2018-01-01: Ihned první sobotu roku 2018 bude v hale k vidění špičková házená.

     Ihned v úvodu kalendářního roku 2018 se představí v Českém poháru naši muži "A".  Ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) se představí v rámci jedné ze skupin osmifinále Českého poháru mužů šest družstev, která všechna startují ve druhé lize - skupině B. Tato družstva se utkají systémem každý s každým a dvě nejúspěšnější družstva si zajistí postup do čtvrtfinále Českého poháru, které se potom odehraje v sobotu 10. února 2018 opět ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec.   

Sobota 6. ledna 2018 ..... Sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny)

Osmifinále Českého poháru v kategorii mužů

Účastníci:

1. NH BRNO

Draken Brno

KNH Moravská Slavia Brno

TJ Jiskra Humpolec

TJ Sokol Podhorní Újezd

Sokol Ostopovice

  

Hrací doba: 2 x 15 minut bez přestávky – výměna stran, 5 minut na nástup další dvojice

 

Rozpis turnaje:

    

Rozlosování turnaje:

  1.   8:00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec – Sokol Ostopovice
  2.   8:35 hodin ..... KNH Moravská Slavia Brno – Draken Brno 
  3.   9:10 hodin ..... 1. NH BRNO – TJ Sokol Podhorní Újezd
  4.   9:45 hodin ..... Sokol Ostopovice – Draken Brno
  5. 10:20 hodin ..... 1. NH BRNO – TJ Jiskra Humpolec
  6. 10:55 hodin ..... TJ Sokol Podhorní Újezd – KNH Moravská Slavia Brno
  7. 11:30 hodin ..... Sokol Ostopovice – 1. NH BRNO
  8. 12:05 hodin ..... Draken Brno – TJ Sokol Podhorní Újezd
  9. 12:40 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec – KNH Moravská Slavia Brno
  10. 13:15 hodin ..... TJ Sokol Podhorní Újezd – Sokol Ostopovice
  11. 13:50 hodin ..... 1. NH BRNO – KNH Moravská Slavia Brno
  12. 14:25 hodin ..... Draken Brno – TJ Jiskra Humpolec
  13. 15:00 hodin ..... KNH Moravská Slavia Brno – Sokol Ostopovice 
  14. 15:35 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Podhorní Újezd
  15. 16:10 hodin ..... Draken Brno – 1. NH BRNO

  

 

     Pro informaci ještě uveřejňujeme tabulku po skončené podzimní polovině soutěže 2. ligy – skupiny B:

 

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. KNH Mor. Slavia Brno 11 10   1    0  211:149 21 
  2. Sokol Kokory 11  8   0    3 178:161 16 
  3. SK Studénka 11   6   2   3  206:180 14
  4. Sokol Dobruška 11  6   2    3  203:179 14
  5. Sokol Ostopovice 11  7   0   4  187:186 14
  6. Draken Brno 11   5   3   3   197:177 13
  7. Sokol Svinov 11  5   1    5 197:211 11 
  8. TJ Stará Ves nad Ondř. 11  3   1    7  189:201  7
  9. TJ Jiskra Humpolec 11  3    1    7  174:198  7
 10. TJ Sokol Osek nad Bečvou 11   2   1    8  180:200  5
 11. TJ Sokol Podhorní Újezd 11  2    1    8 191:234  5
 12. 1. NH BRNO 11  2    1    8  172:209  5