2019-11-06: I v zimním období budou mít naše družstva bohatý program.

     Všechny naše družstva budou hrát i zimní halové soutěže s vyjímkou družstev žen a mužů "B". Na rozdíl od venkovních soutěží bude v zimní halové soutěži působit pouze jedno družstvo mladších žákyň, když tentokrát budou hrát všechna tato děvčata společně za jeden tým.

 

     Muži se povinně zúčastní coby účastník druhé ligy 46. ročníku Českého poháru mužů. Byly nasazeni do osmifinále této soutěže, které se uskuteční v sobotu 4. ledna 2020 ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec vedle Sokolovny. Toto kolo Českého poháru se bude hrát turnajově systémem každý s každým a zúčastní se ho společně s naším kolektivem družstva Drakenu Brno, SK NH Veselí nad Moravou. Sokolu Ostopovice, KNH Moravská Slavia Brno a 1. NH BRNO. Dva nejúspěšnější týmy postoupí do čtvrtfinále této soutěže. 

 

     Starší žákyně, mladší žákyně a mladší žáci se zúčastní oblastních kol Zimního halového poháru. Ve všech třech těchto kategoriích se uskuteční dva turnaje, z nichž si vítězné družstvo vybojuje účast na Zimním halovém Mistrovství České republiky.

 

     Starší žákyně budou mít turnaje v sobotu 14. prosince 2019 ve sportovní hale ve Vracově a v sobotu 11. ledna 2020 ve sportovní hale TJ Tatranu Bohunice v Brně. Soupeři našemu družstvu budou kolektivy Drakenu Brno "A", Drakenu Brno "B", Vracova, Jihlavy, Ostopovic a Olbramovic.

 

     Mladší žákyně mají turnaje naplánovány na sobotu 16. listopadu ve sportovní hale ve Vracově a na sobotu 8. února 2020, kdy se turnaj uskuteční ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec vedle Sokolovny. Naše v podzimní polovině soutěží nejúspěšnější družstvo se utká s Drakenem Brno "A", s Drakenem Brno "B", Vracovem, Miroslaví, Ostopovicemi, Olbramovicemi a se dvěmi "hosty" se severní Moravy Svinovem a Chropyní, tyto dva týmy však budou hrát pouze na prvním turnaji ve Vracově.

 

     Mladší žáci budou mít první turnaj v sobotu 23. listopadu 2019 ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec vedle Sokolovny a druhý turnaj a v sobotu 25. ledna 2020 ve sportovní hale SK Jihlava. Střetnou se s družstvy Drakenu Brno, Vracova, Jihlavy, Ostopovic, 1. NH BRNO a prvního turnaje v Humpolci se navíc zúčastní host ze severní Moravy chlapci Chropyně.

 

     Muži již teď víme odehrají také přípravný turnaj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec vedle Sokolovny v sobotu 29. února 2020. Další přípravné turnaje a přátelské zápasy všech našich družstev zatím nejsou dohodnuté.