Muži tento víkend odehráli svoje poslední dva zápasy v podzimní polovině soutěže, když v sobotu odpoledne se představili na hřišti brněnského Drakenu a v neděli dopoledne potom bojovali o body v Chropyni.
Sobota 21. října 2023
2 liga mužů - 10. kolo:
Draken Brno – TJ Jiskra Humpolec 24 : 21 ( 16 : 11 )
Branky Jiskry:
Brož – 12, Ehrlich – 5, Krejčí – 4
Sestava Jiskry:
Barták, Čmok František – Dolejš – Morava, Šidlák Martin, Toman - Brož, Krejčí, Ehrlich, Šidlák Radek, Čmok Petr
Rozhodčí: Pospíšil Jaroslav, 39 diváků
V první části hry byli lepší domácí házenkáři, kteří si dokázali do přestávky vypracovat pětibrankový náskok. Po změně stran se Jiskra zlepšila, nicméně brňané kontrolovali vývoj skóre a bez problémů dovedli zápas do vítězného konce.
Neděle 22. října 2023
2 liga mužů - 11. kolo:
TJ Chropyně – TJ Jiskra Humpolec 13 : 18 ( 2 : 7 )
Branky Jiskry:
Brož – 9, Krejčí – 7, Čmok Petr – 2
Sestava Jiskry:
Barták, Čmok František – Dolejš – Šidlák Martin, Toman - Brož, Krejčí, Šidlák Radek, Čmok Petr
Rozhodčí: Pospíšil Jaroslav, 17 diváků
V první poločasu kralovala na hrací ploše hostující obrana včetně brankáře, a tak při odchodu do kabin svítil na ukazateli skóre stav 2 : 7. Ve druhé části hry již začali branky střílet i domácí házenkáři, ale Humpolci se podařilo získaný náskok z první poloviny zápasu udržet až do závěrečného hvizdu.
Ostatní výsledky:
1.NH BRNO - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 21 : 17 ( 10 : 6 )
Sokol Ostopovice - SSK Vítkovice 22 : 12 ( 13 : 4 )
TJ Pustějov - TJ Sokol Podhorní Újezd 22 : 19 ( 13 : 8 )
TJ Chropyně - SK Autonot Jihlava 25 : 20 ( 11 : 10 )
1.NH BRNO - SSK Vítkovice 23 : 12 ( 12 : 7 )
Sokol Ostopovice - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 22 : 13 ( 12 : 5 )
SK Studénka - TJ Sokol Podhorní Újezd 16 : 13 ( 9 : 9 )
Draken Brno - SK Autonot Jihlava 22 : 14 ( 14 : 6 )
Tabulka po odehraném 11. kole (po skončené podzimní polovině soutěže):
1. | SK Studénka | 10 | 8 | 0 | 2 | 185:137 | 16 |
2. | TJ Sokol Podhorní Újezd | 10 | 8 | 0 | 2 | 207:175 | 16 |
3. | 1.NH BRNO | 10 | 7 | 1 | 2 | 190:155 | 15 |
4. | Draken Brno | 10 | 6 | 1 | 3 | 191:188 | 13 |
5. | Sokol Ostopovice | 10 | 6 | 0 | 4 | 203:163 | 12 |
6. | TJ Jiskra Humpolec | 10 | 5 | 1 | 4 | 186:181 | 11 |
7. | TJ Chropyně | 10 | 5 | 0 | 5 | 188:186 | 10 |
8. | TJ Pustějov | 10 | 4 | 1 | 5 | 186:182 | 9 |
9. | SSK Vítkovice | 10 | 3 | 0 | 7 | 146:191 | 6 |
10. | SK Autonot Jihlava | 10 | 1 | 0 | 9 | 169:249 | 2 |
11. | TJ Stará Ves nad Ondř. | 10 | 0 | 0 | 10 | 178:223 | 0 |
Další kolo se bude hrát až po zimní přestávce:
Sobota 21. dubna 2023
12. kolo:
TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd
Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava
Draken Brno - TJ Pustějov
SK Studénka - TJ Strará ves nad Ondřejnicí
TJ Chropyně - SSK Vítkovice