II Liga muži sk.B - 2019/2020

 

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. Sokol Dobruška  10 8   0    2  210:173 16 
  2. SK NH Veselí nad Mor.  10 7   1   2 193:151 15 
  3. Draken Brno  10 6   2   2 201:184 14
  4. TJ Pustějov  10 6   1     3  194:160 13
  5. SSK Vítkovice  10 6   0   4  187:196 12 
  6. TJ Jiskra Humpolec  10 4   3   3   163:167 11
  7. Sokol Ostopovice  10 4   1    5 182:187  9 
  8. 1. NH BRNO  10 3   1   6 150:174  7
  9. TJ Sokol Osek nad Bečvou  10 2   1    7 173:212  5
 10. KNH Mor. Slavia Brno  10  2   1    7 173:180  5
 11. TJ Stará Ves nad Ondř.  10   1   8 182:224  3

   

   

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

1. kolo
601 25. 8. 2019  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Dobruška 19 : 24  ( 7 : 11 )  
602 25. 8. 2019  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou - SSK Vítkovice 22 : 20  ( 8 : 11 ) 
603  5.10. 2019   10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec - KNH Mor. Slavia Brno 13 : 12  ( 9 : 7 ) 
604 25. 8. 2019  14.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Ostopovice 13 : 19  ( 5 : 10 ) 
605  25. 8. 2019  14.00 hodin  SK NH Veselí nad Mor. Draken Brno 20 : 17  ( 9 : 8 ) 

 

2. kolo
606   1. 9. 2019    9.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Sokol Osek nad Bečvou 18 : 18  ( 10 : 12 ) 
607   1. 9. 2019 11.00 hodin  SSK Vítkovice TJ Pustějov 19 : 18  ( 11 : 9 ) 
608   1. 9. 2019 10.30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Jiskra Humpolec 15 : 12  ( 10 : 6 ) 
609   1. 9. 2019 10.30 hodin  Draken Brno 1. NH BRNO 21 : 16  ( 11 : 9 ) 
610    1. 9. 2019 10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno SK NH Veselí nad Mor. 16 : 19  ( 10 : 8 ) 

 

3. kolo
611   7. 9. 2019  16.00 hodin  Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 18 : 11  ( 10 : 5 ) 
612   7. 9. 2019  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Draken Brno 17 : 21  ( 6 : 9 ) 
613   7. 9. 2019    8.45 hodin  TJ Pustějov KNH Mor. Slavia Brno 17 : 16  ( 9 : 9 ) 
614   7. 9. 2019  16.00 hodin  1. NH BRNO TJ Stará Ves nad ondř. 22 : 19  ( 10 : 6 ) 
615    7. 9. 2019  16.00 hodin  SK NH Veselí nad Mor. SSK Vítkovice 21 : 12  ( 12 : 8 ) 

 

4. kolo
616   8. 9. 2019  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Jiskra Humpolec 23: 14  ( 11 : 9 ) 
617 14. 9. 2019  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou KNH Mor. Slavia Brno 20 : 18  ( 11 : 10 ) 
618   8. 9. 2019    9.00 hodin  TJ Pustějov Draken Brno 21 : 25  ( 12 : 14 ) 
619   8. 9. 2019 10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. TJ Stará Ves nad Ondř. 28 : 14 ( 13 : 6 )  
620    8. 9. 2019  10.30 hodin  1. NH BRNO SSK Vítkovice 17 : 21  ( 8 : 12 )

 

5. kolo
621 15. 9. 2019  10.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Dobruška 22 : 31  ( 12 : 14 ) 
622 15. 9. 2019  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Pustějov 16 : 26  ( 6 : 15 ) 
623 15. 9. 2019  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec SK NH Veselí nad Mor. 18 : 18  ( 8 : 9 ) 
624 15. 9. 2019  10.30 hodin  Sokol Ostopovice Draken Brno 21 : 21  ( 9 : 9 ) 
625  15. 9. 2019 10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno 1. NH BRNO 14 : 17  ( 6 : 7 ) 

 

