Zimní halový pohár - starší žáci

     Konečné pořadí v kategorii starších žáků s družstvem Staré Vsi nad Ondřejnicí: 

     1.  TJ Stará Ves nad Ondřejnicí                              

     2.  SK Autonot Jihlava "A"                                       

     3.  Draken Brno "A"

     4.  Sokol Ostopovice

     5.  SK Autonot Jihlava "B"

     6.  Drake Brno "B"                                            

     (družstvo Vítkovic a Chomutova startovala pouze na jednom turnaji)

 

     Konečné pořadí v kategorii starších žáků bez družstva Staré Vsi nad Ondřejnicí: 

     (toto pořadí určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství ČR)

     1.  SK Autonot Jihlava "A"                              

     2.  Draken Brno "A"                                       

     3.  Sokol Ostopovice

     4.  SK Autonot Jihlava "B"

     5.  Draken Brno "B"                                            

     Do Celostátního finále ZHP starších žákyň postupuje družstvo SK Autonot Jihlava "A".

      

Starší žáci – 1. turnaj:

Sobota 1. prosince 2018 – pořadatel: Sokol Ostopovice (sportovní hala TJ Tatran Bohunice)

    

Výsledky jednotlivých utkáních:

Draken Brno "A" - Draken Brno "B" 12 : 5

Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava "B" 10 : 0

SK Autonot Jihlava "A" - SSK Vítkovice 3 : 5

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - Draken Brno "A" 12 : 10

Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava "A" 5 : 11

SK Autonot Jihlava "B" - Draken Brno "B" 9 : 12

SSK Vítkovice - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 4 : 9

Draken Brno "A" - Sokol Ostopovice 11 : 6

Draken Brno "B" - SK Autonot Jihlava "A" 2 : 7

SK Autonot Jihlava "B" - SSK Vítkovice 1 : 8

Draken Brno "B" - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 2 : 10

SSK Vítkovice - Sokol Ostopovice 4 : 5

SK Autonot Jihlava "A" - Draken Brno "A" 6 : 3

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - SK Autonot Jihlava "B" 16 : 0

Draken Brno "B" - Sokol Ostopovice 6 : 8

Draken Brno "A" - SSK Vítkovice 9 : 3

SK Autonot Jihlava "A" - SK Autonot Jihlava "B" 10 : 2

Sokol Ostopovice - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 10 : 14

SSK Vítkovice - Draken Brno "B" 11 : 7

SK Autonot Jihlava "B" - Draken Brno "A" 0 : 7

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - SK Autonot Jihlava "A" 12 : 9

     

Konečná tabulka s družstvy Vítkovic a Staré Vsi nad Ondřejnicí:

1.  TJ Stará Ves nad Ondř. 6    0   73 : 35         12
2. SK Autonot Jihlava "A" 6  0   46 : 29     8 
3. Draken Brno "A" 6 4  0 2  52 : 32  8
4. Sokol Ostopovice 6 3  0 3  44 : 46  6
5.  SSK Vítkovice           0     35 : 34   6 
6.   Draken Brno "B"  0  34 : 57  2
7.  SK Autonot Jihlava "B" 6         0 6            12 : 63  0

     

Konečná tabulka turnaje bez družstev Vítkovic a Staré Vsi nad Ondřejnicí:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Celostátní finále ZHP)

1.  SK Autonot Jihlava "A" 4         4     0     0         34 : 12         8
2.  Draken Brno "A" 4    33 : 17          6 
3. Sokol Ostopovice 4  29 : 28     4 
4. Draken Brno "B" 4 1 0 3  25 : 36  2
5. SK Autonot Jihlava "B" 4 0 0 4  11 : 39  0

     

Starší žáci – 2. turnaj:

Sobota 12. ledna 2019 – pořadatel: SK Autonot Jihlava (sportovní hala SK Jihlava)

 

Výsledky jednotlivých utkáních:

SK Autonot Jihlava „B“ – SK Autonot Jihlava „A“ 4 : 16

Draken Brno „A“ – Draken Brno „B“ 15 : 3

Sokol Ostopovice – KNH Chomutov 7 : 10

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – SK Autonot Jihlava „B“ 11 : 2

Draken Brno „A“ – Sokol Ostopovice 10 : 4

Draken Brno „B“ – SK Autonot Jihlava „A“ 0 : 9

KNH Chomutov – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 9 : 9

SK Autonot Jihlava „B“ - Draken Brno „A“ 1 : 9

SK Autonot Jihlava „A“ – Sokol Ostopovice 4 : 2

Draken Brno „B“ – KNH Chomutov 2 : 15

SK Autonot Jihlava „A“ – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 9 : 9

KNH Chomutov – Draken Brno „A“ 12 : 7

Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava „B“ 8 : 0

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – Draken Brno „B“ 16 : 4

SK Autonot Jihlava „A“ – Draken Brno „A“ 6 : 2

SK Autonot Jihlava „B“ – KNH Chomutov 2 : 12

Sokol Ostopovice – Draken Brno „B“ 10 : 4

Draken Brno „A“ – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 10 : 12

KNH Chomutov – SK Autonot Jihlava „A“ 10 : 7

Draken Brno „B“ – SK Autonot Jihlava „B“ 3 : 7

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – Sokol Ostopovice 5 : 4

  

Konečná tabulka s družstvy Chomutova a Staré Vsi nad Ondřejnicí:

1.  KNH Chomutov 6    1   68 : 34         11
2. TJ Stará Ves nad Ondř. 6  2   62 : 38    10 
3. SK Autonot Jihlava "A" 6 4  1 1  51 : 27  9
4. Draken Brno "A" 6 3  0 3  53 : 38  6
5.  Sokol Ostopovice         0     35 : 33   4 
6.   SK Autonot Jihlava "B"  0  16 : 59  2
7.  Draken Brno "B" 6         0 6            16 : 72  0

       

Konečná tabulka turnaje bez družstev Chomutova a Staré Vsi nad Ondřejnicí:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Celostátní finále ZHP)

1.  SK Autonot Jihlava "A" 4         4     0     0         35 :  8         8
2.  Draken Brno "A" 4    36 : 14          6 
3. Sokol Ostopovice 4  24 : 18     4 
4. SK Autonot Jihlava "B" 4 1 0 3  12 : 36  2
5. Draken Brno "B" 4 0 0 4  10 : 41  0