Jihomoravský oblastní přebor - Mladší žáci

Tabulka s družstvem TJ Sokol Vracov:

 
  1. Sokol Ostopovice 10 10   0   0    118:27 20 
  2. Draken Brno 10  8   0   2    86:65 16 
  3. SK Autonot Jihlava 10   5   0  5    57:56 10
  4. 1. NH BRNO 10  4   0   6   88:75  8
  5. TJ Jiskra Humpolec 10  2   0  8   35:72  4
  6. TJ Sokol Vracov 10   1   0  9     25:114  2

Tabulka bez družstva TJ Sokol Vracov:

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. Sokol Ostopovice  8  8    0    0  88:27 16 
  2. Draken Brno  8  6    0    2  67:61 12 
  3. SK Autonot Jihlava   8   4    0   4  40:43  8
  4. 1. NH BRNO  8  2    0    6  55:67  4
  5. TJ Jiskra Humpolec  8  0    0   8   20:72  0

    

   

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

     

1. kolo
801   8.  9. 2019   8.00  hodin Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 10 : 7  ( 5 : 1 )
802   8.  9. 2019    9.45 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec 7 : 3   ( 5 : 1 )

  

2. kolo
803 15.  9. 2019    8.00 hodin  Sokol Ostopovice Draken Brno 21 : 3   ( 7 : 0 )

  

1. vložený turnaj v Jihlavě
804 21.  9. 2019   8.00 hodin SK Autonot Jihlava - Sokol Ostopovice 1 : 3  ( 0 : 2 )
805 21.  9. 2019   8.35 hodin  1. NH BRNO Draken Brno 4 : 5   ( 1 : 2 ) 
841M 21.  9. 2019   9.10 hodin Sokol Ostopovice TJ Sokol Vracov 5 : 0   ( 3 : 0 ) 
806 21.  9. 2019   9.45 hodin SK Autonoj Jihlava TJ Jiskra Humpolec 3 : 0   ( 2 : 0 ) 
842M 21.  9. 2019 10.20 hodin  Draken Brno TJ Sokol Vracov 6 : 0   ( 5 : 0 ) 
807 21.  9. 2019 10.55 hodin  SK Autonot Jihlava 1. NH BRNO 7 : 2   ( 2 : 1 ) 
808 21.  9. 2019 11.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 0 : 7   ( 0 : 6 ) 
809 21.  9. 2019 12.05 hodin  Draken Brno SK Autonot Jihlava 8 : 3   ( 3 : 2 ) 
843M 21.  9. 2019 12.40 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Jiskra Humpolec 0 : 5   ( 0 : 2 ) 
810 21.  9. 2019 13.15 hodin  1. NH BRNO Sokol Ostopovice 4 : 8   ( 1 : 4 ) 
811 21.  9. 2019 13.50 hodin  TJ Jiskra Humpolec Draken Brno 4 : 10   ( 2 : 5 ) 
844M 21.  9. 2019 14.25 hodin  TJ Sokol Vracov 1. NH BRNO 3 : 4   ( 2 : 2 ) 
812 21.  9. 2019 15.00 hodin  Sokol Ostopovice Draken Brno 10 : 4   ( 7 : 3 ) 
813 21.  9. 2019 15.30 hodin  1. NH BRNO TJ Jiskra Humpolec 7 : 3   ( 3 : 2 ) 
845M 21.  9. 2019 16.05 hodin  TJ Sokol Vracov SK Autonot Jihlava 1 : 8   ( 0 : 4 ) 

     

3. kolo
846M 22.  9. 2019 12.30 hodin 1. NH BRNO - TJ Sokol Vracov 29 : 5 kontumačně
814 22.  9. 2019  13.00 hodin  Sokol Ostopovice TJ Jiskra Humpolec 17 : 1   ( 8 : 0 )

   

4. kolo
847M 28.  9. 2019 13.00 hodin TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava 12 : 9  ( 5 : 2 )

  

5. kolo
848M 29.  9. 2019 13.15 hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov 13 : 4  ( 4 : 2 )

   

6. kolo
849M   6.10. 2019   8.00 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec 0 : 10  ( 0 : 6 )
815   6.10. 2019    8.00 hodin  SK Autonot Jihlava 1. NH BRNO 9 : 4   ( 6 : 3 )

   

7. kolo
816 13.10. 2019 14.30 hodin Draken Brno - 1. NH BRNO 17 : 11  ( 8 : 7 )
850M 13.10. 2019    8.00 hodin  Sokol ostopovice TJ Sokol Vracov 25 : 0   ( 12 : 0 )

   

8. kolo
817 19.10. 2019 10.30 hodin 1. NH BRNO - TJ Jiskra Humpolec 16 : 6  ( 4 : 1 )
818 20.10. 2019   8.00 hodin SK Autonot Jihlava - Draken Brno 5 : 13  ( 1 : 6 )

   

9. kolo
819   2.10. 2019 17.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 3 : 5  ( 1 : 3 )
820 26.10. 2019    9.00 hodin  Sokol Ostopovice 1. NH BRNO 12 : 7   ( 5 : 1 )

  

 

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

     

10. kolo
821 19.  4. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
822 19.  4. 2020  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec Draken Brno xx : xx   ( x : x )

  

11. kolo
823 25.  4. 2020   8.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x )
824 25.  4. 2020  xx.xx hodin  Draken Brno SK Autonot Jihlava xx : xx   ( x : x )

  

12. kolo
851M 26.  4. 2020   9.00 hodin TJ Sokol Vracov - 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x )

  

13. kolo
825 25.  4. 2020 10.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
852M   1.  5. 2020  xx.xx hodin  SK Autonot Jihlava TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )

   

14. kolo
853M   3.  5. 2019 12.00 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

   

2. vložený turnaj v Ostopovicích
826 16.  5. 2020   8.00 hodin Sokol Ostopovice - 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x )
827 16.  5. 2020   8.35 hodin  Draken Brno SK Autonot Jihlava xx : xx   ( x : x ) 
854M 16.  5. 2020   9.10 hodin TJ Jiskra Humpolec TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x ) 
828 16.  5. 2020   9.45 hodin 1. NH BRNO SK Autonot Jihlava xx : xx   ( x : x ) 
829 16.  5. 2020 10.20 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice xx : xx   ( x : x ) 
855M 16.  5. 2020 10.55 hodin  TJ Sokol Vracov Draken Brno xx : xx   ( x : x ) 
830 16.  5. 2020 11.30 hodin  1. NH BRNO TJ Jiskra Humpolec xx : xx   ( x : x ) 
856M 16.  5. 2020 12.05 hodin  SK Autonot Jihlava TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x ) 
831 16.  5. 2020 12.40 hodin  Sokol Ostopovice Draken Brno xx : xx   ( x : x ) 
832 16.  5. 2020 13.15 hodin  SK Autonot Jihlava TJ Jiskra Humpolec xx : xx   ( x : x ) 
833 16.  5. 2020 13.50 hodin  TJ Jiskra Humpolec Draken Brno xx : xx   ( x : x ) 
857M 16.  5. 2020 14.25 hodin  TJ Sokol Vracov 1. NH BRNO xx : xx   ( x : x ) 
834 16.  5. 2020 15.00 hodin  SK Autonot Jihlava Sokol Ostopovice xx : xx   ( x : x ) 
835 16.  5. 2020 15.30 hodin  Draken Brno 1. NH BRNO xx : xx   ( x : x ) 
858M 16.  5. 2020 16.05 hodin  Sokol Ostopovice TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x ) 

    

15. kolo
836 17.  5. 2020 xx.xx hodin Draken Brno - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )

  

16. kolo
837 24.  5. 2020 xx.xx hodin 1. NH BRNO - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
859M 24.  5. 2020  12.00 hodin  TJ Sokol Vracov Sokol Ostopovice xx : xx   ( x : x )

  

17. kolo
838 31.  5. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
839 31.  5. 2020  15.15 hodin  1. NH BRNO Sokol Ostopovice xx : xx   ( x : x )

  

18. kolo
860M   7.  6. 2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
840   7.  6. 2020  xx.xx hodin  1. NH BRNO SK Autonot Jihlava xx : xx   ( x : x )