Konečné pořadí v kategorii starších žáků:
1. Sokol Ostopovice
2. SK Autonot Jihlava "A"
3. TJ Jiskra Humpolec
4. Draken Brno
5. 1. NH BRNO
6. SK Autonot Jihlava "B"
(družstva SSK Vítkovice a TJ Chropyně startovala pouze na jednom turnaji)
Do Celostátního finále ZHP starších žákyň postupuje družstvo Sokol Ostopovice
Starší žáci – 1. turnaj:
Sobota 18. listopadu 2017 – pořadatel: TJ Jiskra Humpolec (hala TJ Jiskra Humpolec)
Výsledky jednotlivých utkáních:
SK Autonot Jihlava „A“ – SK Autonot Jihlava „B“ 15 : 3 ( 7 : 1 )
SK Autonot Jihlava „B“ – TJ Jiskra Humpolec 8 : 10 ( 3 : 4 )
Draken Brno – Sokol Ostopovice 5 : 15 ( 1 : 7 )
1. NH BRNO – TJ Jiskra Humpolec 7 : 15 ( 2 : 7 )
Draken Brno – SK Autonot Jihlava „A“ 5 : 14 ( 4 : 6 )
Sokol Ostopovice – 1. NH BRNO 9 : 4 ( 5 : 1 )
SK Autonot Jihlava „B“ – Draken Brno 5 : 5 ( 1 : 3 )
TJ Jiskra Humpolec – Sokol Ostopovice 10 : 17 ( 5 : 9 )
SK Autonot Jihlava „A“ – 1. NH BRNO 12 : 2 ( 4 : 1 )
Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava „B“ 16 : 2 ( 7 : 0 )
Draken Brno – 1. NH BRNO 8 : 6 ( 3 : 3 )
TJ Jiskra Humpolec – SK Autonot Jihlava „A“ 7 : 13 ( 4 : 6 )
1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava „B“ 9 : 1 ( 6 : 0 )
SK Autonot Jihlava „A“ – Sokol Ostopovice 8 : 10 ( 6 : 6 )
TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 11 : 2 ( 6 : 1 )
Konečná tabulka turnaje:
1. | Sokol Ostopovice | 5 | 5 | 0 | 0 | 67 : 29 | 10 |
2. | SK Autonot Jihlava "A" | 5 | 4 | 0 | 1 | 62 : 27 | 8 |
3. | TJ Jiskra Humpolec | 5 | 3 | 0 | 2 | 53 : 47 | 6 |
4. | Draken Brno | 5 | 1 | 1 | 3 | 25 : 51 | 3 |
5. | 1. NH BRNO | 5 | 1 | 0 | 4 | 28 : 45 | 2 |
6. | SK Autonot Jihlava "B" | 5 | 0 | 1 | 4 | 19 : 55 | 1 |
Starší žáci – 2. turnaj:
Neděle 28. ledna 2018 – pořadatel: Draken Brno (hala TJ Tatranu Bohunice)
Výsledky jednotlivých utkáních:
Skupina A Draken Brno – 1.NH Brno 5 : 6
Skupina B Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava “B“ 10 : 4
Skupina B TJ Jiskra Humpolec – TJ Chropyně 8 : 7
Skupina A SSK Vítkovice – SK Autonot Jihlava “A“ 2 : 9
Skupina B Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec 15 : 8
Skupina A 1.NH Brno – SSK Vítkovice 4 : 6
Skupina A Draken Brno – SK Autonot Jihlava “A“ 4 : 10
Skupina B TJ Chropyně – SK Autonot Jihlava “B“ 5 : 2
Skupina A SSK Vítkovice – Draken Brno 5 : 9
Skupina B SK Autonot Jihlava “B“ – TJ Jiskra Humpolec 8 . 13
Skupina A SK Autonot Jihlava “A“ – 1.NH Brno 7 : 1
Skupina B TJ Chropyně – Sokol Ostopovice 4 : 6
Skupina o 5.-8. místo 1. NH BRNO – sk autonot Jihlava „B“ 5 : 6
Skupina o 5.-8. místo TJ Chropyně – SSK Vítkovice 5 : 5
Skupina o 1.-4. místo Sokol Ostopovice – Draken Brno 7 : 3
Skupina o 1.-4. místo SK Autonot Jihlava „A“– TJ Jiskra Humpolec 10 : 7
Skupina o 5.-8. místo SK Autonot Jihlava „B“ – SSK Vítkovice 3 : 4
Skupina o 5. – 8. místo TJ Chropyně – 1. NH BRNO 5 : 4
Skupina o 1.-4. místo TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 10 : 6
Skupina o 1.-4. místo Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava „A“ 11 : 10
Tabulka skupiny "A":
1. | SK Autonot Jihlava "A" | 3 | 3 | 0 | 0 | 26 : 7 | 6 |
2. | Draken Brno | 3 | 1 | 0 | 2 | 18 : 21 | 2 |
3. | 1. NH BRNO | 3 | 1 | 0 | 2 | 11 : 18 | 2 |
4. | SSK Vítkovice | 3 | 1 | 0 | 2 | 13 : 22 | 2 |
Tabulka skupiny "B":
1. | Sokol Ostopovice | 3 | 3 | 0 | 0 | 31 : 16 | 6 |
2. | TJ Jiskra Humpolec | 3 | 2 | 0 | 1 | 29 : 30 | 4 |
3. | TJ Chropyně | 3 | 1 | 0 | 2 | 16 : 16 | 2 |
4. | SK Autonot Jihlava "B" | 3 | 0 | 0 | 3 | 14 : 28 | 0 |
Tabulka skupiny o 1.-4. místo:
1. | Sokol Ostopovice | 3 | 3 | 0 | 0 | 33 : 21 | 6 |
2. | SK Autonot Jihlava "A" | 3 | 2 | 0 | 1 | 30 : 22 | 4 |
3. | TJ Jiskra Humpolec | 3 | 1 | 0 | 2 | 25 : 31 | 2 |
4. | Draken Brno | 3 | 0 | 0 | 3 | 13 : 27 | 0 |
Tabulka skupiny o 5.-8. místo:
5. | TJ Chropyně | 3 | 2 | 1 | 0 | 15 : 11 | 5 |
6. | SSK Vítkovice | 3 | 2 | 1 | 0 | 15 : 12 | 5 |
7. | SK Autonot Jihlava "B" | 3 | 1 | 0 | 2 | 11 : 14 | 2 |
8. | 1. NH BRNO | 3 | 0 | 0 | 3 | 13 : 17 | 0 |