2018-01-16: Starší žákyně ukončily oblastní kolo ZHP.

Ve sportovní hale TJ Tatranu Bohunice se v neděli 14. ledna 2018 uskutečnil 2. turnaj oblastnho kola Zimního halového poháru v kategorii starších žákyň. Turnaje se zúčastnila družstva: TJ Sokol Vracov, Draken Brno, KNH Moravská Slavia Brno, TJ Olbramovice, SK Autonot Jihlava a TJ Jiskra Humpolec. V turnaji zvítězil Draken Brno před Jihlavou a Vracovem, Humpolec skončil na posledním šestém místě. Turnaj střídavě rozhodovali rozhodčí: Ziegler Miloň, Kuchařík Michal a Oweis Kamil.

Po sečtení výsledků v obou odehraných turnajích zvítězil Vracov před Drakenem Brno a Jihlavou. Družstvo Vracova postouplo na Zimní halové Mistrovství České republiky. Družstvo Humpolce obsadilo v této soutěži konečné páté místo.

Neděle 14. ledna 2017 – 2. turnaj oblastního kola ZHP starších žákyň ve sportovní hale TJ Tatranu Bohunice

Výsledky Jiskry:

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 3 : 12  ( 1 : 5 )
TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 1 : 17  ( 1 : 9 )
TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 4 : 15  ( 2 : 3 )
TJ Jiskra Humpolec – TJ Olbramovice 7 : 8  ( 3 : 6 )
TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 1 : 14  ( 1 : 6 )

Branky Jiskry:

Kohoutová - 7, Němcová - 4, Koubová - 3, Svobodová - 2

Sestava Jiskry:

Příhodová Kateřina ml. - Matoušová Karolína, Čechová - Beznosková, Šedivá, Příhodová Anna, Skruteková - Kohoutová, Susedíková, Koubová, Svobodová, Tůmová, Němcová, Kotenová, Moravcová, Hloušková

Draken Brno – TJ Sokol Vracov 7 : 6

Trenéři zúčastněných družstev vybrali nejleší hráčky oblastního kola ZHP (za oba turnaje dohromady):

Brankářky:

1. Otahálová Tereza (Draken Brno)

2. Mátlová Veronika (SK Autonot Jihlava)

3. Slavíková Kateřina (TJ Sokol Vracov)

Obránkyně:

1. Víchová Anežka (Draken Brno)

2. Linhartová Nicole (SK Autonot Jihlava)

3. Lopraisová Aneta (TJ Sokol Vracov)

Útočnice:

Čopanová Aneta (Draken Brno)

Chlustinová Adéla (TJ Sokol Vracov)

Neradová Natálie (SK Autonot Jihlava)

Nejlepším střelkyní oblastního kola ZHP (za oba turnaje dohromady) se stala Čopanová Aneta (Draken Brno), která nastřílela 33 branek.