Zimní halový pohár - starší žákyně

   Konečné pořadí v kategorii starších žákyň: 

     1.  TJ Sokol Vracov                              

     2.  TJ Miroslav                                       

     3.  Draken Brno

     4.  TJ Olbramovice

     5.  TJ Jiskra Humpolec  

     6. Sokol Ostopovice                                         

     (družstvo Chropyně startovalo pouze na jednom turnaji)

     Do Celostátního finále ZHP starších žákyň postupuje družstvo TJ Sokol Vracov.

    

Starší žákyně – 1. turnaj:

Neděle 18. listopadu 2018 – pořadatel: TJ Jiskra Humpolec (sportovní hala TJ Jiskra Humpolec)

    

Výsledky jednotlivých utkáních: 

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 10 : 15

TJ Olbramovice - TJ Miroslav 6 : 14

Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 2 : 20

Draken Brno - TJ Miroslav 10 : 9

Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 5 : 11

TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice 17 : 4

Draken Brno - Sokol Ostopovice 15 : 3

TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov 4 : 13

TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice 7 : 7

TJ Sokol Vracov - Draken Brno 9 : 6

Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice 10 : 12

TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec 17 : 10

TJ Olbramovice - Draken Brno 2 : 8

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov 5 : 12

TJ Miroslav - Sokol Ostopovice 21 : 5

                               

Konečná tabulka turnaje:

1.  TJ Sokol Vracov 5         5     0     0         71 : 21        10
2.  Draken Brno 5    54 : 33          8 
3. TJ Miroslav 5  65 : 44     6 
4. TJ Jiskra Humpolec 5 1 1 3  43 : 56  3
5. TJ Olbramovice 5 1 1 3  31 : 56  3
6.  Sokol Ostopovice             0     25 : 79   0 

   

Starší žákyně – 2. turnaj:

Sobota 7. ledna 2019 – pořadatel: TJ Sokol Vracov (sportovní hala ve Vracově)

    

Výsledky jednotlivých utkáních: 

TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice 8 : 2

TJ Miroslav – TJ Olbramovice 6 : 3

TJ Chropyně – Draken Brno 2 : 8

TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov 2 : 11

Draken Brno – TJ Jiskra Humpolec 6 : 6

Sokol Ostopovice – TJ Chropyně 6 : 5

TJ Olbramovice – TJ Jiskra Humpolec 3 : 2

Draken Brno – TJ Miroslav 6 : 8

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 0 : 11

TJ Olbramovice – Sokol Ostopovice 9 : 6

TJ Jiskra Humpolec – TJ Chropyně 5 : 4

Sokol Ostopovice – TJ Miroslav 3 : 10

TJ Sokol Vracov – Draken Brno 6 : 2

TJ Jiskra Humpolec – TJ Miroslav 2 : 12

TJ Chropyně – TJ Olbramovice 3 : 5

Draken Brno – Sokol Ostopovice 8 : 2

TJ Sokol Vracov – TJ Olbramovice 9 : 1

Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec 5 : 10

TJ Miroslav – TJ Chropyně 8 : 2

TJ Olbramovice – Draken Brno 4 : 8

TJ Chropyně – TJ Sokol Vracov 0 : 9

                               

Konečná tabulka turnaje s družstvem Chropyně:

1.  TJ Sokol Vracov 6         6     0     0         54 :  7        12
2.  TJ Miroslav 6    46 : 27         10 
3. Draken Brno 6  38 : 28     7 
4. TJ Olbramovice 6 3 0 3  25 : 34  6
5. TJ Jiskra Humpolec 6 2 1 3  25 : 41  5
6.  Sokol Ostopovice             0     24 : 50   2 
7. TJ Chropyně 6 0 0 6  16 : 41  0

    

Konečná tabulka turnaje bez družstva Chropyně:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Celostátní finále ZHP)

1.  TJ Sokol Vracov 5         5     0     0         45 :  7        10
2.  TJ Miroslav 5    38 : 25          8 
3. Draken Brno 5  30 : 26     5 
4. TJ Olbramovice 5 2 0 3  20 : 31  4
5. TJ Jiskra Humpolec 5 1 1 3  20 : 37  3
6.  Sokol Ostopovice             0     18 : 45   0