2017-12-17: Mladší žákyně vyhrály silně obsazený turnaj ve Vracově!

     V sobotu 16. prosince 2017 proběhl ve sportovní hale ve Vracově 6. ročník VÁNOČNÍHO TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKYŇ. Této sportovní akce se zúčastnila družstva: Sokol Svinov, TJ Pustějov, SK Studénka "A", SK Studénka "B", TJ Chropyně, TJ Sokol Vracov, Draken Brno, TJ Olbramovice a TJ Jiskra Humpolec. Vítězem se po  zásluze stala humpolecká děvčata, která všechny své zápasy dokázala vyhrát. Jednotlivé zápasy střídavě s píšťalkou rozhodovali rozhodčí: Jurtík Pavel, Bulička Libor a Marek Vojtěch.

     Tento turnaj byl součástí oblastního kola Zimního halového poháru. I letos se budou v této věkové kategorii hrát dva turnaje, takže o postupujícím na Zimní halové Mistrovství České republiky se definitivně rozhodne až koncem měsíce února ve sportovní hale TJ Tatranu Bohunice v Brně.

      

 

Sobota 16. PROSINCE 2017

6. ROČNÍK VÁNOČNÍHO TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

SPORTOVNÍ HALA VE VRACOVĚ

   

Výsledky utkáních skupiny „A“:

TJ Sokol Vracov – TJ Chropyně 5 : 2

Draken Brno – SK Studénka „A“ 1 : 6

TJ Pustějov – TJ Sokol Vracov 4 : 4

TJ Chropyně – Draken Brno 6 : 5

SK Studénka „A“ – TJ Pustějov 3 : 5

Draken Brno – TJ Sokol Vracov 1 : 3

TJ Chropyně – TJ Pustějov  3 : 4

TJ Sokol Vracov – SK Studénka „A“ 2 : 3

TJ Pustějov – Draken Brno 6 : 2

SK Studénka „A“ – TJ Chropyně 6 : 1

   

Konečná tabulka skupiny „A“:   

1.   TJ Pustějov 4 3 1 0 19 : 12      7
2. SK Studénka "A"           4      3    0    1      18 :  9 6
3. TJ Sokol Vracov 4 2 1 1 14 : 10 5
4. TJ Chropyně 4 1 0 3 12 : 20 2
5. Draken Brno 4 0 0 4  9  : 21 0

Výsledky utkáních skupiny „B“:

SK Studénka „B“ – TJ Olbramovice 6 : 4

Sokol Svinov – TJ Jiskra Humpolec 2 : 5

TJ Olbramovice – TJ Jiskra Humpolec 1 : 6

Sokol Svinov – SK Studénka „B“ 6 : 2

TJ Jiskra Humpolec – SK Studénka „B“ 13 : 1

TJ Olbramovice – Sokol Svinov 6 : 9

 

Konečná tabulka skupiny „B“:

1.   TJ Jiskra Humpolec         3 3 0 0 24 :  4      6
2. Sokol Svinov           3      2    0    1      17 : 13 4
3. SK Studénka "B" 3 1 0 2  9  : 23 2
4. TJ Olbramovice 3 0 0 3 11 : 21 0

Výsledky utkáních o konečné pořadí v turnaji:

1. SEMIFINÁLE ..... TJ Pustějov – Sokol Svinov 3 : 8 

2. SEMIFINÁLE ..... TJ Jiskra Humpolec – SK Studénka „A“ 3 : 1 

O 7. MÍSTO ..... TJ Chropyně – TJ Olbramovice 4 : 0

O 5. MÍSTO ..... TJ Sokol Vracov – SK Studénka „B“ 9 : 2

O 3. MÍSTO ..... TJ Pustějov – SK Studénka „A“ 3 : 2

FINÁLE ..... Sokol Svinov – TJ Jiskra Humpolec 4 : 8

   

Konečná pořadí turnaje:

  1. TJ Jiskra Humpolec                            
  2. Sokol Svinov                                      
  3. TJ Pustějov                                        
  4. SK Studénka „A“                               
  5. TJ Sokol Vracov                                
  6. SK Studénka „B“                               
  7. TJ Chropyně                                      
  8. TJ Olbramovice                                  
  9. Draken Brno

 

Branky Jiskry:

Kohoutová - 17, Koubová - 14, Beznosková - 4 

  

Sestava Jiskry: 

Příhodová Kateřina ml. - Voplakalová - Šedivá, Příhodová Anna, Zachová - Koubová, Kohoutová, Susedíková, Beznosková, Ranecká