PŘÍŠTÍ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ DOSPĚLÝCH:

MUŽI "A" ..... HŘIŠTĚ V HUMPOLCI

2. LIGA - SKUPINA "B" - TABULKA

NEDĚLE 29. DUBNA 2018 ..... OD 10.30 HODIN

TJ JISKRA HUMPOLEC - SOKOL OSTOPOVICE

     

ŽENY ..... HŘIŠTĚ V HUMPOLCI

JIHOM. OBLASTNÍ PŘEBOR - TABULKA

NEDĚLE 13. KVĚTNA 2018 ..... OD 11.45 HODIN

TJ JISKRA HUMPOLEC - KNH MS BRNO 

  

MUŽI "B" ..... HŘIŠTĚ V HUMPOLCI

JIHOM. OBLASTNÍ PŘEBOR - TABULKA

NEDĚLE 13. KVĚTNA 2018 ..... OD 9.00 HODIN

TJ JISKRA HUMPOLEC "B" - KNH MS BRNO "B"

Aktuality

2018-04-25: Jaroslav Barták se představí v mezizemském utkání ČECHY - MORAVA.
2018-04-25: V neděli přijedou do Humpolce muži Ostopovic.
2018-04-25: Na body dosáhly pouze mladší žákyně.
2018-04-22: Na úvod mistrovského jara prohra na východě Čech.
2018-04-18: Na úvod jarní části druhé ligy zajíždějí muži "A" do Podhorního Újezdu.
2018-04-16: Ženy poprvé v sezóně zvítězily.
2018-04-16: Ženy odehrály mistrovské utkání v Olbramovicích.
2018-04-04: Brankář Jaroslav Barták mezi nejlepšími hráči druhé ligy!
2018-03-26: Starší žákyně odehrály turnaj na severu Prahy.
2018-03-26: Byla sehrána oddílová derby.
2018-03-19: Mladší žákyně Humpolce čtvrté na ZIMNÍM HALOVÉM MISTROVSTVÍ ČR.

Nově přidané fotky


2018-04-22
Mistrovské utkání s Drakenem Brno na domácím hřišti

2018-04-22
Mistrovské utkání s Drakenem Brno na domácím hřišti

2018-04-15
Mistrovské utkání s KNH MS Brno na domácím hřišti.

Vítáme Vás na našich webových stránkách.

 


 

     Jubilejní 70. ročník turnaje mužů v národní házené o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky se uskuteční v sobotu 11. srpna 2018 a v neděli 12. srpna 2018 na hřišti "V PODRADÍ" v ulici Jindráčkové v Humpolci.

    


    

     NEJBLIŽŠÍ PROGRAM NA HŘIŠTI V PODHRADÍ V ULICI JINDRÁČKOVÉ V HUMPOLCI:

Neděle 29. dubna 2018

  8.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor starších žáků

  9.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor dorostenců

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice ..... 2. liga mužů

11.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor mladších žákyň

12.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor starších žákyň

13.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor mladších žákyň

                                      


   

     V neděli se utkají muži "A" na domácím hřišti s Ostopovicemi. Informace před tímto zápasem najdete - zde.

 

     Jaroslav Barták se představí v reprezentačnín dresu Moravy - více o tomto zde.

 

     Muži "A" odehráli utkání druhé ligy v Podhorním Újezdu. Více o tomto střetnutí se dozvíte - zde.

       

     Družstva žen, mužů "B" a všechna družstva žákyň odehrála další mistrovské zápasy. Informace o tomto jsou - zde.

 

     Na stránky byly vloženy fotografie z misrovských utkáních žákyň s Drakenem Brno na domácím hřišti (22.4.2018) - starší zde, mladší zde.

 

     Na stránky byly vloženy fotky z mistrovského utkání žen proti KNH Moravská Slavia Brno na domácím hřišti (15.4.2018) - zde.

                                                                                                     


 

     Program na hřišti v Humpolci "V PODHRADÍ": 

Neděle 29. dubna 2018

  8.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor starších žáků

  9.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor dorostenců

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice ..... 2. liga mužů

11.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor mladších žákyň

12.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor starších žákyň

13.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - Sokol Ostopovice ..... oblastní přebor mladších žákyň

Sobota 12. května 2018

16.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno ..... 2. liga mužů

Neděle 13. května 2018

  9.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - KNH Moravská Slavia Brno "B" ..... oblastní přebor mužů

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno ..... 2. liga mužů

11.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno ..... oblastní přebor žen

13.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno ..... oblastní přebor dorostenců

14.15 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno ..... oblastní přebor starších žákyň

Neděle 27. května 2018

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Kokory ..... 2. liga mužů

11.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice ..... oblastní přebor žen

13.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Miroslav ..... oblastní přebor mladších žákyň

14.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav "A" ..... oblastní přebor starších žákyň

15.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Miroslav ..... oblastní přebor mladších žákyň

16.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav "B" ..... oblastní přebor starších žákyň

Sobota 2. června 2018

14.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov ..... oblastní přebor žen

16.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí ..... 2. liga mužů

Neděle 3. června 2018

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Svinov ..... 2. liga mužů

Sobota 11. srpna 2018 a neděle 12. srpna 2018

70. ročník turnaje mužů o pohár Zálesí - Memoriál Josefa Kršky

      


