2019-10-06: I ve druhém víkendovém utkání muži "A" zvítězili.

     V neděli dopoledne odehráli muži "A" další zápas před svými diváky, když se v humpolecké PODHRADÍ představilo družstvo brněnského Drakenu. 

          

Neděle 6. října 2019 

2 liga mužů - 9. kolo: 

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 16 : 14  ( 9 : 6 )

Branky Jiskry:

Brož - 8, Ehrlich - 3, Zezula - 3, Krejčí Mikuláš - 2                                                   

Sestava Jiskry:

Čmok František - Koumar - Dolejš, Morava, Lesina, Herman, Šidlák Martin - Brož, Krejčí Mikuláš, Ehrlich, Zezula             

Rozhodčí: Barabáš Michal, 70 diváků 

     Úvodních deset minut bylo utkání vyrovnané. V dalším průběhu první poloviny zápasu se podařilo domácí Jiskře postupně vypracovat tříbrankový náskok. po přestávce se sice hosté snažili s vývojem skóre něco udělat, ale nepodařilo se jim až do konce zápasu snížit na menší než dvoubrankový náskok, takže překvapivě oba body zůstaly v Humpolci. 

        

Další výsledky:

9. kolo:

TJ Pustějov - Sokol Dobruška 22 : 14  ( 10 : 6 )

SSK Vítkovice - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 21 : 17  ( 11 : 7 )  

Sokol Ostopovice - KNH Moravská Slavia Brno 17 : 19  ( 8 : 12 )

                   

Tabulka po odehraném 9. kole:

  1. SK NH Veselí nad Mor.  9 7   1    1  179:134 15 
  2. TJ Pustějov  8 6   0   2 160:125 12 
  3. Sokol Dobruška  8 6   0   2 177:147 12
  4. Draken Brno  8 4   2     2  156:147 10
  5. SSK Vítkovice  8 5   0   3  149:152 10 
  6. TJ Jiskra Humpolec  8 3   2   3   124:132  8
  7. 1. NH BRNO  9 3   1    5 138:158  7 
  8. Sokol Ostopovice  8 2   1   5 143:152  5
  9. TJ Sokol Osek nad Bečvou  8 2   1    5 137:169  5
 10. KNH Mor. Slavia Brno  8  1   1    6 133:144  3
 11. TJ Stará Ves nad Ondř.  8   1   6 147:183  3

    

Poslední dvě kola podzimní poloviny soutěže se budou hrát:

Sobota 12. října 2019

10. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou

Sokol Dobruška - SK NH Veselí nad Moravou 

Sokol Ostopovice - TJ Pustějov   

Draken Brno - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí

KNH Moravská Slavia Brno - SSK Vítkovice

11. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Pustějov

Sokol Dobruška - 1. NH BRNO

Sokol Ostopovice - TJ Sokol Osek nad Bečvou

Draken Brno - SSK Vítkovice

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí