2019-10-05: Ženy získlaly další dva body.

Družstva žen a mužů "B" se utkala v sobotu dopoledne na domácím hřišti s KNH Moravská Slavia Brno..

Sobota 5. října 2019

Jihomoravsý oblastní přebor žen - předehrávka 5. kola:

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 17 : 2  ( 8 : 1 )

Branky Jiskry:

Kučerová - 8, Šaňková - 5, Bartáková - 4

Sestava Jiskry:

Příhodová Kateřina st. - Romanovská - Matoušková Lucie, Buryánková, Trtíková - Poulíčková, Bartáková, Kučerová, Šaňková

Rozhodčí: Brabec Lukáš, 30 diváků

Od zařátku utkání dominovaly na hrací ploše domácí hráčky, které si postupně vypracovali patnáctibrankový náskok a tím si zajistili zisk dalších dvou bodů do tabulky soutěže.

Jihomoravský oblastní přebor mužů - předehrávka 5. kola:

TJ Jiskra Humpolec "B" - KNH Moravská Slavia Brno "B" 13 : 15  ( 5 : 11 )

Zezula - 7, Krejčí Mikuláš - 3, Krejčí Libor - 3

Čmok František - Lesina - Toman, Šidlák Martin, Hernam - Krejčí Libor, Zezula, Krejčí Mikuláš, Chadim, Brabec, Šidlák Radek

Rozhodčí: Zimmermann Lukáš, 15 diváků

V úvodního zápasu bylo střetnutí vyrovnané, takže po deseti odehraných minutách svítil na světelné tabuli stav 3 : 3. V dalším průběhu prvního poločasu si hosté vypracovali šestibrankový náskok. I když se Humpolec ve druhé půli snažil utkání zkorigovat, tak se mu to již nepodařilo a oba body po zásluze putovaly do Brna.