2019-10-12: Muži "A" opět na domácím hřišti vyhráli!

V sobotu odpoledne odehráli muži "A" další zápas před svými diváky, když se v humpolecké PODHRADÍ představilo družstvo TJ Sokol Osek nad Bečvou.

Sobota 12. října 2019

2 liga mužů - 10. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou 22 : 18  ( 12 : 10 )

Branky Jiskry:

Brož - 7, Krejčí Mikuláš - 7, Ehrlich - 7, Zezula - 1

Sestava Jiskry:

Čmok František - Koumar - Dolejš, Morava, Lesina, Herman, Šidlák Martin - Brož, Krejčí Mikuláš, Ehrlich, Zezula

Rozhodčí: Beran Miroslav, 95 diváků

Úvod vyšel hostům znamenitě a po deseti odehraných minutách svítil na ukazateli skóre stav 4 : 7. V dalším průběhu první části hry byl lepší Humpolec, který se poprvé v začínající dvacáté minutě hry dostal do nejtěsnějšího vedení. Do konce prvního pooločasu se podařilo domácím získat dvoubrankový náskok, který se nezměnil ani z pokutového hodu hostí již po skončení první půle, protože domácí brankář František Čmok dokázal tento hod zlikvidovat. Po změně stran již Jiskra na hrací ploše dominovala, což nezměnilo ani vyloučení na obou stranách. V pěkném utkání, tak Humpolec získal další dva body do druholigové tabulky.