Jihomoravský oblastní přebor - Ženy

Tabulka soutěže:

(družstvo TJ Chropyně dle Propozic soutěže nemůže postoupit do vyšší soutěže - oddl TJ Chropyně patří do severomoravské oblasti)

 
  1. TJ Chropyně  5  5    0    0  97:73 10 
  2 Draken Brno  5   3    1   1  93:67  7
  3. SK Autonot Jihlava  5  2    1   2  78:65  5
  4. TJ Jiskra Humpolec  5  2    0   3 73:82  4
  5. TJ Olbramovice  5  2    0   3 84:77  4
  6. KNH Mor. Slavia Brno  5  0    0   5   29:90  0

    

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

    

1. kolo
101   8.  9. 2019 10.30 hodin TJ Chropyně - TJ Olbramovice 19 : 13  ( 9 : 5 )
102 22.  9. 2019  12.00 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec 23 : 6   ( 13 : 3 )

   

2. kolo
103 15.  9. 2019   9.30 hodin TJ Olbramovice - ¨SK Autonot Jihlava 17 : 14  ( 10 : 8 )
104 15.  9. 2019    9.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Chropyně 3 : 14   ( 1 : 8 )

   

3. kolo
105 22.  9. 2019   9.45 hodin KNH Mor. Slavia Brno - SK Autonot Jihlava 3 : 14  ( 0 : 9 )
106 12. 10. 2019  14.15 hodin  Draken Brno TJ Olbramovice 16 : 11   ( 8 : 9 )

    

4. kolo
107 28.  9. 2019   9.30 hodin TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec 18 : 20  ( 9 : 10 )
108 28.  9. 2019    9.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Draken Brno 13 : 20   ( 7 : 8 )

    

5. kolo
109   5.10. 2019   9.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - KNH Mor. Slavia Brno 17 : 2  ( 8 : 1 )

    

6. kolo
110   6.10. 2019 10.30 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Chropyně 18 : 20  ( 13 : 11 )

    

7. kolo
111 13.10. 2019   8.45 hodin Draken Brno - TJ Chropyně 18 : 21  ( 9 : 8 )
112 20.10. 2019  10.00 hodin  TJ Olbramovice KNH Mor. Slavia Brno 25 : 8   ( 11 : 3 )

    

8. kolo
113 20.10. 2019 15.00 hodin TJ Chropyně - TJ Jiskra Humpolec 23 : 21  ( 13 : 12 )
114 20.10. 2019  14.15 hodin  SK Autonot Jihlava Draken Brno 16 : 16   ( 9 : 7 )

   

9. kolo
115 11.10. 2019 17.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 9 : 16  ( 6 : 10 )

  

  

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

    

10. kolo
116 19.  4. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice - TJ Chropyně xx : xx  ( x : x )
117 19.  4. 2020  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec Draken Brno xx : xx   ( x : x )

   

11. kolo
118 25.  4. 2020 11.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Chropyně xx : xx  ( x : x )
119 25.  4. 2020  xx.xx hodin  Draken Brno SK Autonot Jihlava xx : xx   ( x : x )

    

12. kolo
120 26.  4. 2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
121 26.  4. 2020  xx.xx hodin  Draken Brno KNH Mor. Slavia Brno xx : xx   ( x : x )
122 16.  5. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x )

   

13. kolo
123   1.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

    

14. kolo
124   7.  6. 2020 11.45 hodin KNH Mor. Slavia Brno - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )

   

15. kolo
125 17.  5. 2020 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
126 17.  5. 2020  xx.xx hodin  TJ Chropyně KNH Mor. Slavia Brno xx : xx   ( x : x )

   

16. kolo
127 24.  5. 2020 xx.xx hodin TJ Chropyně - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
128 24.  5. 2020  xx.xx hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Olbramovice xx : xx   ( x : x )

   

17. kolo
129 31.  5. 2020   8.00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )

   

18. kolo
130   7.  6. 2020   8.00 hodin TJ Chropyně - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )