Jihomoravský oblastní přebor - Dorostenky

Tabulka soutěže:

 
  1. Draken Brno "A" 10 10   0   0  159:73  20 
  2. TJ Sokol Vracov 10  7   0   3  134:78  14 
  3. TJ Miroslav 10   5   0  5  96:111  10
  4. SK Autonot Jihlava 10  4   1  5 77:74   9
  5. Draken Brno "B" 10  2   2  6 101:127   6
  6. KNH Mor. Slavia Brno 10   0   1  9   34:138   1

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

   

Předehrávka
301 do 30.  9. 2019 xx.xx hodin Draken Brno "A" - Draken Brno "B" 20 : 11  ( 13 : 7 )

    

1. kolo
302 21.  9. 2019   9.00 hodin TJ Miroslav - KNH Mor. Slavia Brno 10 : 0  kontumačně

  

1. vložený turnaj na hřišti Drakenu Brno
303 14.  9. 2019   8.00 hodin Draken Brno "A" - Draken Brno "B" 16 : 6  ( 10 : 3 )
304 14.  9. 2019   8.35 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Draken Brno "A"  0 : 10  kontumačně 
305 14.  9. 2019   9.10 hodin TJ Miroslav  TJ Sokol Vracov  5 : 15   ( 3 : 8 ) 
306 14.  9. 2019   9.45 hodin KNH Mor. Slavia Brno SK Autonot Jihlava  0 : 10  kontumačně 
307 14.  9. 2019 10.20 hodin  Draken Brno "B"  TJ Sokol Vracov  9 : 13   ( 7 : 8 ) 
308 14.  9. 2019 10.55 hodin  SK Autonot Jihlava  TJ Miroslav  2 : 4   ( 2 : 2 ) 
309 14.  9. 2019 11.30 hodin  Draken Brno "B"  KNH Mor. Slavia Brno  10 : 0  kontumačně 
310 14.  9. 2019 12.05 hodin  TJ Sokol Vracov  SK Autonot Jihlava  9 : 3   ( 5 : 1 ) 
311 14.  9. 2019 12.40 hodin  Draken Brno "A"  TJ Miroslav  14 : 4   ( 6 : 2 ) 
312 14.  9. 2019 13.15 hodin  SK Autonot Jihlava  Draken Brno "B"  6 : 6   ( 4 : 2 ) 
313 14.  9. 2019 13.50 hodin  KNH Mor. Slavia Brno  TJ Miroslav  0 : 10  kontumačně
314 14.  9. 2019 14.25 hodin  TJ Sokol Vracov  Draken Brno "A"  5 : 9   ( 3 : 2 ) 
315 14.  9. 2019 15.00 hodin  TJ Miroslav  Draken Brno "B"  7 : 6   ( 5 : 4 ) 
316 14.  9. 2019 15.35 hodin  TJ Sokol Vracov  KNH Mor. Slavia Brno  10 : 0  kontumačně
317 14.  9. 2019 16.10 hodin  Draken Brno "A"  SK Autonot Jihlava  13 : 4   ( 7 : 1 ) 

   

2. kolo
318 15.  9. 2019   9.00 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 20 : 7  ( 8 : 4 )

    

3. kolo
319 22.  9. 2019 11.00 hodin KNH Mor. Slavia Brno - SK Autonot Jihlava 0 : 14  ( 0 : 7 )

     

4. kolo
320 28.  9. 2019 12.00 hodin KNH Mor. Slavia Brno - Draken Brno "A" 11 : 22  ( 6 : 12 )
321 28.  9. 2019  14.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno - Draken Brno "B" 16 : 16   ( 9 : 7 )
322 28.  9. 2019   9.00 hodin TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava 8 : 4    ( 4 : 2 )

    

5. kolo
323 29.  9. 2019   9.00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Miroslav 17 : 13  ( 8 : 3 )
324 29.  9. 2019  12.00 hodin  Draken Brno "A" TJ Sokol Vracov 17 : 12   ( 7 : 10 )
325 29.  9. 2019 14.15 hodin Draken Brno "B" - TJ Sokol Vracov 17 : 16  ( 12 : 8 )

   

6. kolo
326   6.10. 2019   9.00 hodin TJ Miroslav - Draken Brno "A" 15 : 26  ( 11 : 11 )
327   6.10. 2019  12.45 hodin  TJ Miroslav Draken Brno "B" 21 : 11   ( 11 : 7 )

   

8. kolo
328   8. 9. 2019   8.30 hodin Draken Brno "A" - SK Autonot Jihlava 12 : 5  ( 8 : 2 )
329   8. 9. 2019  10.45 hodin  Draken Brno "B" SK Autonot Jihlava 9 : 12   ( 2 : 6 )

    

9. kolo
330 13.10. 2019 12.00 hodin KNH Mor. Slavia Brno - TJ Sokol Vracov 7 : 26  ( 5 : 14 )

  

 

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

     

Předehrávka
331 do 30.  4. 2020 xx.xx hodin Draken Brno "B" - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )

   

10. kolo
332 19.  4. 2020 11.45 hodin KNH Mor. Slavia Brno - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )

   

11. kolo
333 18.  4. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
334 18.  4. 2020  xx.xx hodin  SK Autonot Jihlava Draken Brno "B" xx : xx   ( x : x )

   

12. kolo
335 26.  4. 2020 xx.xx hodin Draken Brno "A" - KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x )
336 26.  4. 2020  xx.xx hodin  Draken Brno "B" KNH Mor. Slavia Brno xx : xx   ( x : x )
337 16.  5. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x )

   

13. kolo
338   1.  5. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

    

14. kolo
339   3.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
340   3.  5. 2020  10.30 hodin  TJ Sokol Vracov Draken Brno "A" xx : xx   ( x : x )
341   3.  5. 2020 13.15 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno "B" xx : xx  ( x : x )

    

15. kolo
342 17.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

    

2. vložený turnaj v Miroslavi
343 23.  5. 2020   7.25 hodin Draken Brno "A" - Draken Brno "B" xx : xx  ( x : x )
344 23.  5. 2020   8.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Miroslav xx : xx   ( x : x ) 
345 23.  5. 2020   8.35 hodin TJ Sokol Vracov SK Autonot Jihlava xx : xx   ( x : x ) 
346 23.  5. 2020   9.10 hodin Draken Brno "B" TJ Miroslav xx : xx   ( x : x ) 
347 23.  5. 2020   9.45 hodin  TJ Sokol Vracov Draken Brno "A" xx : xx   ( x : x ) 
348 23.  5. 2020 10.20 hodin  SK Autonot Jihlava  KNH Mor. Slavia Brno xx : xx   ( x : x ) 
349 23.  5. 2020 10.55 hodin  Draken Brno "B"  TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x ) 
350 23.  5. 2020 11.30 hodin  TJ Miroslav SK Autonot Jihlava  xx : xx   ( x : x ) 
351 23.  5. 2020 12.05 hodin  Draken Brno "A"  KNH Mor. Slavia Brno xx : xx   ( x : x ) 
352 23.  5. 2020 12.40 hodin  SK Autonot Jihlava  Draken Brno "B"  xx : xx   ( x : x ) 
353 23.  5. 2020 13.15 hodin  TJ Sokol Vracov KNH Mor. Slavia Brno xx : xx   ( x : x ) 
354 23.  5. 2020 13.50 hodin  TJ Miroslav Draken Brno "A"  xx : xx   ( x : x ) 
355 23.  5. 2020 14.25 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Draken Brno "B"  xx : xx   ( x : x ) 
356 23.  5. 2020 15.00 hodin  Draken Brno "A" SK Autonot Jihlava xx : xx   ( x : x ) 
357 23.  5. 2020 15.35 hodin  TJ Miroslav TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x ) 

    

17. kolo
358 31.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x )

    

18. kolo
359   7.  6. 2020 xx.xx hodin Draken Brno "A" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
360   7.  6. 2020 xx.xx hodin Draken Brno "B" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )