Jihomoravský oblastní přebor - Mladší žákyně

Tabulka s družstvem TJ Olbramovice "B":

 
  1. TJ Olbramovice "A" 10  8   1   1  81:32 17 
  2. TJ Miroslav  9  7   1   1  75:17 15 
  3. TJ Sokol Vracov  9   7   0  2  98:35 14
  4. TJ Jiskra Humpolec  9  2   1   6  33:72  5
  5. Draken Brno  9  1   2  6  24:85  4
  6. TJ Olbramovice "B" 10   0   1  9   19:89  1

Tabulka bez družstva TJ Olbramovice "B":

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Olbramovice "A" 8  6   1    1  63:27 13 
  2. TJ Miroslav 7  5   1    1  54:16 11 
  3. TJ Sokol Vracov  5   0   2  79:30 10
  4. TJ Jiskra Humpolec  0   1    6  13:68  1
  5. Draken Brno 7  0   1   6  13:81  1

    

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

   

Předehrávka
741M 27.  9. 2018 16.00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" 15 : 3  ( 9 : 2 )

   

1. kolo
701   9.  9. 2018   8.00 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "A" 12 : 8  ( 4 : 3 )
742M   9.  9. 2018  12.00 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Olbramovice "B" 12 : 4   ( 4 : 1 )

   

1. vložený turnaj v Olbramovicích
743M 15.  9. 2018   7.25 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" 3 : 2  ( 2 : 0 )
744M 15.  9. 2018    8.00 hodin  TJ Miroslav TJ Olbramovice "B" 9 : 0   ( 4 : 0 )
702 15.  9. 2018   8.35 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno 14 : 0  ( 8 : 0 )
703 15.  9. 2018   9.10 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Miroslav 2 : 1  ( 1 : 0 )
745M 15.  9. 2018   9.45 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "B" 0 : 0  ( 0 : 0 ) 
704 15.  9. 2018 10.20 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov 9 : 2  ( 3 : 1 )
705 15.  9. 2018 10.55 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav 1 : 7  ( 1 : 2 )
746M 15.  9. 2018 11.30 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Sokol Vracov 1 : 7  ( 0 : 3 )
706 15.  9. 2018 12.05 hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 3 : 3  ( 0 : 2 )
707 15.  9. 2018 12.40 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 2 : 5  ( 1 : 3 )
708 15.  9. 2018 13.15 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec 5 : 1  ( 2 : 1 )
709 15.  9. 2018 13.50 hodin TJ Miroslav - Draken Brno 7 : 1  ( 3 : 1 )
710 15.  9. 2018 14.25 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov 1 : 10  ( 1 : 6 )
711 15.  9. 2018 15.00 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "A" 0 : 11  ( 0 : 5 )
747M 15.  9. 2018 15.35 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Jiskra Humpolec 1 : 5  ( 1 : 3 )

  

2. kolo
712 16.  9. 2018   8.00 hodin Draken Brno - TJ Miroslav 2 : 14  ( 2 : 5 ) 

   

3. kolo
713 23.  9. 2018   9.45 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno 24 : 4  ( 14 : 1 )
714 23.  9. 2018    9.00 hodin  TJ Miroslav TJ Olbramovice "A" 6 : 6   ( 3 : 1 )
748M 23.  9. 2018 10.30 hodin TJ Miroslav   TJ Olbramovice "B" 12 : 1   ( 5 : 1 )

    

4. kolo
715   7.10. 2018 14.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov 3 : 15  ( 2 : 8 ) 

    

5. kolo
716 14.10. 2018   9.00 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "A" 3 : 8  ( 2 : 5 )
749M 14.10. 2018  11.15 hodin  Draken Brno TJ Olbramovice "B" 11 : 4   ( 2 : 3 )
717 14.10. 2018 10.00 hodin TJ Jiskra Humpolec   TJ Miroslav 2 : 14   ( 1 : 10 )

  

6. kolo
718 21.10. 2018 14.00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec 14 : 2  ( 7 : 2 ) 
750M 21.10. 2018  12.00 hodin  TJ Olbramovice "B" TJ Jiskra Humpolec 3 : 15   ( 1 : 4 )

  

  

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

   

Předehrávka
751M do 30.4. 2019 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )

  

7. kolo
719   7.  4. 2019 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x ) 
720   7.  4. 2019  xx.xx hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec xx : xx   ( x : x )

   

8. kolo
721 14.  4. 2019 xx.xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x ) 
752M 14.  4. 2019  xx.xx hodin  TJ Olbramovice "B" TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )

   

9. kolo
722 28.  4. 2019 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 

    

10. kolo
723 12.  5. 2019 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
724 12.  5. 2019  xx.xx hodin  TJ Olbramovice "A" Draken Brno xx : xx   ( x : x )
753M 12.  5. 2019 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

    

2. vložený turnaj v Humpolci
754M 18.  5. 2019   7.25 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x ) 
725 18.  5. 2019    8.00 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec xx : xx   ( x : x )
726 18.  5. 2019   8.35 hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
755M 18.  5. 2019   9.10 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
727 18.  5. 2019   9.45 hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
728 18.  5. 2019 10.20 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
756M 18.  5. 2019 10.55 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
729 18.  5. 2019 11.30 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
730 18.  5. 2019 12.05 hodin TJ Olbramovice "A" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
757M 18.  5. 2019 12.40 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
731 18.  5. 2019 13.15 hodin TJ Miroslav - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
732 18.  5. 2019 13.50 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
758M 18.  5. 2019 14.25 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
733 18.  5. 2019 15.00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
734 18.  5. 2019 15.35 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )

   

11. kolo
735 19.  5. 2019 xx.xx hodin TJ Miroslav - Draken Brno xx : xx   ( x : x )

   

12. kolo
736 26.  5. 2019 xx.xx hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )

   

13. kolo
737   2.  6. 2019 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
738   2.  6. 2019  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Olbramovice "A" xx : xx   ( x : x )
759M   2.  6. 2019 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )

    

14. kolo
739   9.  6. 2019 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
740   9.  6. 2019  xx.xx hodin  TJ Olbramovice "A" TJ Miroslav xx : xx   ( x : x )
760M   9.  6. 2019 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )