Jihomoravský oblastní přebor - Starší žákyně

Tabulka s družstvy TJ Olbramovice "B" a Sokolu Ostopovice:

 
  1. TJ Sokol Vracov 7  7   0   0  191:54 14
  2. TJ Jiskra Humpolec 7  6   0   1  131:73 12 
  3. TJ Miroslav  4   1  2 120:95  9
  4. Sokol Ostopovice 7  3   1   3 88:111  7
  5. TJ Olbramovice "A" 7  3   1  3 90:84  7
  6. TJ Olbramovice "B" 7  2   1  4 72:90  5
  7. Draken Brno 7  1   0  6 52:154  2
  8. SK Autonot Jihlava  0   0  7   47:130  0

Tabulka bez družstev TJ Olbramovice "B" a Sokolu Ostopovice:

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Sokol Vracov  5  5    0    0  147:34 10 
  2. TJ Jiskra Humpolec  5  4    0    1  90:45  8 
  3. TJ Olbramovice "A"  5   2    1   2  65:62  5
  4. TJ Miroslav  5  2    1   2   77:80  5
  5. Draken Brno  5  1    0   4 36:120  2
  6. SK Autonot Jihlava  5  0    0   5 29:103  0

    

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

     

Předehrávka
557M do 30.  9. 2019 xx.xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" 14 : 9  ( 9 : 6 )

    

1. kolo
543M   8.  9. 2019 13.15 hodin Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 13 : 7  ( 6 : 3 )
502   8.  9. 2019  13.15 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec 7 : 22   ( 3 : 11 )

   

2. kolo
544M 15.  9. 2019 13.15 hodin Sokol Ostopovice - Draken Brno 16 : 10  ( 9 : 5 )
503 15.  9. 2019    8.30 hodin  TJ Olbramovice "A" SK Autonot Jihlava 22 : 9   ( 10 : 7 )
558M 15.  9. 2019 10.45 hodin TJ Olbramovice "B" - SK Autonot Jihlava 14 : 11  ( 7 : 5 )
505 15.  9. 2019 11.45 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 31 : 7  ( 14 : 5 )

    

3. kolo
545M 22.  9. 2019 12.00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 18 : 27  ( 6 : 15 )
506 12.10. 2019  10.30 hodin  Draken Brno TJ Olbramovice "A" 6 : 20   ( 2 : 11 )
559M 12.10.2019 12.00 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "B" 6 : 18  ( 4 : 8 )

     

4. kolo
508 28.  9. 2019 10.45 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec 5 : 15  ( 2 : 5 )
560M 28.  9. 2019  12.45 hodin  TJ Olbramovice "B" TJ Jiskra Humpolec 10 : 14   ( 4 : 7 )
510 28.  9. 2019 11.45 hodin TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava 33 : 3  ( 15 : 1 )

   

5. kolo
511 29.  9. 2019 10.30 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Miroslav 6 : 21  ( 4 : 8 )
512 29.  9. 2019    9.00 hodin  Draken Brno TJ Sokol Vracov 7 : 44   ( 2 : 19 )
546M 29.  9. 2019 12.30 hodin TJ Olbramovice "A" - Sokol Ostopovice 11 : 13  ( 2 : 8 )
561M 29.  9. 2019 13.30 hodin TJ Olbramovice "B" - Sokol Ostopovice 7 : 7  ( 5 : 2 )

    

6. kolo
513   6.10. 2019 11.45 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec 17 : 9  ( 10 : 4 )  
514   6.10. 2019  11.30 hodin  TJ Miroslav Draken Brno 27 : 8   ( 12 : 4 )  

    

7. kolo
515 13.10. 2019 13.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav 25 : 12  ( 9 : 6 )
548M 13.10. 2019    9.00 hodin  Sokol Ostopovice TJ Sokol Vracov 14 : 28   ( 7 : 10 )

   

8. kolo
516 19.10. 2019   8.00 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "A" 22 : 8  ( 12 : 3 )
562M 19.10. 2019  10.30 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Olbramovice "B" 16 : 6   ( 9 : 4 )
549M 20.10. 2019 10.00 hodin TJ Miroslav - Sokol Ostopovice 21 : 7  ( 11 : 3 )
518 20.10. 2019 15.30 hodin SK Autonot Jihlava - Draken Brno 7 : 8  ( 3 : 3 )

    

9. kolo
519 12.10. 2019   9.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 19 : 4  ( 10 : 1 )
520 26.10. 2019  10.00 hodin  TJ Olbramovice "A" TJ Miroslav 10 : 10   ( 3 : 2 )
563M 26.10.2019 12.00 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Miroslav 8 : 22  ( 5 : 12 )

    

   

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

     

Předehrávka
564M do 30.  4. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )

     

10. kolo
550M 19.  4. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
523 19.  4. 2020  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec Draken Brno xx : xx   ( x : x )

   

11. kolo
524 25.  4. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
565M 25.  4. 2020  xx.xx hodin  TJ Olbramovice "B" TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )
551M 25.  4. 2020 xx.xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
526 25.  4. 2020 xx.xx hodin Draken Brno - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

   

12. kolo
527 26.  4. 2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
566M 26.  4. 2020  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Olbramovice "B" xx : xx   ( x : x )

   

13. kolo
552M 25.  4. 2020   9.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
529   1.  5. 2020  xx.xx hodin  SK Autonot Jihlava TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )
530   1.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice "A" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
567M   1.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

   

14. kolo
532   3.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
533   3.  5. 2020    8.00 hodin  TJ Sokol Vracov Draken Brno xx : xx   ( x : x )
553M   3.  5. 2020 xx.xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
568M   3.  5. 2020 xx.xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )

    

15. kolo
555M 17.  5. 2020 xx.xx hodin Draken Brno - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
534 17.  5. 2020  xx.xx hodin  SK AUtonot Jihlava TJ Olbramovice "A" xx : xx   ( x : x )
569M 17.  5. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
536 17.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

   

16. kolo
537 24.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
556M 24.  5. 2020  xx.xx hodin  TJ Sokol Vracov Sokol Ostopovice xx : xx   ( x : x )

    

17. kolo
538 31.  5. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
539 31.  5. 2020 xx.xx hodin  TJ Miroslav TJ Olbramovice "A" xx : xx   ( x : x )
570M 31.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )

    

18. kolo
541   7.  6. 2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
542   7.  6. 2020  xx.xx hodin  Draken Brno TJ Miroslav xx : xx   ( x : x )