II Liga muži sk.B - 2017/2018

5 4

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. KNH Mor. Slavia Brno 11 10   1    0  223:168 21 
  2. Sokol Kokory 11  8   0    3 197:173 16 
  3. SK Studénka 11   6   2   3  206:180 14
  4. Sokol Dobruška 11  6   2    3  203:179 14
  5. Sokol Ostopovice 11  7   0   4  187:186 14
  6. Draken Brno 11   5   3   3   197:177 13
  7. Sokol Svinov 11  5   1    5 197:211 11 
  8. TJ Stará Ves nad Ondř. 11  3   1    7  189:201  7
  9. TJ Jiskra Humpolec 11  3    1    7  174:198  7
 10. TJ Sokol Osek nad Bečvou 11   2   1    8  180:200  5
 11. TJ Sokol Podhorní Újezd 11  2    1    8 191:234  5
 12. 1. NH BRNO 11  2    1    8  172:209  5

 

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

1. kolo
27. 8. 2017 10.30 hodin SK Studénka - Draken Brno 19 : 19 ( 11 : 8 )
27. 8. 2017    9.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. KNH Mor. Slavia Brno 18 : 24  ( 9 : 15 ) 
27. 8. 2017  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou  - Sokol Svinov 17 : 20  ( 7 : 7 ) 
27. 8. 2017   10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 15 : 11  ( 9 : 6 ) 
27. 8. 2017  14.30 hodin  Sokol Kokory Sokol Ostopovice 15 : 18  ( 7 : 9 ) 
27. 8. 2017  14.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Dobruška 18 : 18  ( 10 : 12 ) 

 

2. kolo
  3. 9. 2017 16.00 hodin Draken Brno - KNH Mor. Slavia Brno 9 : 12 ( 5 : 8 )
  3. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Sokol Osek nad Bečvou 17 : 13  ( 8 : 9 ) 
  3. 9. 2017 15.00 hodin  Sokol Svinov SK Studénka 13 : 21  ( 7 : 11 ) 
  3. 9. 2017 10.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ Jiskra Humpolec 12 : 11  ( 8 : 8 ) 
  3. 9. 2017 10.30 hodin  Sokol Dobruška Sokol Kokory 17 : 19  ( 8 : 9 ) 
  3. 9. 2017 10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd 1. NH BRNO 19 : 17  ( 10 : 8 ) 

 

3. kolo
  9. 9. 2017 16.00 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 20 : 14 ( 11 : 6 )
  9. 9. 2017  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Ostopovice 17 : 8  ( 5 : 5 ) 
  9. 9. 2017  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Dobruška 19 : 19  ( 11 : 10 ) 
  9. 9. 2017  12.30 hodin  SK Studénka TJ Sokol Podhorní Újezd 22 : 17  ( 11 : 9 ) 
  9. 9. 2017  16.00 hodin  Sokol Kokory TJ Stará Ves nad Ondř. 21 : 15  ( 11 : 7 ) 
  9. 9. 2017  16.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Svinov 23 : 20  ( 11 : 9 ) 

 

4. kolo
10. 9. 2017 10.30 hodin Draken Brno - Sokol Ostopovice 14 : 15 ( 6 : 8 ) 
10. 9. 2017  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Jiskra Humpolec 27 : 17  ( 13 : 8 ) 
10. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Sokol Podhorní Újezd 26 : 17  ( 12 : 6 ) 
10. 9. 2017  10.30 hodin  SK Studénka Sokol Dobruška 24 : 14  ( 13 : 6 ) 
10. 9. 2017  10.30 hodin  1. NH BRNO TJ Stará Ves nad Ondř. 18 : 17 ( 9 : 10 ) 
10. 9. 2017  11.00 hodin  Sokol Kokory Sokol Svinov 17 : 10  ( 11 : 5 ) 

 

5. kolo
17. 9. 2017 15.00 hodin Sokol Svinov - Draken Brno 17 : 17 ( 9 : 10 )
17. 9. 2017  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou  KNH Mor. Slavia Brno 7 : 14  ( 2 : 7 ) 
17. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. SK Studénka 10 : 9  ( 5 : 4 ) 
17. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec 1. NH BRNO 18 : 12  ( 11 : 7 ) 
17. 9. 2017  10.15 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Dobruška 15 : 17  ( 3 : 8 ) 
17. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd Sokol Kokory 11 : 15  ( 5 : 9 ) 

