II Liga muži sk.B - 2018/2019

 

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. SSK Vítkovice 11 8   1   2  193:152 17 
  2. Draken Brno 11 8   1   2 209:174 17 
  3. SK NH Veselí nad Mor. 11  8   0  3  192:163 16
  4. Sokol Dobruška 11 8   0    3  213:173 16
  5. Sokol Svinov 11 7   1  3  225:202 15 
  6. TJ Sokol Osek nad Bečvou 11 5   1  5   180:189 11
  7. Sokol Ostopovice 11 4   1   6 210:212  9 
  8. Sokol Rokytnice "B" 11 4   1   6 185:191  9
  9. TJ Jiskra Humpolec 11 4   0   7 160:204  8
 10. KNH Mor. Slavia Brno 11  3   0   8 147:176  6
 11. 1. NH BRNO 11   1   8 175:217  5
 12. TJ Stará Ves nad Ondř. 11 1   1  9 163:199  3

   

   

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

1. kolo
601 26. 8. 2018 10.30 hodin Sokol Dobruška - 1. NH BRNO 21 : 12 ( 11 : 5 )
602 26. 8. 2018  10.30 hodin  Draken Brno Sokol Ostopovice 20 : 18  ( 9 : 8)  
603 26. 8. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec - KNH Mor. Slavia Brno   9 : 12  ( 4 : 8 ) 
604 26. 8. 2018   11.00 hodin  SSK Vítkovice - TJ Sokol Osek nad Bečvou 11 : 7  ( 5 : 5 ) 
605 26. 8. 2018  10.15 hodin  SK Veselí nad Mor. Sokol Svinov 20 : 18  ( 10 : 10 ) 
606  26. 8. 2018  10.30 hodin  Sokol Rokytnice "B" TJ Stará Ves nad Ondř. 20 : 19  ( 8 : 8 ) 

 

2. kolo
607   2. 9. 2018 14.00 hodin 1. NH BRNO - Sokol Ostopovice 22 : 26 ( 13 : 12 )
608   2. 9. 2018  10.30 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec 27 : 11  ( 12 :8 ) 
609   2. 9. 2018 10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Dobruška 16 : 20  ( 8 : 7 ) 
610   2. 9. 2018 15.00 hodin  Sokol Svinov SSK Vítkovice 17 : 16  ( 9 : 10 ) 
611   2. 9. 2018 10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. SK NH Veselí nad Mor. 14 : 15  ( 4 : 9 ) 
612    2. 9. 2018 14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Rokytnice "B" 15 : 15  ( 7 : 7 ) 

 

3. kolo
613   8. 9. 2018 16.00 hodin 1. NH BRNO - SSK Vítkovice 13 : 16 ( 7 : 9 )
614   8. 9. 2018  15.30 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Svinov 22 : 29  ( 12 : 15 ) 
615   8. 9. 2018  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Stará Ves nad Ondř. 17 : 12  ( 7 : 7 ) 
616   8. 9. 2018  16.00 hodin  Sokol Dobruška TJ Sokol Osek nad Bečvou 28 : 19  ( 17 : 8 ) 
617   8. 9. 2018  16.00 hodin  SK NH Veselí nad Mor. Draken Brno 17 : 18  ( 10 : 10 ) 
618    8. 9. 2018  16.00 hodin  Sokol Rokytnice B KNH Mor. Slavia Brno 12 : 22  ( 4 : 10 ) 

 

4. kolo
619 9. 9. 2018 10.30 hodin 1. NH BRNO - Sokol Svinov 17 : 17 ( 9 :10 ) 
620 9. 9. 2018  10.30 hodin  Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 19 : 18  ( 10 : 11 ) 
621 9. 9. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Sokol Osek nad Bečvou 14 : 13  ( 6 : 7 ) 
622 9. 9. 2018  11.00 hodin  Sokol Dobruška TJ Stará Ves nad Ondř. 20 : 13  ( 9 : 6 ) 
623 9. 9. 2018 10.30 hodin  Sokol Rokytnice "B" Draken Brno 13 : 18 ( 8 : 7 )  
624  9. 9. 2018  10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. KNH Mor. Slavia Brno 10 : 0  kontumačně 

 

5. kolo
625 16. 9. 2018 10.30 hodin KNH Mor. Slavia Brno - 1. NH BRNO 13 : 15 ( 5 : 7 )
626 16. 9. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 13 : 12  ( 9 : 6 ) 
627 16. 9. 2018  10.30 hodin  Draken Brno Sokol Dobruška 12 : 16  ( 5 : 8 ) 
628 16. 9. 2018  11.00 hodin  SSK Vítkovice Sokol Rokytnice "B" 17 : 15  ( 7 : 8 ) 
629 16. 9. 2018  15.00 hodin  Sokol Svinov TJ Stará Ves nad Ondř. 26 : 17  ( 12 : 8 ) 
630  16. 9.2018 10.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou SK NH Veselí nad Mor. 16 : 22  ( 8 : 14 ) 

 

6. kolo
631   23.  9. 2018 14.00 hodin 1. NH BRNO - Draken Brno 19 : 24 ( 12 : 12 )
632   22.  9. 2018  15.30 hodin  Sokol Ostopovice KNH Mor. Slavia Brno 21 : 12  ( 12 : 5 )  
633   23.  9. 2018  11.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Jiskra Humpolec 19 : 14  ( 7 : 8 ) 
634   23.  9. 2018   10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor.  SSK Vítkovice 14 : 15  ( 8 : 7 ) 
635   23.  9. 2018 10.30 hodin  Sokol Svinov Sokol Rokytnice "B" 19 : 16  ( 10 : 6 )  
636    23.  9. 2018    9.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Sokol Osek nad Bečvou 15 : 19  ( 9 : 10 ) 

 

7. kolo
637 29.  9. 2018 16.00 hodin TJ Stará Ves nad Ondř. - 1. NH BRNO 12 : 17 ( 6 : 9 )
638 29.  9. 2018  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Ostopovice 15 : 11  ( 8 : 5 )  
639 29.  9. 2018  16.00 hodin  SK NH Veselí nad Mor. TJ Jiskra Humpolec 27 : 18  ( 13 : 9 ) 
640 29.  9. 2018   16.00 hodin  Sokol Rokytnice "B" Sokol Dobruška 16 : 24  ( 7 : 15 )  
641 29.  9. 2018  16.00 hodin  Draken Brno SSK Vítkovice 15 : 15  ( 8 : 8 ) 
642  29.  9. 2018  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Svinov 20 : 14  ( 7 : 5 ) 

 

8. kolo
643 30.  9. 2018 10.30 hodin TJ Stará Ves nad Ondř. - Sokol Ostopovice 15 : 15 ( 8 : 8 )
644 30.  9. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou 1. NH BRNO 20 : 19  ( 11 : 9 ) 
645 30.  9. 2018  10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. Sokol Dobruška 16 : 15  ( 8 : 6 ) 
646 30.  9. 2018  10.30 hodin  Sokol Rokytnice "B" TJ Jiskra Humpolec 16 : 13  ( 8 : 6 ) 
647 30.  9. 2018  10.30 hodin  Draken Brno Sokol Svinov 25 : 20  ( 12 : 6 ) 
648  30.  9. 2018  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno SSK Vítkovice 13 : 19  ( 5 : 9 ) 

 

9. kolo
649   7.10. 2018 10.30 hodin TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO 25 : 21 ( 14 : 9 )
650   7.10. 2018  11.00 hodin  Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 20 : 15  ( 10 : 8 ) 
651   7.10. 2018  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Draken Brno 12 : 19  ( 8 : 10 ) 
652   7.10. 2018  11.00 hodin  SSK Vítkovice TJ Stará Ves nad Ondř. 24 : 14  ( 10 : 8 ) 
653   7.10. 2018  15.00 hodin  Sokol Svinov TJ Sokol Osek nad Bečvou 25 : 18  ( 9 : 9 ) 
654    1.  9. 2018  16.00 hodin  Sokol Rokytnice B SK NH Veselí nad Mor. 13 : 9  ( 7 : 4 ) 

 

10. kolo
655 13.10. 2018 16.00 hodin 1. NH BRNO - SSK Veselí nad Mor. 13 : 18 ( 8 : 8 )
656 13.10. 2018  15.30 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Rokytnice "B" 28 : 24  ( 15 : 12 ) 
657 13.10. 2018  16.00 hodin  SSK Vítkovice TJ Jiskra Humpolec 23 : 9  ( 13 : 5 ) 
658 13.10. 2018  16.00 hodin  Sokol Svinov Sokol Dobruška 18 : 14  ( 9 : 8 ) 
659 13.10. 2018  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Draken Brno 16 : 18  ( 6 : 8 ) 
660  13.10. 2018  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou KNH Mor. Slavia Brno 21 : 16  ( 9 : 3 ) 

 

11. kolo
661 14.10. 2018 10.30 hodin 1. NH BRNO - Sokol Rokytnice "B" 7 : 25 ( 1 : 12 )
662 14.10. 2018  10.30 hodin  Sokol Ostopovice SK NH Veselí nad Mor. 23 : 24   ( 12 : 12 )
663 14.10. 2018  11.00 hodin  SSK Vítkovice Sokol Dobruška 22 : 16  ( 11 : 7 ) 
664 14.10. 2018  10.30 hodin  Sokol Svinov TJ Jiskra Humpolec  22 : 17  ( 14 : 11 ) 
665 14.10. 2018    9.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. KNH Mor. Slavia Brno 16 : 11  ( 6 : 3 ) 
666  14.10. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Draken Brno 17 : 13  ( 8 : 6 ) 

 

 

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

12. kolo
667 19. 4. 2019 14.00 hodin 1. NH BRNO - Sokol Dobruška xx : xx ( x : x )
668 19. 4. 2019  10.30 hodin  Sokol Ostopovice  Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
669 14. 4. 2019  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
670 19. 4. 2019  14.15 hodin TJ Sokol Osek nad Bečvou SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
671 19. 4. 2019  15.00 hodin  Sokol Svinov SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x )
672  19. 4. 2019  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Rokytnice "B" xx : xx  ( x : x ) 

 

13. kolo
673 28. 4. 2019 10.30 hodin Sokol Ostopovice - 1. NH BRNO xx : xx ( x : x )
674 28. 4. 2019  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Draken Brno xx : xx  ( x : x )
675 28. 4. 2019  11.00 hodin  Sokol Dobruška KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
676 28. 4. 2019  11.00 hodin  SSK Vítkovice Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
677 28. 4. 2019  10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x )
678  28. 4.2019  10.30 hodin  Sokol Rokytnice "B" TJ Sokol Osek nad Bečvou    

 

14. kolo
679 11. 5. 2019 16.00 hodin SSK Vítkovice - 1. NH BRNO xx : xx ( x : x )
680 11  5. 2019  16.00 hodin  Sokol Svinov Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
681 11. 5. 2019  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
682 11. 5. 2019  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
683 11. 5. 2019  16.00 hodin  Draken Brno SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
684  11. 5. 2019  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno - Sokol Rokytnice "B" xx : xx  ( x : x ) 

 

15. kolo
685 12. 5. 2019 10.30 hodin Sokol Svinov - 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x )
686 12. 5. 2019  11.00 hodin  SSK Vítkovice Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
687 12. 5. 2019  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
688 12. 5. 2019  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
689 12. 5. 2019  10.30 hodin  Draken Brno Sokol Rokytnice xx : xx  ( x : x ) 
690  12. 5. 2019  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 

 

16. kolo
691 19. 5. 2019 14.00 hodin 1. NH BRNO - KNH Mor. Slavia Brno xx : xx ( x : x )
692 19. 5. 2019  10.30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
693 19. 5. 2019  10.30 hodin Sokol Dobruška Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
694 19. 5. 2019  10.30 hodin  Sokol Rokytnice "B" SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
695 19. 5. 2019  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
696  19. 5. 2019  10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 

 

17. kolo
697 26. 5. 2019 10.30 hodin Draken Brno - 1. NH BRNO xx : xx ( x : x )
698 26. 5. 2019  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
699 26. 5. 2019  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
700 26. 5. 2019  11.00 hodin  SSK Vítkovice SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
701 26. 5. 2019  10.30 hodin  Sokol Rokytnice "B" Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
702  26. 5. 2019  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 

 

18. kolo
703   1. 6. 2019 16.00 hodin 1. NH BRNO - TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx ( x : x )
704   1. 6. 2019  15.30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
705   1. 6. 2019  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
706   1. 6. 2019  16.00 hodin  Sokol Dobruška Sokol Rokytnice "B" xx : xx  ( x : x )
707   1. 6. 2019  16.00 hodin  SSK Vítkovice Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
708    1. 6. 2019  16.00 hodin  Sokol Svinov KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 

 

19. kolo
709   2. 6. 2019 10.30 hodin Sokol Ostopovice - TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx ( x : x )
710   2. 6. 2019  10.30 hodin  1. NH BRNO TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx ( x : x ) 
711   2. 6. 2019  10.30 hodin  Sokol Dobruška SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
712   2. 6. 2019  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Rokytnice "B" xx : xx  ( x : x ) 
713   2. 6. 2019  10.30 hodin  Sokol Svinov Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
714   2. 6. 2019  11.00 hodin  SSK Vítkovice KNH Mor. Slavia Brno xx : xx    ( x : x ) 

 

20. kolo
715   9. 6. 2019 14.00 hodin 1. NH BRNO - TJ Jiskra Humpolec xx : xx ( x : x )
716   9. 6. 2019  10.30 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
717   9. 6. 2019  10.30 hodin  Draken Brno KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
718   9. 6. 2019  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x )
719   9. 6. 2019  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
720    9. 6. 2019   10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. Sokol Rokytnice "B" xx : xx  ( x : x ) 

 

21. kolo
721 15. 6. 2019 16.00 hodin SK NH Veselí nad Mor. - 1. NH BRNO xx : xx ( x : x )
722 15. 6. 2019  16.00 hodin  Sokol Rokytnice "B" Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
723 15. 6. 2019  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
724 15. 6. 2019  16.00 hodin  Sokol Dobruška Sokol Svinov xx : xx  ( x : x )  
725 15. 6. 2019  16.00 hodin  Draken Brno TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
726  15. 6. 2019  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 

 

22. kolo
727 16. 6. 2019 10.30 hodin Sokol Rokytnice "B" - 1. NH BRNO xx : xx ( x : x )
727 16. 6. 2019 10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
729 16. 6. 2019  10.30 hodin  Sokol Dobruška SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
730 16. 6. 2019  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Svinov xx : xx  ( x : x )  
731 16. 6. 2019  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx ( x : x ) 
732 16. 6. 2019  10.30 hodin  Draken Brno TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x )