Jihomoravský oblastní přebor - Starší žákyně

 
  1. Draken Brno "A" 3  3   0    0  60:18  6 
  2. TJ Sokol Vracov 3  2   0    0  47:09  6 
  3. TJ Miroslav "A"  2   0   1  33:23  4
  4. Sokol Ostopovice  1   0    1  23:20  2
  5. TJ Olbramovice 3  1   0   2  23:41  2
  6. SK Autonot Jihlava  0   0   3   16:31  0
  7. TJ Jiskra Humpolec  0   0    3 16:76  0 

 

     V soutěži startují MIMO SOUTĚŽ družstva: Draken Brno "B", KNH MS Brno a TJ Miroslav "B", jejich zápasy ani výsledky nejsou zde uváděny.

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

1. kolo
10. 9. 2017 12.30 hodin Draken Brno "A" - Sokol Ostopovice 14 : 9 ( 6 : 5 )
10. 9. 2017  12.00 hodin  TJ Sokol Vracov SK Autonot Jihlava 7 : 2  ( 4 : 1 ) 
10. 9. 2017  14.00 hodin  TJ Olbramovice - TJ Miroslav "A" 4 : 22  ( 1 : 10 ) 

 

2. kolo
17. 9. 2017 14.00 hodin TJ J. Humpolec  - TJ Olbramovice 5 : 13 ( 2 : 8 )
17. 9. 2017  10.45 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Miroslav "A" 10 : 0  kontumačně
17. 9. 2017  9.30 hodin  SK Autonot Jihlava Draken Brno "A" 5 : 13  ( 3 : 6 ) 

 

3. kolo
24. 9. 2017   8.00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice 14 : 6 ( 9 : 5 )
24. 9. 2017  13.30 hodin  Draken Brno "A" TJ J. Humpolec 33 : 4  ( 19 : 2 ) 
 1.10. 2017    9.00 hodin  TJ Miroslav "A"  - SK Autonot Jihlava  11 : 9  ( 4 : 3 ) 

 

4. kolo
  8.10. 2017 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno "A" 12 : 22 ( 3 : 12 ) 
  8.10. 2017    9.00 hodin  TJ J. Humpolec SK Autonot Jihlava 2 : 16  ( 0 : 8 ) 
  8.10. 2017  xx.xx hodin  Sokol Ostopovice TJ Miroslav "A" 8 : 21  ( 4 : 12 ) 

 

5. kolo
  1.10. 2017 11.10 hodin TJ J. Humpolec - TJ Sokol Vracov 7 : 30 ( 2 : 18 )
15.10. 2017    9.30 hodin  Draken Brno "A" TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x ) 
15.10. 2017  12.45 hodin  Sokol Ostopovice SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x ) 

 

6. kolo
22.10. 2017   9.00 hodin TJ Miroslav "A"  - Draken Brno "A" xx : xx ( x : x )
22.10. 2017  12.45 hodin  Sokol Ostopovice TJ J. Humpolec xx : xx  ( x : x )  
22.10. 2017  12.00 hodin  TJ Olbramovice TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x ) 

 

 

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

7. kolo
15. 4. 2018 xx.xx hodin TJ Miroslav "A" - TJ J. Humpolec xx : xx ( x : x )
15. 4. 2018  xx.xx hodin  TJ Sokol Vracov Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
15. 4. 2018  xx.xx hodin  SK Autonot Jihlava TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )

 

8. kolo
22. 4. 2018 xx.xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Sokol Varcov xx : xx ( x : x )
22. 4. 2018  11.00 hodin  TJ J. Humpolec Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
22. 4. 2018  xx.xx hodin  TJ Miroslav "A" TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x ) 

 

9. kolo
29. 4. 2018 12.45 hodin TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice xx : xx ( x : x )
29. 4. 2018  xx.xx hodin  TJ Olbramovice SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x ) 
29. 4. 2018  xx.xx hodin  TJ Miroslav "A" TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x ) 

 

10. kolo
13. 5. 2018 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
13. 5. 2018  xx.xx hodin  Sokol Ostopovice Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x ) 
13. 5. 2018  xx.xx hodin  SK Autonot Jihlava TJ Miroslav "A" xx : xx  ( x : x ) 

 

11. kolo
20. 5. 2018 xx.xx hodin TJ Olbramovice - TJ J. Humpolec xx : xx ( x : x )
20. 5. 2018  xx.xx hodin  Draken Brno "A" TJ Miroslav xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  xx.xx hodin SK Autonot Jihlava TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x ) 

 

12. kolo
27. 5. 2018 xx.xx hodin TJ Olbramovice - Sokol Ostopovice xx : xx ( x : x )
27. 5. 2018  14.00 hodin  TJ J. Humpolec TJ Miroslav "A" xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  xx.xx hodin  Draken Brno SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x ) 

  

13. kolo
  3. 6. 2018 xx.xx hodin Draken Brno "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx ( x : x )
  3. 6. 2018  xx.xx hodin  SK Autonot Jihlava TJ Jiskra Humpolec xx : xx ( x : x ) 
  3. 6. 2018  xx.xx hodin  TJ Miroslav "A" Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 

 

14. kolo
10. 6. 2018 xx.xx hodin TJ Olbramovice - Draken Brno "A" xx : xx ( x : x )
10. 6. 2018  xx.xx hodin  SK Autonot Jihlava Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
10. 6. 2018  xx.xx hodin  TJ Sokol Vracov TJ J. Humpolec xx : xx  ( x : x )