Zimní halový pohár - mladší žákyně

V oblastním kole Zimní halového poháru mladších žákyň se uskuteční dva turnaje:

Sobota 16. listopadu 2019 .... sportovní hala ve Vracově ..... (uspořádá oddíl TJ Sokol Vracov) 

Sobota 8. února 2020 ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (uspořádá oddíl TJ Jiskra Humpolec)

 

Mladší žákyně - 1. turnaj:

Sobota 16. listopadu 2019 – pořadatel: TJ SOKOL VRACOV (sportovní hala ve Vracově)

         

Výsledky jednotlivých utkáních - kvalifikace:

Sokol Svinov – TJ Chropyně 2 : 9

Sokol Ostopovice – TJ Miroslav 2 : 6

Draken Brno "B" – Sokol Svinov 0: 2                 

TJ Chropyně - Sokol  Ostopovice 11 : 4

TJ Miroslav – Draken Brno "B" 2 : 2       

Sokol Ostopovice – Sokol Svinov 4 : 7               

TJ Chropyně – Draken Brno "B" 5 : 2      

Sokol Svinov – TJ Miroslav 4 : 3            

Draken Brno "B" – Sokol Ostopovice 4 : 1          

TJ Miroslav – TJ Chropyně 0 : 9                         

                      

Konečná tabulka kvalifikace:

1.  TJ Chropyně 4         4     0     0         34 :  8         8
2.  Sokol Svinov 4    15 : 16          6 
3. Draken Brno "B" 4   8  : 10     3 
4. TJ Miroslav 4 1 1 2  11 : 17  3
5.  Sokol Ostopovice 0 4  11 : 28  0 

   

Výsledky jednotlivých utkáních hlavní části turnaje turnaje:

(TJ Chropyně - Sokol Svinov 9 : 2)

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 3 : 2                   

Draken Brno "A" – TJ Olbramovice 1 : 4                       

TJ Chropyně – TJ Sokol Vracov 10 : 1                            

Draken Brno "A" – Sokol Svinov 1 : 4                            

TJ Olbramovice – TJ Jiskra Humpolec 0 : 1                   

TJ Cropyně – Draken Brno "A" 10 : 1                             

TJ Sokol Vracov – TJ Olbramovice 4 : 5                        

Sokol Svinov – TJ Jiskra Humpolec 1 : 5                        

TJ Olbramovice - TJ Chropyně 5 : 9                               

Draken Brno "A" – TJ Jiskra Humpolec 0 : 1                  

TJ Sokol Vracov – Sokol Svinov 9 : 2                             

TJ Jiskra Humpolec – TJ Chropyně 3 : 6                    

Sokol Svinov – TJ Olbramovice 5 : 5                               

TJ Sokol Vracov – Draken Brno "A" 3 : 2

                   

Konečná tabulka hlavní části turnaje s družstvy Chropyně a Svinova:

1.  TJ Chropyně 5         5     0     0         44 : 12        10
2.  TJ Jiskra Humpolec 5    13 :  9          8 
3. TJ Olbramovice 5  19 : 20     5 
4. TJ Sokol Vracov 5 2 0 3  19 : 22  4
5.  Sokol Svinov 1 3  14 : 29  3 
6. Draken Brno "A" 5 0 0 5   5  : 22  0

   

Konečná tabulka hlavní části turnaje bez družstev Chropyně a Svinova:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1.  TJ Jiskra Humpolec 3         3     0     0          5  :  2         6
2.  TJ Olbramovice 3     9  :  6          4 
3. TJ Sokol Vracov 3   9  : 10     2 
4. Draken Brno "A" 3 0 0 3   3  :  8  0

 

Mladší žákyně - 2. turnaj:

Sobota 8. února 2020 – pořadatel: TJ JISKRA HUMPOLEC (sportovní hala TJ Jiskra Humpolec)

bude doplněno         

Výsledky jednotlivých utkáních - kvalifikace: 

Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec "B"           

Draken Brno – TJ Miroslav                

TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice              

TJ Jiskra Humpolec "B" – Draken Brno                   

TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov                 

Draken Brno – Sokol Ostopovice              

TJ Jiskra Humpolec "B" – TJ Sokol Vracov                 

Sokol Ostopovice – TJ Miroslav                 

TJ Sokol Vracov – Draken Brno                  

TJ Miroslav – TJ Jiskra Humpolec "B"  

                 

Konečná tabulka kvalifikace:

1.  TJ Chropyně 4         4     0     0         34 :  8         8
2.  Sokol Svinov 4    15 : 16          6 
3. Draken Brno "B" 4   8  : 10     3 
4. TJ Miroslav 4 1 1 2  11 : 17  3
5.  Sokol Ostopovice 0 4  11 : 28  0 

   

Výsledky jednotlivých utkáních hlavní části turnaje turnaje:

(Kvalifikant 1 – Kvalifikant 2)                         

TJ Jiskra Humpolec "A"  - Kvalifikant 1

TJ Olbramovice - Kvalifikant 2

TJ Chropyně – TJ Jiskra Humpolec "A"

Kvalifikant 1 – TJ Olbramovice

Kvalifikant 2 – TJ Chropyně

TJ Olbramovice – TJ Jiskra Humpolec "A"

Kvalifikant 1 – TJ Chropyně

TJ Jiskra Humpolec "A" - Kvalifikant 2

TJ Chropyně – TJ Olbramovice

            

Konečná tabulka hlavní části turnaje s družstvem Chropyně:

1.  TJ Chropyně 4         5     0     0         44 : 12         8
2.  TJ Jiskra Humpolec 4    13 :  9          8 
3. TJ Olbramovice 4  19 : 20     5 
4. TJ Sokol Vracov 4 2 0 3  19 : 22  4
5.  Sokol Svinov 1 3  14 : 29  3 

   

Konečná tabulka hlavní části turnaje bez družstva Chropyně:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1.  TJ Jiskra Humpolec 3         3     0     0          5  :  2         6
2.  TJ Olbramovice 3     9  :  6          4 
3. TJ Sokol Vracov 3   9  : 10     2 
4. Draken Brno "A" 3 0 0 3   3  :  8  0