Naše nejmenší děti se zúčastnili úvodního turnaje oblastního kola Zimního halového poháru v kategorii starší přípravky ve sportovní hale ve Vracově. V tomto turnaji nešlo ani tak o samotné dosažené výsledky, ale především o to, aby si děti především zahrály a měly radost ze hry. Souběžně byl odehrán i turnaj v kategorii mladší přípravky, kterého se z oddílu Humpolce družstvo nezúčastnilo. Toto sportovní klání rozhodovaly střídavě s píšťalkou Varmužová Aneta a Slavíková Barbora.
Sobota 5. listopadu 2022
1. turnaj oblastního kola v kategorii starší přípravky ve sportovní hale ve Vracově
Výsledky skupiny „A“:
TJ Sokol Vracov – Draken Brno 5 : 9
TJ Miroslav „B“ – TJ Sokol Vracov 3 : 14
Draken Brno – TJ Miroslav „B“ 6 : 3
Konečná tabulka skupiny „A“:
1. | Draken Brno | 2 | 2 | 0 | 0 | 15:8 | 4 |
2. | TJ Sokol Vracov | 2 | 1 | 0 | 1 | 19:15 | 2 |
3. | TJ Miroslav "B" | 2 | 0 | 0 | 2 | 6:20 | 0 |
Výsledky skupiny „B“:
Sokol Ostopovice „A“ – 1. NH BRNO 5 : 1
TJ Miroslav „C“ – Sokol Ostopovice „A“ 3 : 6
1. NH BRNO – TJ Miroslav „C“ 3 : 11
Konečná tabulka skupiny „B“:
1. | Sokol Ostopovice "A" | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:4 | 4 |
2. | TJ Miroslav "C" | 2 | 1 | 0 | 1 | 14:9 | 2 |
3. | 1. NH BRNO | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:16 | 0 |
Výsledky skupiny „C“:
TJ Miroslav „A“ – Sokol Ostopovice „B“ 10 : 2
Sokol Ostopovice „B“ – TJ Jiskra Humpolec 1 : 4
TJ Jiskra Humpolec – TJ Miroslav „A“ 3 : 6
Konečná tabulka skupiny „C“:
1. | TJ Miroslav "A" | 2 | 2 | 0 | 0 | 16:5 | 4 |
2. | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:7 | 2 |
3. | Sokol Ostopovice "B" | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:14 | 0 |
Výsledky skupiny o 1. – 3. místo:
Draken Brno – TJ Miroslav „A“ 7 : 4
Sokol Ostopovice „A“ – TJ Miroslav „A“ 3 : 8
Draken Brno – Sokol Ostopovice „A“ 6 : 2
Konečná tabulka skupiny o 1. – 3. místo:
1. | Draken Brno | 2 | 2 | 0 | 0 | 13:6 | 4 |
2. | TJ Miroslav "A" | 2 | 1 | 0 | 1 | 12:10 | 2 |
3. | Sokol Ostopovice "A" | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:14 | 0 |
Výsledky skupiny o 4. – 6. místo:
TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 1 : 10
TJ Miroslav „C“ – TJ Jiskra Humpolec 4 : 2
TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav „C“ 12 : 2
Konečná tabulka skupiny o 4. – 6. místo:
1. | TJ Sokol Vracov | 2 | 2 | 0 | 0 | 22:3 | 4 |
2. | TJ Miroslav "C" | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:14 | 2 |
3. | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:14 | 0 |
Výsledky skupiny o 7. – 9. místo:
Sokol Ostopovice „B“ – TJ Miroslav „B“ 3 : 10
1. NH BRNO – Sokol Ostopovice „B“ 0 : 3
TJ Miroslav „B“ – 1. NH BRNO 10 : 6
Konečná tabulka skupiny o 7. – 9. místo:
1. | TJ Miroslav "B" | 2 | 2 | 0 | 0 | 20:9 | 4 |
2. | Sokol Ostopovice "B" | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:10 | 2 |
3. | 1. NH BRNO | 2 | 0 | 0 | 2 | 6:13 | 0 |
Konečné pořadí:
Branky Jiskry:
Vošická – 4, Dolejší – 3, Kocman – 3
Sestava Jiskry:
Přibyl – Dolejší, Kocman, Vošická, Auředník
Sobota 5. listopadu 2022
1. turnaj oblastního kola v kategorii mladší přípravky ve sportovní hale ve Vracově
Výsledky jednotlivých utkáních:
TJ Sokol Vracov „B“ – TJ Miroslav 4 : 2
TJ Sokol Vracov „A“ – Brno 6 : 1
Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov „B“ 5 : 3
TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov „A“ 3 : 5
Brno – Sokol Ostopovice 0 : 10
TJ Sokol Vracov „A“ – TJ Sokol Vracov „B“ 3 : 4
TJ Miroslav – Sokol Ostopovice 2 : 6
TJ Sokol Vracov „B“ – Brno 4 : 1
Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov „A“ 4 : 5
Brno – TJ Miroslav 3 : 1
Konečná tabulka:
1. | Sokol Ostopovice | 4 | 3 | 0 | 1 | 25:10 | 6 |
2. | TJ Sokol Vracov "A" | 4 | 3 | 0 | 1 | 19:12 | 6 |
3. | TJ Sokol Vracov "B" | 4 | 3 | 0 | 1 | 15:11 | 6 |
4. | Brno | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:21 | 2 |
5. | TJ Miroslav | 4 | 0 | 0 | 4 | 8:18 | 0 |
- společné družstvo oddílů Drakenu Brno a 1. NH BRNO hrálo pod označením Brno