      

     Nejbližší program našich mládežnických družstev:

 

PŘÍPADNÉ DALŠÍ INFORMACE POSKYTNE TRENÉR TĚCHTO DRUŽSTEV:

Stanislav Vošický, vosicky.stanislav@quick.cz,

MOBIL 728 725 849 (O2), 730 575 950 (T-Mobile)      

                  

Pátek 27. dubna 2018

15.30 - 17.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

Neděle 29. dubna 2018 ..... mistrovská utkání s Ostopovicemi na domácím hřišti:

  • starší a mladší žákyně se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději v 11.15 hodin, předpokládané ukončení bude cca ve 14.45 hodin
  • dorostenci a starší žáci se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději v 7.30 hodin, předpokládané ukonení bude cca v 10.15 hodin

Středa 2. května 2018

15.00 - 16.30 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 4. května 2018

15.30 - 17.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

Sobota 5. května 2018 ..... Superpohár v kategorii mladších žákyň

  • turnaj výběrů jednotlivých oblastí na hřišti Spojů Praha

Středa 9. května 2018

15.00 - 16.30 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 11. května 2018

15.30 - 17.00 hodin ..... hřiště národní házené V PODHRADÍ ..... trénink družstev žákyň

Neděle 13. května 2018 ..... mistrovská utkání s KNH Moravská Slavia Brno na domácí hřišti:

  • starší žákyně se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději ve 13.30 hodin, předpokládané ukončení bude cca v 15.15 hodin
  • dorostenci se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději ve 12.30 hodin, předpokládané ukonení bude cca ve 14.15 hodin

Pondělí 14. května 2018

Starší žákyně a starší žáci pojedou linkovým autobusem do Jihlavy, kde sehrají mistrovské zápasy. Sraz je ve 14.30 hodin na autobusovém nádraží v Humpolci. předpokládaný příjezd cca v 19.15 hodin k mléčnému bufetu (rodinnému řeznictví Zajíček).

Středa 16. května 2018

15.00 - 16.30 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 18. května 2018

15.30 - 17.00 hodin ..... hřiště národní házené V PODHRADÍ ..... trénink družstev žákyň

Neděle 20. května 2018

Starší žákyně, mladší žákyně „A“, mladší žákyně „B“, dorostenci a starší žáci pojedou objednaným autobusem do Olbramovic a na hřiště 1. NH BRNO, kde sehrají mistrovské zápasy. Odjezd v 5.30 hodin od mléčného bufetu (rodinného řeznictví Zajíček). Předpokládaný návrat cca ve 20.00 hodin opět k mléčnému bufetu (rodinnému řeznictví Zajíček).

Středa 23. května 2018

15.00 - 16.30 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 25. května 2018

15.30 - 17.00 hodin ..... hřiště národní házené V PODHRADÍ ..... trénink družstev žákyň

Neděle 27. května 2018 ..... mistrovské zápasy s Miroslaví na domácím hřišti:

  • starší a mladší žákyně se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději ve 12.30 hodin, předpokládané ukončení bude cca v 17.15 hodin

Středa 30. května 2018

15.00 - 16.30 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 1. června 2018

15.30 - 17.00 hodin ..... hřiště národní házené V PODHRADÍ ..... trénink družstev žákyň

Středa 6. června 2018

15.00 - 16.30 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 8. června 2018

15.30 - 17.00 hodin ..... hřiště národní házené V PODHRADÍ ..... trénink družstev žákyň

Sobota 9. června 2018

Mladší žákyně „A“ a mladší žákyně „B“ pojedou objednaným autobusem do Miroslavi, kde sehrají mistrovský turnaj. Odjezd v 6.30 hodin od mléčného bufetu (rodinného řeznictví Zajíček). Předpokládaný návrat cca v 18.30 hodin opět k mléčnému bufetu (rodinnému řeznictví Zajíček).

Neděle 10. června 2018

Starší žákyně, mladší žákyně „A“a mladší žákyně „B“ pojedou objednaným autobusem do Vracova, kde sehrají mistrovské zápasy. Odjezd v 5.30 hodin od mléčného bufetu (rodinného řeznictví Zajíček). Předpokládaný návrat cca v 17.00 hodin opět k mléčnému bufetu (rodinnému řeznictví Zajíček).

Středa 13. června 2018

15.00 - 16.30 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 15. června 2018

15.30 - 17.00 hodin ..... hřiště národní házené V PODHRADÍ ..... trénink družstev žákyň

Středa 20. června 2018

15.00 - 16.30 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

21. - 24. června 2018 ..... Mistrovství ČR v Žatci a Pohár ČR v Tymákově

  • na tyto turnaje jsme se zatím ještě neprobojovali, to musíme v jarní části soutěže
  • pozor!!!, v tomto termínu je Bernard FEST

Poslední trénink před hlavními školními prázdninami bude ve středu 20. června 2018, v průběhu prázdnin tréninky nebudou a po prázdninách se děti poprvé sejdou ve středu 5. září 2018.

Středa 5. září 2018

15.00 - 16.30 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... hala TJ J. Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 7. září 2018

15.30 - 17.00 hodin ..... hřiště národní házené V PODHRADÍ ..... trénink družstev žákyň