec „A“ 1 : 11

TJ Sokol Vracov - Draken Brno 7 : 6

SK Autonot Jihlava - 1. NH BRNO 4 : 6

TJ Jiskra Humpolec „A“ - TJ Jiskra Humpolec „B“ 15 : 0

Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 3 : 7

TJ Jiskra Humpolec „A“ - Draken Brno 5 : 2

TJ Sokol Vracov - 1. NH BRNO 5 : 7

TJ Jiskra Humpolec „B“ - SK Autonot Jihlava 0 : 8

Draken Brno - Sokol Ostopovice 7 : 5

TJ Jiskra Humpolec „A“ - 1. NH BRNO 7 : 2

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Vracov 7 : 8

TJ Jiskra Humpolec „B“ - TJ Sokol Ostopovice 3 : 12

1. NH BRNO - Draken Brno 5 : 4

TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec „A“ 3 : 8

Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 8 : 8

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec „B“ 6 : 0

 

Konečná tabulka turnaje:

1.  TJ Jiskra Humpolec "A" 6 6 0 56 : 11 12
2.  1. NH BRNO 6 34 : 25  10 
3.  TJ Sokol Vracov 4 40 : 31   8 
4.  Draken Brno         6            3     0     3        33 : 25              6 
5. SK Autonot Jihlava     33 : 40   3 
6. Sokol Ostopovice 6 1 1 4 34: 43  3
7. TJ Jiskra Humpolec "B" 6 0 0 6  3 : 58  0