2017-10-08: Muži "A" poprvé v sezóně doma prohráli.

     V neděli dopoledne se hráli muži "A" další utkání druhé ligy, když tentokrát přivítali na domácím hřišti Dobrušku.         

  

Neděle 8. října 2017 

2 liga mužů - 9. kolo:

TJ Jiskra Humpolec Sokol Dobruška 11 : 17  ( 6 : 10 )     

Branky Jiskry:

Ehrlich - 5, Brož - 3, Čmok Petr - 3                       

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František - Koumar, Morava - Lesina, Petřík - Čmok Petr, Brož, Ehrlich, Šidlák Jaromír    

Rozhodčí:Doležal Jan, 100 diváků

     Ihned v úvodu utkání se dostali hoté do vedení 1 : 4, domácím se ještě do konce úvodní desetiminutovky podařilo snížit na rozdíl jediné branky Hostujícm hráčům se podařilo do konce první půle získat čtyřbrankový náskok, který potom do konce zápasu ještě dokázali navýšit. Za zmínku stojí, že v týmu Dobrušky dokázali Josef Tomáš a Josef Morávek docílit každý osmi branek.              

         

Ostatní výsledky:

9. kolo:

TJ Sokol Osek nad Bečvou - Draken Brno 17 : 23  ( 9 : 11 )

SK Studénka - KNH Moravská Slavia Brno 17 : 19  ( 9 : 10 )

Sokol Svinov - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí  17 : 14  ( 10 : 6 )

Sokol Ostopovice - TJ Sokol POdhorní Újezd 25 : 17  ( 12 : 8 )

1. NH BRNO - Sokol Kokory 12 : 16  ( 8 : 7 )

                                

Tabulka po 9. kole:

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. KNH Mor. Slavia Brno 9  8   1    0  179:134 17 
  2. Sokol Kokory 9  8   0    1 161:131 16 
  3. Sokol Ostopovice  6   0   3  143:142 12
  4. SK Studénka 9  5   1    3  163:139 11
  5. Sokol Dobruška 9  4   2   3  160:151 10
  6. Draken Brno  3   3   3   152:143  9
  7. Sokol Svinov 9  4   1    4 162:167  9 
  8. TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 9  3   1    5  148:153  7
  9. TJ Sokol Osek nad Bečvou 9  2    1    6  146:157  5
 10. 1. NH BRNO  2   1    6  140:162  5
 11. TJ Jiskra Humpolec 9  2    0    7 134:165  4
 12. TJ Sokol Podhorní Újezd 9  1    1    7  142:186  3

   

Příští týden se hrají poslední dvě kola podzimní poloviny soutěže:

Sobota 14. října 2017 - 10. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Osek nad Bečvou

Draken Brno - Sokol Kokory

KNH Moravská Slavia Brno - 1. NH BRNO

Sokol Ostopovice - SK Studénka

Sokol DObruška - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí

TJ Sokol Podhorní Újezd - Sokol Svinov

Neděle 15. října 2017 - 11. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - SK Studénka

Draken Brno - 1. NH BRNO

KNH Moravská Slavia Brno - Sokol Kokory

Sokol Ostopovice - TJ Sokol Osek nad Bečvou

Sokol DObruška - Sokol Svinoví

TJ Sokol Podhorní Újezd - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí