2017-09-25: Z Kokor se muži "A" vrátili s prázdnou.

     Tento týden cestovali muži "A" na hřiště druhého celku tabulky do Kokor.       

 

Neděle 24. září 2017 

2 liga mužů - 6. kolo:

Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 17 : 13  ( 7 : 8 )    

Branky Jiskry:

Rafaj - 7, Ehrlich - 5, Brož - 1                   

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František - Koumar - Herman, Morava, Lesina - Rafaj, Ehrlich, Brož, Šidlák Jaromír, Čmok Petr           

Rozhodčí:Jurtík Pavel, 50 diváků

     Celý první poločas se obě družstva střídala ve vedení, do kabin však přeci jen šťastnější odcházeli hosté, kteří nejtěsnějším rozdílem vedli. Po změně stran přestala Jiskře fungovat obrana, čehož domácí útočníci využili a deseti docílenými brankami dovedli zápas do jednoznačného vítězství.            

         

Ostatní výsledky:

6. kolo:

Draken Brno  TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 17 : 17  ( 7 : 7 ) 

KNH Moravská Slavia Brno - Sokol Svinov 23 : 17  ( 11 : 6 )

SK Studénka - TJ Sokol Osek nad Bečvou 14 : 11  ( 6 : 2 )

Sokol Ostopovice - 1. NH BRNO 16 : 12  ( 8 : 7 )

Sokol Dobruška - TJ Sokol Podhorní Újezd 21 : 14  ( 7 : 6 )  

                              

Tabulka po 6. kole:

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. KNH Mor. Slavia Brno 6  6   0    0  117:76 12 
  2. Sokol Kokory 6  5   0    1 104:84 10 
  3. SK Studénka  4   1   1  109:84  9
  4. Sokol Ostopovice 6  4   0    2  84:86  8
  5. Sokol Dobruška 6  2   2   2  106:109  6
  6. 1. NH BRNO  2   1   3   100:108  5
  7. Draken Brno 6  1   3    2 96:94  5 
  8. TJ Stará Ves nad Ondř. 6  2   1    3  94:102  5
  9. TJ Jiskra Humpolec 6  2    0    4  88:99  4
 10. Sokol Svinov  1   1    4  97:118  3
 11. TJ Sokol Osek nad Bečvou 6  1    1    4 93:101  3
 12. TJ Sokol Podhorní Újezd 6  1    0    5  89:116  2

    

Příští týden se hrají další dvě kola:

Sobota 30. září 2017 - 7. kolo:

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Jiskra Humpolec 

Sokol Dobruška - Draken Brno   

TJ Sokol Podhorní Újezd - KNH Moravská Slavia Brno 

Sokol Kokory - TJ Sokol Osek nad Bečvou 

1. NH BRNO - SK Studénka

Sokol Svinov - Sokol Ostopovice  

Neděle 1. října 2017 - 8. kolo:

Sokol Svinov - TJ Jiskra Humpolec 

Sokol Dobruška - KNH Moravská Slavia Brno

TJ Sokol Podhorní Újezd - Draken Brno  

Sokol Kokory - SK Studénka  

1. NH BRNO - TJ Sokol Osek nad Bečvou

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - Sokol Ostopovice