Jihomoravský oblastní přebor - Mladší žákyně

Tabulka s družstvem TJ TJ Jiskra Humpolec "B":

 
  1. TJ Jiskra Humpolec "A" 10  10   0   0  79:20 20 
  2. TJ Sokol Vracov 10   5   2   3  75:52 12 
  3. TJ Olbramovice 10    5   1  4  41:58 11
  4. Draken Brno 10   5   1   4 33:30 11
  5. TJ Miroslav 10   2   0  8 58:80  4
  6. TJ Jiskra Humpolec "B" 10    1   0  9   43:89  2

Tabulka bez družstva TJ Jiskra Humpolec "B":

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Jiskra Humpolec "A"  8  8    0    0  51:14 16 
  2. Sokol Olbramovice  8  4    1    3  35:37  9 
  3. TJ Sokol Vracov  8   3    2   3  51:49  8
  4. Draken Brno  8  3    1    4  23:28  7
  5. TJ Miroslav  8  0    0   8   37:69  0

    

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

    

Předehrávka
741M 19.  9. 2019 15.30 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 22 : 5  ( 12 : 2 )

    

1. kolo
701   8.  9. 2019 12.15 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec "A" 0 : 7  ( 0 : 3 )
742M   8.  9. 2019  14.30 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec "B" 6 : 1   ( 1 : 0 )

   

2. kolo
702 15.  9. 2019 10.30 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 14 : 12  ( 10 : 4 )

   

3. kolo
703 12.10. 2019 13.00 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice 3 : 6  ( 2 : 3 )

   

4. kolo
704 28.  9. 2019 11.45 hodin TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec "A" 1 : 7  ( 0 : 2 )
743M 28.  9. 2019  13.45 hodin  TJ Olbramovice TJ Jiskra Humpolec "B" 4 : 20   ( 1 : 9 )

   

5. kolo
705 29.  9. 2019 15.30 hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov 4 : 4  ( 1 : 1 )

    

1. vložený turnaj v Olbramovicích
744M 19.  9. 2019 17.00 hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" 1 : 6  ( 0 : 4 )
706   5.10. 2019   8.00 hodin  TJ Miroslav TJ Olbramovice 1 : 3  ( 1 : 0 ) 
707   5.10. 2019   8.35 hodin TJ Sokol Vracov Draken Brno 1 : 2   ( 1 : 2 ) 
708   5.10. 2019   9.10 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" TJ Olbramovice 4 : 1   ( 2 : 0 ) 
745M   5.10. 2019   9.45 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Jiskra Humpolec "B" 8 : 0   ( 5 : 0 ) 
709   5.10. 2019 10.20 hodin  Draken Brno TJ Miroslav 4 : 0   ( 0 : 0 ) 
710   5.10. 2019 10.55 hodin  TJ Jiskra Humpolec "A"  TJ Sokol Vracov 2: 1   ( 2 : 0 ) 
711   5.10. 2019 11.30 hodin  TJ Olbramovice Draken Brno 1 : 0   ( 1 : 0 ) 
746M   5.10. 2019 12.05 hodin  TJ Jiskra Humpolec "B"  TJ Miroslav 5 : 11   ( 2 : 6 ) 
712   5.10. 2019 12.40 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec "A"  0 : 3   ( 0 : 1 ) 
713   5.10. 2019 13.15 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Miroslav 11 : 5   ( 2 : 6 ) 
747M   5.10. 2019 13.50 hodin  TJ Olbramovice TJ Jiskra Humpolec "B"  2 : 1   ( 1 : 0 ) 
714   5.10. 2019 14.25 hodin  TJ Miroslav TJ Jiskra Humpolec "A"  2 : 6   ( 2 : 1 ) 
748M   5.10. 2019 15.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec "B" Draken Brno 1 : 4   ( 0 : 3 ) 
715   5.10. 2019 15.35 hodin  TJ Olbramovice TJ Sokol Vracov 4 : 4   ( 1 : 1 ) 

     

6. kolo
716   6.10. 2019   9.15 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec "A" 4 : 10  ( 3 : 5 )
749M   6.10. 2019  13.00 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Jiskra Humpolec "B" 16 : 3   ( 9 : 1 )
7717   6.10. 2019 10.15 hodin TJ Miroslav - Draken Brno 6 : 10  ( 4 : 4 )

  

7. kolo
718 13.10. 2019 11.45 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Miroslav 12 : 5  ( 7 : 3 )
750M 13.10. 2019  14.15 hodin  TJ Jiskra Humpolec "B" TJ Miroslav 6 : 10   ( 2 : 6 )

   

8. kolo
719 19.10. 2019   9.15 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice 12 : 10  ( 3 : 7 )

   

9. kolo
720 26.10. 2019 11.00 hodin TJ Olbramovice - TJ Miroslav 9 : 6  ( 4 : 1 )

  

    

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

     

Předehrávka
751M do 30.  4. 2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )

   

10. kolo
721 19.  4. 2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
752M 19.  4. 2020  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec "B" Draken Brno xx : xx   ( x : x )

   

11. kolo
722 25.  4. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

   

12. kolo
723 26.  4. 2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
753M 26.  4.2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x ) 

   

13. kolo
724   1.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

   

14. kolo
725   3.  5. 2020   9.15 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

    

15. kolo
726 17.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

   

2. vložený turnaj v Humpolci
754M 23.  5. 2020   7.25 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx  ( x : x )
727 23.  5. 2020   8.00 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx   ( x : x ) 
728 23.  5. 2020   8.35 hodin TJ Olbramovice TJ Miroslav xx : xx   ( x : x ) 
729 23.  5. 2020   9.10 hodin Draken Brno TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x ) 
755M 23.  5. 2020   9.45 hodin  TJ Jiskra Humpolec "B" TJ Miroslav xx : xx   ( x : x ) 
730 23.  5. 2020 10.20 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Olbramovice xx : xx   ( x : x ) 
756M 23.  5. 2020 10.55 hodin  TJ Jiskra Humpolec "B"  Draken Brno xx : xx   ( x : x ) 
731 23.  5. 2020 11.30 hodin  TJ Miroslav TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x ) 
732 23.  5. 2020 12.05 hodin  TJ Jiskra Humpolec "A"  TJ Olbramovice xx : xx   ( x : x ) 
757M 23.  5. 2020 12.40 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Jiskra Humpolec "B"  xx : xx   ( x : x ) 
733 23.  5. 2020 13.15 hodin  Draken Brno TJ Olbramovice xx : xx   ( x : x ) 
734 23.  5. 2020 13.50 hodin  TJ Miroslav TJ Jiskra Humpolec "A"  xx : xx   ( x : x ) 
758M 23.  5. 2020 14.25 hodin  TJ Olbramovice TJ Jiskra Humpolec "B"  xx : xx   ( x : x ) 
735 23.  5. 2020 15.00 hodin  TJ Miroslav Draken Brno xx : xx   ( x : x ) 
736 23.  5. 2020 15.35 hodin  TJ Jiskra Humpolec "A" TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x ) 

     

16. kolo
737 24.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )
759M 24.  5. 2020  xx.xx hodin  TJ Miroslav TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx   ( x : x )

   

17. kolo
738 31.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )

  

18. kolo
739   7.  6. 2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
760M   7.  6. 2020  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec "B" TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )
740   7.  6. 2020 xx.xx hodin Draken Brno - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )