2019-09-01: Muži "A" začali 2. ligu prohrou v Ostopovicích.

     V neděli dopoledne odehráli muži "A" svoje úvodní utkání v novém ročníku druhé ligy, když se představili na hřišti Sokolu Ostopovice.

          

Neděle 1. září 2019 

2 liga mužů - 2. kolo:

Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 15 : 12  ( 10 : 6 )

Branky Jiskry:

Brož - 5, Krejčí Mikuláš - 4, Zezula - 3                                              

Sestava Jiskry:

Čmok František - Koumar - Dolejš, Kudrna, Lesina, Šidlák Martin, Toman Jiří, Krejčí Libor - Brož, Krejčí Mikuláš, Zezula       

Rozhodčí: Černý Jiří, 70 diváků

     V prvním poločase byli jednoznačně lepší domácí házenkáři, kteří si do přestávky dokázali vypracovat čtyřbrankový náskok. Po změně stran se utkání herně vyrovnalo, nicméně hostujícím hráčům se již nepodařilo zápas zdramatizovat, takže oba body zaslouženě zůstaly v Ostopovicích.     

Ostatní výsledky:

2. kolo:

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Sokol Osek nad Bečvou 18 : 18  ( 10 : 12 )

SSK Vítkovice - TJ Pustějov 19 : 18  ( 11 : 9 )

Draken Brno - 1. NH BRNO 21 : 16  ( 11 : 9 )

KNH Moravská Slavia Brno - SK NH Veselí nad Moravou 16 : 19  ( 10 : 8 )

                            

Tabulka po odehraném 2. kole:

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. Sokol Ostopovice  2 2   0    0  34:25  4 
  2. SK NH Veselí nad Mor.  2 2   0   0 39:33  4 
  3. TJ Sokol Osek nad Bečvou  2  1   1   0 40:38  3
  4. Sokol Dobruška  1 1   0     0  24:19  2
  5. Draken Brno  2 1   0   1  38:36  2 
  6. SSK Vítkovice  2 1   0   1   39:40  2
  7. TJ Stará Ves nad Ondř.  2 0   1    1 37:42  1 
  8. TJ Pustějov  1 0   0    1 18:19  0
  9. KNH Mor. Slavia Brno  1 0   0    1 16:19  0
 10. TJ Jiskra Humpolec  1  0   0    1 12:15  0
 11. 1. NH BRNO  2   0    2 29:40  0

    

Další dvě kola se hrají:

Sobota 7. září 2019

3. kolo:

Sokol Dobruška - Sokol Ostopovice

TJ Sokol Osek nad Bečvou - Draken Brno 

TJ Pustějov - KNH Moravská Slavia Brno

1. NH BRNO - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - SSK Vítkovcie

Neděle 8. září 2019

4. kolo:

Sokol Dobruška - TJ Jiskra Humpolec

TJ Sokol Osek nad Bečvou - KNH Moravská Slavia Brno 

TJ Pustějov - Draken Brno 

SK NH Veselí nad Moravou - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí

1. NH BRNO - SSK Vítkovice