Zimní halový pohár - starší žákyně

V oblastním kole Zimní halového poháru starších žákyň se uskuteční dva turnaje:

Sobota 14. prosince 2019 ..... sportovní hala ve Vracově (uspořádá oddíl TJ Sokol Vracov)

Sobota 11. ledna 2020 ..... sportovní hala TJ Tatranu Bohunice (uspořádá oddíl Sokol Ostopovice) 

 

Starší žákyně - 1. turnaj:

Sobota 14. prosince 2019 – pořadatel: TJ SOKOL VRACOV (sportovní hala ve Vracově)

      bude doplněno

Výsledky jednotlivých utkáních - kvalifikace:

TJ Sokol Vracov "B" – Draken Brno "A"

Sokol Ostopovice – Draken Brno "B"

SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Vracov "B"

Draken Brno "A" – Sokol Ostopovice

Draken Brno "B" – SK Autonot Jihlava

Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov "B"

Draken Brno "A" – SK Autonot Jihlava      

TJ Sokol Vracov "B" – Draken Brno "B"

SK Autonot Jihlava – Sokol Ostopovice

Draken Brno "B" – Draken Brno "A"  

                

Konečná tabulka kvalifikace:

1.  SSK Vítkovice 4         3     1     0         41 : 27         7
2.  1. NH BRNO 4    42 : 31          6 
3. Sokol Ostopovice 4  35 : 35     5 
4. SK Autonot Jihlava 4 0 1 3  29 : 39  1
5.  Draken Brno 1 3  26 : 41  1 

   

Výsledky jednotlivých utkáních hlavní části turnaje turnaje:

(Kvalifikant 1 - Kvalifikant 2)

TJ Sokol Vracov "A" – Kvalifikant 1                      

TJ Olbramovice – Kvalifikant 2                              

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov "A"           

Kvalifikant 1 – TJ Olbramovice                               

Kvalifikant 2 – TJ Jiskra Humpolec                         

TJ Olbramovice – TJ Sokol Vracov "A"                  

Kvalifikant 1 – TJ Jiskra Humpolec                         

TJ Sokol Vracov "A" – Kvalifikant 2                      

TJ Jiskra Humpolec – TJ Olbramovice

            

Konečná tabulka hlavní části turnaje s družstvy Chropyně a Staré Vsi nad Ondřejnicí:

1.  SSK Vítkovice 6         3     1     0         41 : 27         7
2.  1. NH BRNO 6    42 : 31          6 
3. Sokol Ostopovice 6  35 : 35     5 
4. SK Autonot Jihlava 6 0 1 3  29 : 39  1
5.  Draken Brno 1 3  26 : 41  1 
6. Draken 6 0 0 0  00 : 00  0
7. Draken 6 0 0 6  00 : 00  0

   

Konečná tabulka hlavní části turnaje bez družstev Chropyně a Staré Vsi nad Ondřejnicí:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky i konečné pořadí oblastního kola ZHP)

1.  Sokol Ostopovice 4         2     0     0         16 : 13         4
2.  SK Autonot Jihlava 4    19 : 20          1 
3. Draken Brno 4  16 : 18     1 
4. Draken 4 1 0 0  00 : 00  0
5. Draken 4 1 0 0  00 : 00  0