VŠECHNY PLÁNOVANÉ ZÁPASY A VLOŽENÝ TURNAJ JARNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE BYLY ZRUŠENÉ, BYLY NAHREZENÉ JEDINÝM TURNAJEM, KTERÝ PROBĚHL V NEDĚLI 7. ČERVNA 2020 V HUMPOLCI.
Tabulka s družstvem TJ TJ Jiskra Humpolec "B":
1. | TJ Jiskra Humpolec "A" | 15 | 15 | 0 | 0 | 103:25 | 30 |
2. | TJ Olbramovice | 15 | 6 | 3 | 6 | 58:77 | 15 |
3. | Draken Brno | 15 | 6 | 2 | 7 | 41:40 | 14 |
4. | TJ Sokol Vracov | 10 | 5 | 2 | 3 | 70:46 | 12 |
5. | TJ Miroslav | 15 | 4 | 2 | 9 | 85:101 | 10 |
6. | SK Autonot Jihlava | 5 | 3 | 0 | 2 | 18:14 | 6 |
7. | TJ Jiskra Humpolec "B" | 15 | 1 | 1 | 13 | 51:114 | 3 |
- družstvo TJ Sokolu Vracov se nezúčastnilo turnaje, který nahradil již dříve zrušenou jarní část soutěže (z rozhodnutí řídícího orgánu soutěže nebyla utkání tohoto družstva kontumována + družstvo SK Autonot Jihlava se zúčastnilo pouze jarního turnaje a byla schválena konečná tabulka, ve které nemají všechna družstva stejný počet odehraných utkáních)
Tabulka bez družstva TJ Jiskra Humpolec "B":
(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)
1. | TJ Jiskra Humpolec "A" | 11 | 11 | 0 | 0 | 64:19 | 22 |
2. | Sokol Olbramovice | 11 | 5 | 2 | 4 | 45:46 | 12 |
3. | Draken Brno | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:36 | 8 |
4. | TJ Sokol Vracov | 8 | 3 | 2 | 3 | 70:46 | 8 |
5. | TJ Miroslav | 11 | 0 | 2 | 9 | 44:80 | 2 |
- družstvo TJ Sokolu Vracov se nezúčastnilo turnaje, který nahradil již dříve zrušenou jarní část soutěže (z rozhodnutí řídícího orgánu soutěže nebyla utkání tohoto družstva kontumována a byla schválena konečná tabulka, ve které nemají všechna družstva stejný počet odehraných utkáních)
PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
741M | 19. 9. 2019 | 15.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 22 : 5 | ( 12 : 2 ) |
701 | 8. 9. 2019 | 12.15 hodin | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 0 : 7 | ( 0 : 3 ) |
742M | 8. 9. 2019 | 14.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 6 : 1 | ( 1 : 0 ) |
702 | 15. 9. 2019 | 10.30 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav | 14 : 12 | ( 10 : 4 ) |
703 | 12.10. 2019 | 13.00 hodin | Draken Brno | - | TJ Olbramovice | 3 : 6 | ( 2 : 3 ) |
704 | 28. 9. 2019 | 11.45 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 1 : 7 | ( 0 : 2 ) |
743M | 28. 9. 2019 | 13.45 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 4 : 20 | ( 1 : 9 ) |
705 | 29. 9. 2019 | 15.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Sokol Vracov | 4 : 4 | ( 1 : 1 ) |
744M | 19. 9. 2019 | 17.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 1 : 6 | ( 0 : 4 ) |
706 | 5.10. 2019 | 8.00 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Olbramovice | 1 : 3 | ( 1 : 0 ) |
707 | 5.10. 2019 | 8.35 hodin | TJ Sokol Vracov | - | Draken Brno | 1 : 2 | ( 1 : 2 ) |
708 | 5.10. 2019 | 9.10 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Olbramovice | 4 : 1 | ( 2 : 0 ) |
745M | 5.10. 2019 | 9.45 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 8 : 0 | ( 5 : 0 ) |
709 | 5.10. 2019 | 10.20 hodin | Draken Brno | - | TJ Miroslav | 4 : 0 | ( 0 : 0 ) |
710 | 5.10. 2019 | 10.55 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Sokol Vracov | 2: 1 | ( 2 : 0 ) |
711 | 5.10. 2019 | 11.30 hodin | TJ Olbramovice | - | Draken Brno | 1 : 0 | ( 1 : 0 ) |
746M | 5.10. 2019 | 12.05 hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Miroslav | 5 : 11 | ( 2 : 6 ) |
712 | 5.10. 2019 | 12.40 hodin | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 0 : 3 | ( 0 : 1 ) |
713 | 5.10. 2019 | 13.15 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav | 11 : 5 | ( 2 : 6 ) |
747M | 5.10. 2019 | 13.50 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 2 : 1 | ( 1 : 0 ) |
714 | 5.10. 2019 | 14.25 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 2 : 6 | ( 2 : 1 ) |
748M | 5.10. 2019 | 15.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | Draken Brno | 1 : 4 | ( 0 : 3 ) |
715 | 5.10. 2019 | 15.35 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Sokol Vracov | 4 : 4 | ( 1 : 1 ) |
716 | 6.10. 2019 | 9.15 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 4 : 10 | ( 3 : 5 ) |
749M | 6.10. 2019 | 13.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 16 : 3 | ( 9 : 1 ) |
7717 | 6.10. 2019 | 10.15 hodin | TJ Miroslav | - | Draken Brno | 6 : 10 | ( 4 : 4 ) |
718 | 13.10. 2019 | 11.45 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Miroslav | 12 : 5 | ( 7 : 3 ) |
750M | 13.10. 2019 | 14.15 hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Miroslav | 6 : 10 | ( 2 : 6 ) |
719 | 19.10. 2019 | 9.15 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice | 12 : 10 | ( 3 : 7 ) |
720 | 26.10. 2019 | 11.00 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Miroslav | 9 : 6 | ( 4 : 1 ) |
JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
771M | 7. 6. 2020 | 8.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 5 : 0 | ( 2 : 0 ) |
772M | 7. 6. 2020 | 8.55 hodin | Draken Brno | - | SK Autonot Jihlava | 0 : 2 | ( 0 : 2 ) |
740 | 7. 6. 2020 | 9.20 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Olbramovice | 4 : 4 | ( 0 : 3 ) |
773M | 7. 6. 2020 | 9.45 hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | SK Autonot Jihlava | 0 : 6 | ( 0 : 3 ) |
741 | 7. 6. 2020 | 10.10 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 2 : 6 | ( 1 : 4 ) |
742 | 7. 6. 2020 | 10.35 hodin | TJ Olbramovice | - | Draken Brno | 4 : 1 | ( 1 : 0 ) |
774M | 7. 6. 2020 | 11.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Miroslav | 5 : 14 | ( 2 : 6 ) |
775M | 7. 6. 2020 | 11.25 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Olbramovice | 5 : 2 | ( 3 : 2 ) |
743 | 7. 6. 2020 | 11.50 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | Draken Brno | 3 : 1 | ( 0 : 1 ) |
776M | 7. 6. 2020 | 12.15 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 5 : 5 | ( 3 : 3 ) |
744 | 7. 6. 2020 | 12.40 hodin | TJ Miroslav | - | Draken Brno | 1 : 1 | ( 0 : 1 ) |
777M | 7. 6. 2020 | 13.05 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 0 : 6 | ( 0 : 3 ) |
778M | 7. 6. 2020 | 13.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 5 : 0 | ( 2 : 0 ) |
745 | 7. 6. 2020 | 13.55 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Olbramovice | 4 : 2 | ( 2 : 1 ) |
779M | 7. 6. 2020 | 14.20 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Miroslav | 5 : 6 | ( 2 : 4 ) |