 

6. kolo
  24.  9. 2017 16.00 hodin Draken Brno - TJ Stará Ves nad Ondř. 17 : 17 ( 7 : 7 )
  24.  9. 2017  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Svinov 23 : 17  ( 11 : 6 )  
  24.  9. 2017  10.30 hodin  SK Studénka TJ Sokol Osek nad Bečvou 14 : 11  ( 6 : 2 ) 
  24.  9. 2017   14.30 hodin  Sokol Kokory TJ Jiskra Humpolec 17 : 13  ( 7 : 8 ) 
  24.  9. 2017 10.15 hodin  Sokol Ostopovice 1. NH BRNO 16 : 12  ( 8 : 7 ) 
  24.  9. 2017  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Sokol Podhorní Újezd 21 : 14  ( 7 : 6 ) 

 

7. kolo
30.  9. 2017 16.00 hodin Sokol Dobruška - Draken Brno 20 : 12 ( 14 : 6 )
30.  9. 2017  16.00 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd KNH Mor. Slavia Brno 24 : 24  ( 11 : 11 )  
30.  9. 2017  16.00 hodin  Sokol Kokory TJ Sokol Osek nad Bečvou 19 : 16  ( 10 : 9 ) 
30.  9. 2017   16.00 hodin  1. NH BRNO SK Studénka 14 : 18  ( 7 : 8 ) 
30.  9. 2017  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Jiskra Humpolec 23 : 15  ( 11 : 11 ) 
30.  9. 2017  16.00 hodin  Sokol Svinov Sokol Ostopovice 22 : 15  ( 12 : 6 ) 

 

8. kolo
  1.10. 2017 11.00 hodin Sokol Dobruška - KNH Mor. Slavia Brno 17 : 19 ( 7 : 9 )
  1.10. 2017  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd Draken Brno 12 : 21  ( 6 : 11 ) 
  1.10. 2017  11.00 hodin  Sokol Kokory SK Studénka 22 : 19  ( 13 : 10 ) 
  1.10. 2017  10.30 hodin  1. NH BRNO TJ Sokol Osek nad Bečvou 14 : 20  ( 7 : 11 ) 
  1.10. 2017  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Ostopovice 17 : 19  ( 11 : 12 ) 
  1.10. 2017  10.30 hodin  Sokol Svinov TJ Jiskra Humpolec 26 : 20 ( 13 : 11 ) 

 

9. kolo
  8.10. 2017 14.15 hodin TJ Sokol Osek nad Bečvou - Draken Brno 17 : 23 ( 9 : 11 )
  8.10. 2017  10.30 hodin  SK Studénka KNH Mor. Slavia Brno 17 : 19  ( 9 : 10 ) 
  8.10. 2017  15.00 hodin  Sokol Svinov TJ Stará Ves nad Ondř. 17 : 14  ( 10 : 6 ) 
  8.10. 2017  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 11 : 17  ( 6 : 10 ) 
  8.10. 2017  10.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ Sokol Podhorní Újezd 25 : 17  ( 12 : 8 ) 
  8.10. 2017  14.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Kokory 12 : 16  ( 8 : 7 ) 

 

10. kolo
14.10. 2017 16.00 hodin Draken Brno - Sokol Kokory 20 : 17 ( 9 : 7 )
14.10. 2017  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno 1. NH BRNO 22 : 15  ( 9 : 7 ) 
14.10. 2017  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Sokol Osek nad Bečvou 23 : 16  ( 9 : 7 ) 
14.10. 2017  15.30 hodin  Sokol Ostopovice SK Studénka 24 : 26  ( 10 : 12 ) 
14.10. 2017  16.00 hodin  Sokol Dobruška TJ Stará Ves nad Ondř. 21 : 18  ( 8 : 10 ) 
14.10. 2017  13.00 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd Sokol Svinov 22 : 25  ( 11 : 15 ) 

 

11. kolo
15.10. 2017 10.30 hodin Draken Brno - 1. NH BRNO 25 : 17 ( 12 : 9 )
15.10. 2017  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Kokory 22 : 19  ( 10 : 10 ) 
15.10. 2017  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec SK Studénka 17 : 17  ( 8 : 7 ) 
15.10. 2017  10.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ Sokol Osek nad Bečvou 20 : 18  ( 13 : 10 ) 
15.10. 2017  11.00 hodin  Sokol Dobruška Sokol Svinov 22 : 10  ( 9 : 4 ) 
15.10. 2017    9.00 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd TJ Stará Ves nad Ondř. 27 : 23  ( 10 : 13 ) 

 

 

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

12. kolo
22. 4. 2018 16.00 hodin Draken Brno - SK Studénka xx : xx ( x : x )
22. 4. 2018  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
22. 4. 2018  15.00 hodin  Sokol Svinov TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x )
22. 4. 2018    9.00 hodin TJ Sokol Podhorní Újezd TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
22. 5. 2018  10.15 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Kokory xx : xx  ( x : x )
22. 4. 2018  10.30 hodin  Sokol Dobruška 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

13. kolo
29. 4. 2018 10.30 hodin KNH Mor. Slavia Brno - Draken Brno xx : xx ( x : x )
29. 4. 2018  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x )
29. 4. 2018  10.30 hodin  SK Studénka Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
29. 4. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
29. 4. 2018  14.30 hodin  Sokol Kokory Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x )
29. 4. 2018  14.00 hodin  1. NH BRNO TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 

 

14. kolo
12. 5. 2018 16.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno xx : xx ( x : x )
12. 5. 2018  15.30 hodin  Sokol Ostopovice KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
12. 5. 2018  16.00 hodin  Sokol Dobruška TJ Sokol Osek nad bečvou xx : xx  ( x : x ) 
12. 5. 2018  13.00 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
12. 5. 2018  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
12. 5. 2018  16.00 hodin  Sokol Svinov - 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

15. kolo
13. 5. 2018 10.15 hodin Sokol Ostopovice - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
13. 5. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
13. 5. 2018    9.00 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
13. 5. 2018  10.30 hodin  Sokol Dobruška SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
13. 5. 2018  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
13. 5. 2018  10.30 hodin  Sokol Svinov Sokol Kokory xx : xx   ( x : x ) 

 

16. kolo
20. 5. 2018 16.00 hodin Draken Brno - Sokol Svinov xx : xx ( x : x )
20. 5. 2018  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  10.30 hodin SK Studénka TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  14.00 hodin  1. NH BRNO TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  10.30 hodin  Sokol Dobruška Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  14.30 hodin  Sokol Kokory TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 

 

17. kolo
27. 5. 2018 10.30 hodin TJ Stará Ves nad Ondř. - Draken Brno xx : xx ( x : x )
27. 5. 2018  15.00 hodin  Sokol Svinov KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  14.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Ujezd Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 

 

18. kolo
  2. 6. 2018 16.00 hodin Draken Brno - Sokol Dobruška xx : xx ( x : x )
  2. 6. 2018  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
  2. 6. 2018  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
  2. 6. 2018  16.00 hodin  SK Studénka 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x )
  2. 6. 2018  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Stará Ves nad Ondřejnicí xx : xx  ( x : x ) 
  2. 6. 2018  15.30 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 

 

19. kolo
  3. 6. 2018 10.30 hodin KNH Mor. Slavia Brno - Sokol Dobruška xx : xx ( x : x )
  3. 6. 2018  10.30 hodin  Draken Brno TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx ( x : x ) 
  3. 6. 2018  10.30 hodin  SK Studénka Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
  3. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
  3. 6. 2018  10.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
  3. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Svinov  xx : xx  ( x : x ) 

 

20. kolo
10. 6. 2018 16.00 hodin Draken Brno - TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx ( x : x )
10. 6. 2018  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
10. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
10. 6. 2018  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
10. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
10. 6. 2018   14.30 hodin  Sokol Kokory 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

21. kolo
16. 6. 2018 16.00 hodin Sokol Kokory - Draken Brno xx : xx ( x : x )
16. 6. 2018  16.00 hodin  1. NH BRNO KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
16. 6. 2018  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
16. 6. 2018  16.00 hodin  SK Studénka Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )  
16. 6. 2018  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondřejnicí Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
16. 6. 2018  16.00 hodin  Sokol Svinov TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 

 

22. kolo
17. 6. 2018 10.30 hodin 1. NH BRNO - Draken Brno xx : xx ( x : x )
17. 6. 2018 10.30 hodin  Sokol Kokory KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
17. 6. 2018  10.30 hodin  SK Studénka TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
17. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )  
17. 6. 2018  10.30 hodin  Sokol Svinov Sokol Dobruška xx : xx ( x : x ) 
17. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x )