Jihomoravský oblastní přebor - Mladší žákyně

 
  1. TJ J. Humpolec "A" 9  9   0    0  155:27 18 
  2. TJ Miroslav 6  5   0    1  68:29 10 
  3. TJ J. Humpolec "B"  3   2   4  59:92  8
  4. TJ Sokol Vracov  4   0    2  51:61  8
  5. Sokol Ostopovice 7  2   1   4  69:70  5
  6. TJ Olbramovice  1   0   6   36:71  2
  7. Draken Brno  0   1    7 34:122  1 

 

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

Předehrávka
20.9. 2017 15.30 hodin TJ J. Humpolec "A" - TJ J. Humpolec "B" 12 : 3 ( 7 : 1 )

 

1. kolo
10. 9. 2017   9.30 hodin Draken Brno - Sokol Ostopovice 2 : 23 ( 1 : 11 )
10. 9. 2017  13.00 hodin  TJ Olbramovice TJ Miroslav 1 : 6  ( 1 : 2 ) 

 

2. kolo
17. 9. 2017 13.00 hodin TJ J. Humpolec "A" - TJ Olbramovice 21 : 3 ( 11 : 1 )
17. 9. 2017  15.00 hodin  TJ J. Humpolec "B" TJ Olbramovice 5 : 3  ( 1 : 1 ) 
19. 5. 2018  15.00 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Miroslav xx : xx  ( x : x ) 

 

3. kolo
24. 9. 2017   9.00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice 13 : 5 ( 8 : 3 ) 
24. 9. 2017  12.30 hodin  Draken Brno TJ J. Humpolec "A" 1 : 18  ( 1 : 11 ) 
24. 9. 2017  15.30 hodin  Draken Brno TJ J. Humpolec "B" 2 : 11  ( 0 : 4 ) 

 

4. kolo
  8.10. 2017 14.20 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno 10 : 4 ( 4 : 1 )
  8.10. 2017  12.45 hodin  Sokol Ostopovice TJ Miroslav 5 : 13  ( 2 : 6 ) 

 

5. kolo
15.10. 2017   8.30 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice 7 : 15 ( 3 : 7 )
  1.10. 2017  10.00 hodin  TJ J. Humpolec "A" TJ Sokol Vracov 22 : 2  ( 10 : 1 )  
  1.10. 2017  12.20 hodin  TJ J. Humpolec "B" TJ Sokol Vracov 9 : 1  ( 1 : 0 ) 

 

6. kolo
22.10. 2017 10.00 hodin TJ Miroslav - Draken Brno 11 : 0 ( 4 : 0 )
22.10. 2017    8.00 hodin  Sokol Ostopovice TJ J. Humpolec "A" 2 : 15  ( 2 : 9 )  
22.10. 2017  10.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ J. Humpolec "B" 6 : 6  ( 1 : 5 ) 
22.10.2017  10.45 hodin  TJ Olbramovice  - TJ Sokol Vracov  6 : 9  ( 2 : 3 ) 

   

 

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

Předehrávka
23. 3. 2018 15.30 hodin TJ J. Humpolec "B" - TJ J. Humpolec "A" 3 : 18 ( 0 : 7 )

 

7. kolo
15. 4. 2018 10.15 hodin TJ Miroslav - TJ J. Humpolec "A" 8 : 13 ( 3 : 7 )
15. 4. 2018  12.15 hodin  TJ Miroslav TJ J. Humpolec "B" 20 : 7  ( 10 : 3 )
15. 4. 2018    9.20 hodin  TJ Sokol Vracov Sokol Ostopovice 16 : 10  ( 8 : 6 ) 

 

8. kolo
22. 4. 2018   8.00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 10 : 13 ( 6 : 5 )
22. 4. 2018  10.00 hodin  TJ J. Humpolec "A" Draken Brno 20 : 4  ( 10 : 2 ) 
22. 4. 2018  12.00 hodin  TJ J. Humpolec "B" Draken Brno 14 : 14  ( 7 : 5 ) 
22. 4. 2018  10.15 hodin  TJ Miroslav TJ Olbramovice 10 : 3  ( 6 : 1 ) 

 

9. kolo
29. 4. 2018 11.45 hodin TJ J. Humpolec "A" - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
29. 4. 2018  13.45 hodin  TJ J. Humpolec "B" Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
29. 4. 2018  10.15 hodin  TJ Miroslav TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x ) 

 

10. kolo
13. 5. 2018   9.15 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice xx : xx ( x : x )
13. 5. 2018  13.00 hodin  Sokol Ostopovice Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 

 

11. kolo
20. 5. 2018   8.00 hodin TJ Olbramovice - TJ J. Humpolec "A" xx : xx ( x : x )
20. 5. 2018  10.20 hodin  TJ Olbramovice TJ J. Humpolec "B" xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  13.00 hodin  Draken Brno TJ Miroslav xx : xx  ( x : x ) 

 

12. kolo
27. 5. 2018   9.00 hodin TJ Olbramovice - Sokol Ostopovice xx : xx ( x : x )
27. 5. 2018  13.00 hodin  TJ J. Humpolec "A" TJ Miroslav xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  15.00 hodin  TJ J. Humpolec "B" TJ Miroslav xx : xx  ( x : x ) 

 

13. kolo
  3. 6. 2018   8.30 hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov xx : xx ( x : x )
  3. 6. 2018  10.15 hodin  TJ Miroslav Sokol Ostopovice xx : xx ( x : x ) 

 

Vložený turnaj v Miroslavi
23. 3. 2018 17.30 hodin TJ J. Humpolec "B" - TJ J. Humpolec "A" 1 : 16 ( 1 : 9 )
  9. 6. 2018    8.00 hodin  TJ Miroslav TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018    8.25 hodin  Sokol Ostopovice Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018    8.50 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
  9. 6. 2018    9.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ J. Humpolec "B" xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018   9.40 hodin  Draken Brno TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018 10.05 hodin  TJ J. Humpolec "A"  TJ Sokol Vracov  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Miroslav  Sokol Ostopovice  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  10.55 hodin  TJ Olbramovice  TJ J. Humpolec "B"  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  11.20 hodin  Draken Brno  TJ J. Humpolec "A"  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  11.45 hodin  TJ Olbramovice  TJ Sokol Vracov  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  12.10 hodin  TJ J. Humpolec "A"  Sokol Ostopovice  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  12.35 hodin  TJ J. Humpolec "B"  TJ Miroslav  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  13.00 hodin  TJ Sokol Vracov  Draken Brno  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  13.25 hodin  TJ Olbramovice  Sokol Ostopovice  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  13.50 hodin  TJ Miroslav  TJ J. Humpolec "A"  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  14.15 hodin  TJ J. Humpolec "B"  Draken Brno  xx : xx  ( x : x )  
  9. 6. 2018  14.40 hodin  Sokol Ostopovice  TJ Sokol Vracov  xx : xx  ( x : x )  
  9. 6. 2018  15.05 hodin  TJ J. Humpolec "A"  TJ Olbramovice  xx : xx  ( x : x )  
  9. 6. 2018  15.30 hodin  Draken Brno  TJ Miroslav  xx : xx  ( x : x ) 
  9. 6. 2018  15.55 hodin  TJ Sokol Vracov  TJ J. Humpolec  "B"  xx : xx  ( x : x ) 

 

14. kolo
10. 6. 2018 11.30 hodin TJ Olbramovice - Draken Brno xx : xx ( x : x )
10. 6. 2018    8.00 hodin  TJ Sokol Vracov TJ J. Humpolec "A" xx : xx  ( x : x ) 
10. 6. 2018  13.25 hodin  TJ Sokol Vracov TJ J. Humpolec "B" xx : xx  ( x : x )