Naše družstvo mladších žákyň se zúčastní koncem tohoto týdne Mistrovství České republiky 2018. Jedná se o nejvýznamější celostátní akci v této věkové kategorii.
SESTAVA DRUŽSTVA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ TJ JISKRA HUMPOLEC PRO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2018:
Příhodová Kateřina ml.
Voplakalová Kateřina
Beznosková Marie
Moravcová Anežka
Příhodová Anna
Zachová Zuzana
Maršíková Andrea
Kejlová Viktorie
Kotenová Justýna
Kohoutová Adéla
Koubová Nikola
Susedíková Kateřina
Ranecká Simona
Šafránek David ..... trenér
Brabec Lukáš .... asistent trenéra
Vošický Stanislav ..... vedoucí družstva
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBIKY 2018 V KATEGORII MLADŠÍCH ŽÁKYŇ ..... ŽATEC 22. - 24. ČERVNA 2018
ÚČASTNÍCI:
SK Studénka (severomoravská oblast)
Sokol Krčín (východočeská oblast)
TJ Stará Huť (středočeská oblast)
TJ Sokol Nezvěstice (západočeská oblast)
TJ Žatec (severočeská oblast)
TJ Jiskra Humpolec (jihomoravská oblast)
PROGRAM TURNAJE:
Pátek 22.6.2018
08.00 hod. SLAVNOSTNÍ NÁSTUP DRUŽSTEV + ZAHÁJENÍ MISTROVSTVÍ ČR 2018
08.30 hodin ..... TJ Žatec – TJ Stará Huť
09.40 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec – Sokol Krčín
10.50 hodin ..... TJ Sokol Nezvěstice – SK Studénka
14.30 hodin ..... TJ Stará Huť – Sokol Krčín
15.40 hodin ..... TJ Sokol Nezvěstice – TJ Žatec
16.50 hodin ..... SK Studénka – TJ Jiskra Humpolec
Sobota 23.6.2018
08.30 hodin ..... TJ Stará Huť – TJ Sokol Nezvěstice
09.40 hodin ..... Sokol Krčín – SK Studénka
10.50 hodin ..... TJ Žatec – TJ Jiskra Humpolec
14.00 hodin ..... SK Studénka – TJ Stará Huť
15.10 hodin ..... TJ Sokol Nezvěstice – TJ Jiskra Humpolec
16.20 hodin ..... TJ Sokol Krčín – TJ Žatec
20.00 hodin ..... Propagační utkání ..... Východ - Západ (budou hrát děvčata ze všech zúčastněných družstev, která nedostanou v samotném turnaji příliš prostoru na hřišti)
Neděle 24.6.2018
08.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec – TJ Stará Huť
09.10 hodin ..... TJ Žatec – SK Studénka
10.20 hodin ..... Sokol Krčín – TJ Sokol Nezvěstice
11.45 – 12.00 - SLAVNOSTNÍ NÁSTUP DRUŽSTEV + VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ MISTROVSTVÍ ČR 2018