Naše holky se zúčastnily úvodního turnaje oblastního kola Zimního halového poháru v kategorii starších žákyň ve sportovní hale ve Vracově. Naše družstvo skončilo na druhém místě, zvítězila Chropyně. Toto sportovní klání rozhodovaly střídavě s píšťalkou Navrátilová Natálie, Loprais Zdeněk, Hurtíková Marcela a Slach Tomáš.
Závěrečný druhý turnaj Zimního halového poháru v kategorii starších žákyň se uskuteční v sobotu 4. února 2023 ve sportovní hale SK Jihlava, kde se také definitivně rozhodne, který z kolektivů si zajistí účast na březnovém Zimním halovém Mistrovství České republiky v této věkové kategorii.
Sobota 3. prosince 2022
1. turnaj oblastního kola Zimního halového poháru v kategorii starších žákyň ve sportovní hale ve Vracově
Výsledky skupiny „A“:
Sokol Ostopovice - TJ Chropyně 6 : 15
Draken Brno - TJ Olbramovice 6 : 8
TJ Chropyně - TJ Olbramovice 12 : 5
Draken Brno - Sokol Ostopovice 6 : 1
TJ Olbramovice - Sokol Ostopovice 9 : 4
TJ Chropyně - Draken Brno 8 : 4
Konečná tabulka skupiny „A“:
1. | TJ Chropyně | 3 | 3 | 0 | 0 | 35:15 | 6 |
2. | TJ Olbramovice | 3 | 2 | 0 | 1 | 22:22 | 4 |
3. | Draken Brno | 3 | 1 | 0 | 2 | 16:17 | 2 |
4. | Sokol Ostopovice | 3 | 0 | 0 | 3 | 11:30 | 0 |
Výsledky skupiny „B“:
TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 5 : 3
TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava 8 : 1
TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava 11 : 2
TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec 1 : 12
SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec 1 : 12
TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 14 : 7
Konečná tabulka skupiny „B“:
1. | TJ Jiskra Humpolec | 3 | 3 | 0 | 0 | 29:5 | 6 |
2. | TJ Sokol Vracov | 3 | 2 | 0 | 1 | 28:14 | 4 |
3. | TJ Miroslav | 3 | 1 | 0 | 2 | 16:27 | 2 |
4. | SK Autonot Jihlava | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:31 | 0 |
Výsledky skupiny o 1. – 4. místo:
(TJ Chropyně - TJ Olbramovice 12 : 5)
(TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 5 : 3)
TJ Chropyně - TJ Sokol Vracov 9 : 8
TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec 4 : 12
TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice 7 : 9
TJ Chropyně - TJ Jiskra Humpolec 10 : 2
Konečná tabulka skupiny o 1. - 4. místo:
1. | TJ Chropyně | 3 | 3 | 0 | 0 | 31:15 | 6 |
2. | TJ Jiskra Humpolec | 3 | 2 | 0 | 1 | 19:17 | 4 |
3. | TJ Olbramovice | 3 | 1 | 0 | 2 | 18:31 | 2 |
4. | TJ Sokol Vracov | 3 | 0 | 0 | 3 | 18:23 | 0 |
Výsledky skupiny o 5. – 8. místo:
(Draken Brno - Sokol Ostopovice 6 : 1)
(TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava 8 : 1)
Draken Brno – SK Autonot Jihlava 12 : 2
Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 6 : 7
Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 8 : 6
Draken Brno - TJ Miroslav 8 : 2
Konečná tabulka skupiny o 5. – 8. místo:
1. | Draken Brno | 3 | 3 | 0 | 0 | 26:5 | 6 |
2. | TJ Miroslav | 3 | 2 | 0 | 1 | 17:15 | 4 |
3. | Sokol Ostopovice | 3 | 1 | 0 | 2 | 15:19 | 2 |
4. | SK Autonot Jihlava | 3 | 0 | 0 | 3 | 9:28 | 0 |
Konečné pořadí:
1. TJ Chropyně
2. TJ Jiskra Humpolec
3. TJ Olbramovice
4. TJ Sokol Vracov
5. Draken Brno
6. TJ Miroslav
7. Sokol Ostopovice
8. SK Autonot Jihlava
Branky Jiskry:
Zachová - 16, Ranecká - 15, Kejlová - 12
Sestava Jiskry:
Janáčková - Příhodová Anna ml. - Siřínková, Maršíková, Krupičková Kristýna, Kotková, Zmiijevská - Zachová, Ranecká, Kejlová, Ťoukálková, Ďurašková, Hrochová