2017-10-02: Ze severní Moravy muži "A" body nedovezli.

      V sobotu odpoledne se muži "A" představili na hřišti ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. V neděli dopoledne se muži "A" utkali o body na hřišti Sokolu Svinov.         

 

Sobota 30. září 2017 

2 liga mužů - 7. kolo:

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Jiskra Humpolec 23 : 15  ( 11 : 11 )    

Branky Jiskry:

Brož -- 11, Rafaj - 3, Čmok Petr - 1                    

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František - Koumar - Lesina, Herman - Rafaj, Čmok Petr, Brož Šidlák Jaromír           

Rozhodčí:Bukovský Jaroslav, 80 diváků

     Celý první poločas bylo utkání vyrovnané, obě družstva se střídala ve vedení a ani jdenomu z družstev se nedařilo získat větší než jednobrankový náskok. Po přestávce se hostujícímu útoku přestalo dařit, čehož domácí hráči využili a dovedli zápas do jednoznačného vítězství.            

 

Neděle 1. října 2017 

2 liga mužů - 7. kolo:

Sokol Svinov - TJ Jiskra Humpolec 26 : 20  ( 13 : 11 )     

Branky Jiskry:

Rafaj - 9, Čmok Petr - 8. Brož - 3                    

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František - Koumar - Lesina, Herman - Rafaj, Čmok Petr, Brož Šidlák Jaromír            

Rozhodčí:Přikryl Miroslav, 40 diváků

     Utkání bylo vyrovnané do přestávky, kdy se útočníkům Jiskry dařilo na branky ostravanů odpovídat, přesto do kabin odcházeli spokojenější domácí, kteří vedli rozdílem dvou branek. Ve druhém poločase už dominoval na hřišti Svinov, který nakonec zaslouženě zvítězil.             

         

Ostatní výsledky:

7. kolo:

Sokol Dobruška - Draken Brno 20 : 12  ( 14 : 6 )   

TJ Sokol Podhorní Újezd - KNH Moravská Slavia Brno 24 : 24  ( 11 : 11 ) 

Sokol Kokory - TJ Sokol Osek nad Bečvou 19 : 16  ( 10 : 9 )

1. NH BRNO - SK Studénka 14 : 18  ( 7 : 8 )

Sokol Svinov - Sokol Ostopovice 22 : 15  ( 12 : 6 ) 

8. kolo:

Sokol Dobruška - KNH Moravská Slavia Brno 17 : 19  ( 7 : 9 )

TJ Sokol Podhorní Újezd - Draken Brno 12 : 21  ( 6 : 11 ) 

Sokol Kokory - SK Studénka 22 : 19  ( 13 : 10 ) 

1. NH BRNO - TJ Sokol Osek nad Bečvou 14 : 20  ( 7 : 11 )

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - Sokol Ostopovice 17 : 19  ( 11 : 12 )

                              

Tabulka po 8. kole:

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. KNH Mor. Slavia Brno 8  7   1    0  160:117 15 
  2. Sokol Kokory 8  7   0    1 145:119 14 
  3. SK Studénka  5   1   2  146:120 11
  4. Sokol Ostopovice 8  5   0    3  118:125 10
  5. Sokol Dobruška 8  3   2   3  143:140  8
  6. Draken Brno  2   3   3   129:126  7
  7. TJ Stará Ves nad Ondř, 8  3   1    4 134:136  7 
  8. Sokol Svinov 8  3   1    4  145:153  7
  9. TJ Sokol Osek nad Bečvou 8  2    1    5  129:134  5
 10. 1. NH BRNO  2   1    5  128:146  5
 11. TJ Jiskra Humpolec 8  2    0    6 123:148  4
 12. TJ Sokol Podhorní Újezd 8  1    1    6  125:161  3

   

Příští týden se hraje další kolo:

Neděle 8. října 2017 - 8. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška

TJ Sokol Osek nad Bečvou - Draken Brno

SK Studénka - KNH Moravská Slavia Brno

Sokol Svinov - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 

Sokol Ostopovice - TJ Sokol POdhorní Újezd

1. NH BRNO - Sokol Kokory