6. kolo
626   22.  9. 2019  11.00 hodin  Sokol Dobruška SSK Vítkovice 26 : 20  ( 12 : 7 )  
627   22.  9. 2019  16.00 hodin  TJ Pustějov TJ Sokol Osek nad Bečvou 24 : 10  ( 11 : 6 ) 
628   22.  9. 2019   14.00 hodin  1. NH BRNO TJ Jiskra Humpolec 16 : 16  ( 8 : 9 ) 
629   22.  9. 2019 10.30 hodin  Sokol Ostopovice SK NH Veselí nad Mor. 20 : 23  ( 7 : 10 )  
630    22.  9. 2019  10.30 hodin  Draken Brno KNH Mor. Slavia Brno 18 : 18  ( 10 : 11 ) 

 

7. kolo
631 28.  9. 2019  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Dobruška 20 : 23  ( 9 : 12 )  
632 28.  9. 2019  16.00 hodin  1. NH BRNO TJ Sokol Osek nad Bečvou 16 : 14  ( 7 : 6 ) 
633 28.  9. 2019   16.00 hodin  SK NH Veselí nad Mor. TJ Pustějov 13 : 14  ( 7 : 7 )  
634 28.  9. 2019  16.00 hodin  TJ Stará ves nad Ondř. TJ Jiskra Humpolec 16 : 20  ( 9 : 8 ) 
635  28.  9. 2019  16.00 hodin  SSK Vítkovice Sokol Ostopovice 18 : 16  ( 9 : 8 ) 

 

8. kolo
636 29.  9. 2019 10.30 hodin Draken Brno - Sokol Dobruška 19 : 18 ( 11 : 8 )
637 29.  9. 2019  10.30 hodin  1. NH BRNO TJ Pustějov 12 : 18  ( 3 : 10 ) 
638 29.  9. 2019  10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. TJ Sokol Osek nad Bečvou 21 : 14  ( 9 : 7 ) 
639 29.  9. 2019    9.00 hodin  TJ Stará Ves nad ondř. Sokol Ostopovice 28 : 24  ( 15 : 15 ) 
640  29.  9. 2019  11.00 hodin  SSK Vítkovice TJ Jiskra Humpolec 18 : 15  ( 9 : 7 ) 

 

9. kolo
641   6.10. 2019  13.00 hodin  TJ Pustějov Sokol Dobruška 22 : 14  ( 10 : 6 ) 
642   6.10. 2019  11.00 hodin  SSK Vítkovice TJ Stará Ves nad Ondř. 21 : 17  ( 11 : 7 ) 
643   6.10. 2019 10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Draken Brno 16 : 14  ( 9 : 6 ) 
644   6.10. 2019  10.30 hodin  Sokol Ostopovice KNH Mor. Slavia Brno 17 : 19  ( 8 : 12 ) 
645    5.10. 2019  16.00 hodin  SK NH Veselí nad Mor. 1. NH BRNO 16 : 9  ( 8 : 5 ) 

 

10. kolo
646 12.10. 2019  16.00 hodin  Sokol Dobruška SK NH Veselí nad Mor. 17 : 14  ( 7 : 8 ) 
647 12.10. 2019  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Sokol Osek nad Bečvou 22 : 18  ( 12 : 10 ) 
648 12.10. 2019  15.30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Pustějov 18 : 17  ( 8 : 10 ) 
649 12.10. 2019  16.00 hodin  Draken Brno TJ Stará Ves nad Ondř. 20 : 19  ( 10 : 11 ) 
650  12.10. 2019  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno SSK Vítkovice 19 : 20  ( 10 : 9 ) 

 

11. kolo
651 13.10. 2019  11.00 hodin  Sokol Dobruška 1. NH BRNO 16 : 12   ( 7 : 6 )
652 13.10. 2019  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Pustějov 17 : 17  ( 10 : 7 ) 
653 13.10. 2019  10.30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Sokol Osek nad Bečvou 21 : 18  ( 12 : 12 ) 
654 13.10. 2019  10.30 hodin  Draken Brno SSK Vítkovice 25 : 18  ( 10 : 9 ) 
655  13.10. 2019  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 21 : 16  ( 11 : 7 ) 

 

 

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

12. kolo
      VOLNÝ LOS - TJ Pustějov    
668 19. 4. 2020  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
669 19. 4. 2020  11.00 hodin  SSK Vítkovice TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x )
670 19. 4. 2020  10.30 hodin KNH Mor. Slavia Brno TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
671 19. 4. 2020  10.30 hodin  Sokol Ostopovice 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x )
672  19. 4. 2020  10.30 hodin  Drken Brno SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 

 

13. kolo
      Sokol Dobruška - VOLNÝ LOS    
674   1. 5. 2020  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x )
675   1. 5. 2020  16.00 hodin  TJ Pustějov SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
676   1. 5. 2020  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
677   1. 5. 2020  14.00 hodin  1. NH BRNO Draken Brno xx : xx  ( x : x )
678    1. 5. 2020  10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x )

 

14. kolo
      TJ Jiskra Humpolec - VOLNÝ LOS    
680 25  4. 2020  15.30 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
681 25. 4. 2020  16.00 hodin  Draken Brno TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
682 25. 4. 2020  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Pustějov xx : xx  ( x : x ) 
683 25. 4. 2020  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
684  25. 4. 2020  16.00 hodin  SSK Vítkovice - SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 

 

15. kolo
      Sokol Ostopovice - VOLNÝ LOS    
686 26. 4. 2020  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
687 26. 4. 2020  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
688 26. 4. 2020  10.30 hodin  Draken Brno TJ Pustějov xx : xx  ( x : x ) 
689 26. 4. 2020  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
690  26. 4. 2020  11.00 hodin  SSK Vítkovice 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

16. kolo
      VOLNÝ LOS - SSK Vítkovice    
692 17. 5. 2020  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx ( x : x ) 
693 17. 5. 2020  16.00 hodin TJ Pustějov TJ Stará ves nad Ondř. xx : xx ( x : x ) 
694 17. 5. 2020  10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. TJ Jiskra Humpolec xx : xx ( x : x ) 
695 17. 5. 2020  10.30 hodin  Draken Brno Sokol Otopovice xx : xx ( x : x ) 
696  17. 5. 2020  14.00 hodin  1. NH BRNO KNH Mor. Slavia Brno xx : xx ( x : x ) 

 

17. kolo
      TJ Stará Ves nad Ondř. - VOLNÝ LOS    
698 24. 5. 2020  11.00 hodin  SSK Vítkovice Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
699 24. 5. 2020  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Pustějov xx : xx  ( x : x ) 
700 24. 5. 2020    9.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
701 24. 5. 2020  10.15 hodin  SSK Veselí nad Mor. Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
702  24. 5. 2020  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 

 

18. kolo
      VOLNÝ LOS - Draken Brno    
704 30. 5. 2020  14.30 hodin  Sokol Dobruška KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
705 30. 5. 2020  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
706 30. 5. 2020 14.30 hodin TJ Pustějov - SK NH Veselí nad Mor. xx : xx ( x : x )
707 30. 5. 2020  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Stará Ves nad ondř. xx : xx  ( x : x ) 
708  30. 5. 2020  15.30 hodin  Sokol Ostopovice SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 

 

19. kolo
709 31. 5. 2020 11.00 hodin Sokol Dobruška - Draken Brno xx : xx ( x : x )
      VOLNÝ LOS KNH Mor. Slavia Brno xx : xx ( x : x ) 
711 31. 5. 2020    9.30 hodin  TJ Pustějov 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
712 31. 5. 2020  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
713 31. 5. 2020  10.30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
714 31. 5. 2020  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec SSK Vítkovice xx : xx    ( x : x ) 

 

20. kolo
      VOLNÝ LOS - TJ Sokol Osek nad Bečvou    
716   7. 6. 2020  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Pustějov xx : xx  ( x : x ) 
717   7. 6. 2020  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
718   7. 6. 2020  10.30 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
719   7. 6. 2020  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
720    7. 6. 2020   14.00 hodin  1. NH BRNO SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 

 

21. kolo
      1. NH BRNO - VOLNÝ LOS    
722 13. 6. 2020  16.00 hodin  SK NH Veselí nad Mor. Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
723 13. 6. 2020  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
724 13. 6. 2020  16.00 hodin  TJ Pustějov Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )  
725 13. 6. 2020  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
726  13. 6. 2020  16.00 hodin  SSK Vítkovice KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 

 

22. kolo
      SK NH Veselí nad Mor. - VOLNÝ LOS    
727 14. 6. 2020 10.30 hodin  1. NH BRNO Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
729 14. 6. 2020  10.30 hodin  TJ Pustějov TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
730 14. 6. 2020  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )  
731 14. 6. 2020  10.30 hodin  SSK Vítkovice Draken Brno xx : xx ( x : x ) 
732 14. 6. 2020  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x )