1. | Draken Brno "A" | 12 | 12 | 0 | 0 | 241:95 | 24 |
2. | TJ Sokol Vracov | 12 | 10 | 0 | 2 | 190:97 | 20 |
3. | TJ Miroslav "A" | 12 | 7 | 0 | 5 | 209:128 | 14 |
4. | SK Autonot Jihlava | 12 | 6 | 0 | 6 | 127:102 | 12 |
5. | Sokol Ostopovice | 12 | 4 | 0 | 8 | 163:203 | 8 |
6. | TJ Olbramovice | 12 | 3 | 0 | 9 | 81:183 | 6 |
7. | TJ Jiskra Humpolec | 12 | 0 | 0 | 12 | 95:298 | 0 |
V soutěži startují MIMO SOUTĚŽ družstva: Draken Brno "B", KNH MS Brno a TJ Miroslav "B", jejich zápasy ani výsledky nejsou zde uváděny.
PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
10. 9. 2017 | 12.30 hodin | Draken Brno "A" | - | Sokol Ostopovice | 14 : 9 | ( 6 : 5 ) |
10. 9. 2017 | 12.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | SK Autonot Jihlava | 7 : 2 | ( 4 : 1 ) |
10. 9. 2017 | 14.00 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Miroslav "A" | 4 : 22 | ( 1 : 10 ) |
17. 9. 2017 | 14.00 hodin | TJ J. Humpolec | - | TJ Olbramovice | 5 : 13 | ( 2 : 8 ) |
17. 9. 2017 | 10.45 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav "A" | 10 : 0 | kontumačně |
17. 9. 2017 | 9.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | Draken Brno "A" | 5 : 13 | ( 3 : 6 ) |
24. 9. 2017 | 8.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Olbramovice | 14 : 6 | ( 9 : 5 ) |
24. 9. 2017 | 13.30 hodin | Draken Brno "A" | - | TJ J. Humpolec | 33 : 4 | ( 19 : 2 ) |
1.10. 2017 | 9.00 hodin | TJ Miroslav "A" | - | SK Autonot Jihlava | 11 : 9 | ( 4 : 3 ) |
8.10. 2017 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | Draken Brno "A" | 12 : 22 | ( 3 : 12 ) |
8.10. 2017 | 9.00 hodin | TJ J. Humpolec | - | SK Autonot Jihlava | 2 : 16 | ( 0 : 8 ) |
8.10. 2017 | xx.xx hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Miroslav "A" | 8 : 21 | ( 4 : 12 ) |
1.10. 2017 | 11.10 hodin | TJ J. Humpolec | - | TJ Sokol Vracov | 7 : 30 | ( 2 : 18 ) |
15.10. 2017 | 9.30 hodin | Draken Brno "A" | - | TJ Olbramovice | 28 : 4 | ( 16 : 1 ) |
15.10. 2017 | 12.45 hodin | Sokol Ostopovice | - | SK Autonot Jihlava | 15 : 11 | ( 8 : 5 ) |
22.10. 2017 | 9.00 hodin | TJ Miroslav "A" | - | Draken Brno "A" | 12 : 14 | ( 7 : 6 ) |
22.10. 2017 | 12.45 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ J. Humpolec | 29 : 16 | ( 17 : 9 ) |
22.10. 2017 | 12.00 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Sokol Vracov | 5 : 13 | ( 1 : 7 ) |
JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
15. 4. 2018 | 9.00 hodin | TJ Miroslav "A" | - | TJ J. Humpolec | 31 : 5 | ( 18 : 3 ) |
15. 4. 2018 | 10.30 hodin | TJ Sokol Vracov | - | Sokol Ostopovice | 24 : 12 | ( 14 : 2 ) |
15. 4. 2018 | 12.45 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Olbramovice | 14 : 3 | ( 8 : 2 ) |
22. 4. 2018 | 9.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Sokol Varcov | 8 : 20 | ( 4 : 7 ) |
22. 4. 2018 | 11.00 hodin | TJ J. Humpolec | - | Draken Brno "A" | 9 : 27 | ( 6 : 15 ) |
22. 4. 2018 | 9.00 hodin | TJ Miroslav "A" | - | TJ Olbramovice | 29 : 5 | ( 15 : 3 ) |
29. 4. 2018 | 12.45 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | Sokol Ostopovice | 15 : 25 | ( 10 : 20 ) |
29. 4. 2018 | 10.00 hodin | TJ Olbramovice | - | SK Autonot Jihlava | 3 : 13 | ( 0 : 6 ) |
29. 4. 2018 | 9.00 hodin | TJ Miroslav "A" | - | TJ Sokol Vracov | 11 : 13 | ( 6 : 6 ) |
13. 5. 2018 | 12.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice | 12 : 5 | ( 6 : 1 ) |
13. 5. 2018 | 12.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | Draken Brno "A" | 9 : 18 | ( 6 : 10 ) |
13. 5. 2018 | 8.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Miroslav "A" | 9 : 6 | ( 4 : 4 ) |
20. 5. 2018 | 11.30 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ J. Humpolec | 18 : 10 | ( 11 : 6 ) |
20. 5. 2018 | 9.30 hodin | Draken Brno "A" | - | TJ Miroslav | 20 : 13 | ( 10 : 6 ) |
9. 6. 2018 | 9.00 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Sokol Vracov | 4 : 9 | ( 3 : 3 ) |
27. 5. 2018 | 10.15 hodin | TJ Olbramovice | - | Sokol Ostopovice | 12 : 7 | ( 6 : 3 ) |
27. 5. 2018 | 14.00 hodin | TJ J. Humpolec | - | TJ Miroslav "A" | 13 : 26 | ( 6 : 11 ) |
27. 5. 2018 | 13.00 hodin | Draken Brno "A" | - | SK Autonot Jihlava | 19 : 4 | ( 10 : 1 ) |
3. 6. 2018 | 14.30 hodin | Draken Brno "A" | - | TJ Sokol Vracov | 17 : 11 | ( 10 : 9 ) |
14. 5. 2018 | 17.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Jiskra Humpolec | 21 : 5 | ( 10 : 3 ) |
3. 6. 2018 | 9.00 hodin | TJ Miroslav "A" | - | Sokol Ostopovice | 27 : 18 | ( 14 : 9 ) |
10. 6. 2018 | 8.00 hodin | TJ Olbramovice | - | Draken Brno "A" | 3 : 16 | ( 1 : 10 ) |
10. 6. 2018 | 10.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | Sokol Ostopovice | 19 : 9 | ( 11 : 4 ) |
10. 6. 2018 | 9.15 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ J. Humpolec | 29 : 4 | ( 18 : 0 ) |