Jihomoravský oblastní přebor - Starší žákyně

Tabulka s družstvy TJ Olbramovice "B" a TJ Jiskra Humpolec "B": 

 
  1. TJ Jiskra Humpolec "A"  8  8  0   0  133:28 16
  2. TJ Olbramovice "A"  8  5  2   1  135:101 12 
  3. TJ Sokol Vracov  8   5  1  2 150:107 11
  4. Draken Brno  8  5  1   2 108:61 11
  5. TJ Olbramovice "B"  8  3  1  4 95:118  7
  6. TJ Miroslav  8  3  0  5 90:102  6
  7. Sokol Ostopovice  8  1  2  5 78:161  4
  8. SK Autonot Jihlava  8   1  1  6  79:138  3
  9. TJ Jiskra Humpolec "B"  8  1  0  7 70:122  2

      

Tabulka bez družstev TJ Olbramovice "B" a TJ Jiskra Humpolec "B":

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Jiskra Humpolec "A"   6  6    0    0  102:20 12 
  2. TJ Sokol Vracov   6  4    1    1  117:79  9 
  3. TJ Olbramovice "A"   6   3    2   1  93:82  8
  4. Draken Brno   6  3    1   2   76:46  7
  5. TJ Miroslav   6  2    0   4 66:84  4
  6. SK Autonot Jihlava   6  0    1   5 57:114  1
  7. Sokol Ostopovice   6  0    1   5 46:132  1

  

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

        

Předehrávky
543M   2. 9. 2022 16:00 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 6 : 4  ( 3 : 2 )
544M 30.  9. 2022 16:00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" 17 : 11  ( 9 : 4 )

        

1. kolo
501   4.  9. 2022 14:30 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec "A" 2 : 16  ( 0 : 10 )
545M   4.  9. 2022 16:45 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec "B" 10 : 6  ( 6 : 4 )
502 15.10. 2022 10:30 hodin Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 10 : 15  ( 6 : 9 )
503 11.  9. 2022 14:30 hodin Draken Brno - SK Autonot Jihlava 19 : 3  ( 10 : 2 )

        

2. kolo
504 17.  9. 2022 12:15 hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov 9 : 10  ( 4 : 5 )
505 18.  9. 2022 12:00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec "A" 2 : 24  ( 0 : 15 )
546M 18.  9. 2022 14:00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec "B" 19 : 16  ( 10 : 7 )
506 18.  9. 2022   9:00 hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice "A" 10 : 14  ( 3 : 9 )
547M 18.  9. 2022 11:30 hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice "B" 8 : 11  ( 2 : 6 )

        

3. kolo
507 25.  9. 2022   9:00 hodin TJ Miroslav - Draken Brno 9 : 15  ( 5 : 8 )
508 25.  9. 2022   9:00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec "A" 7 : 17  ( 3 : 9 )
548M 25.  9. 2022 10:10 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Jiskra Humpolec "B" 17 : 7  ( 7 : 4 )
549M 25.  9. 2022 12:30 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 25 : 8  ( 10 : 4 )
550M 25.  9. 2022 13:30 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" 4 : 25  ( 2 : 14 )
509 25.  9. 2022 12:15 hodin TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava 29 : 11  ( 13 : 7 )

        

4. kolo
510   2.10. 2022   9:00 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec "A" 2 : 12  ( 1 : 5 )
551M   2.10. 2022 16:30 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec "B" 16 : 8  ( 10 : 5 )
511   2.10. 2022   9:00 hodin Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 16 : 16  ( 7 : 5 )
512   2.10. 2022   9:15 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 24 : 13  ( 13 : 3 )

        

5. kolo
513   8.10. 2022 12:00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Olbramovice "A" 17 : 18  ( 6 : 9 )
552M   8.10. 2022 14:30 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Olbramovice "B" 12 : 18  ( 6 : 8 )
514   8.10. 2022 10:30 hodin Sokol Ostopovice - Draken Brno 2 : 21  ( 1 : 11 )
515   9.10. 2022 10:20 hodin TJ Olbramovice "A" - Sokol Ostopovice 25 : 9  ( 13 : 3 )
553M   9.10. 2022 11:30 hodin TJ Olbramovice "B" - Sokol Ostopovice 13 : 13  ( 8 : 6 )
516   9.10. 2022 12:15 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec "A" 4 : 20  ( 3 : 8 )
554M   9.10. 2022 14:45 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec "B" 13 : 14  ( 5 : 8 )

         

6. kolo
517 23.10. 2022 11:30 hodin Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 7 : 31  ( 3 : 14 )
518 16.10. 2022 12:00 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "A" 10 : 10  ( 3 : 5 )
555M 16.10. 2022 15:15 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "B" 16 : 7  ( 6 : 4 )
519 16.10. 2022   9:00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Miroslav 8 : 16  ( 5 : 8 )

        

7. kolo
520 22.10. 2022   9:00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov 19 : 19  ( 7 : 9 )
556M 22.10. 2022 12:30 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Sokol Vracov 14 : 20  ( 8 : 10 )
521 23.10. 2022   9:30 hodin TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec "A" 3 : 13  ( 1 : 7 )
557M 23.10. 2022 13:25 hodin TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec "B" 16 : 7  ( 10 : 1 )

        

          

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

       

Předehrávky
558M xx.xx. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )
559M  xx.xx. 2023 xx:xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )

         

8. kolo
522 15.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
560M 15.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
523 16.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Miroslav - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
524 16.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Olbramovice "A" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
561M 16.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Olbramovice "B" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

      

9. kolo
525 22.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
526 23.  4. 2023 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - Draken Brno  xx : xx  ( x : x )
527 22.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
562M 22.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
563M 22.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
564M 22.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Olbramovice "A"  xx : xx  ( x : x )

     

10. kolo
528 30.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
565M 30.  4. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
529   1.  5. 2023 xx:xx hodin Draken Brno - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
530   1.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
566M   1.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

      

11. kolo
531 14.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
567M 14.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
532 14.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
533 14.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

      

12. kolo
534 20.  5. 2023 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
535 21.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Olbramovice "A" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
568M 21.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Olbramovice "B" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
536 21.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

      

13. kolo
537 28.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
569M 28.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
538 28.  5. 2023 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
539 28.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
570M 28.  5. 2023 xx:xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )

      

14. kolo
540 21.  5. 2023 xx:xx hodin Draken Brno - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
541   4.  6. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
571M   4.  6. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
542   4.  6. 2023 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
572M   4.  6. 2023 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )